strelba do tercu

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

do jakých terčů vás baví nejvíc střílet (se vzduchovkou)

Anketa končí za 10 lis 2007 15:03

soutěžní terče
13
26%
terče které si ukutíte doma
11
22%
do ovoce, zeleniny a jiných podobných věcí
24
48%
do terčů stažených z internetu (např.zvěř atd...)
2
4%
 
Celkem hlasů: 50
vlčák

Příspěvek od vlčák » 27 říj 2007 19:39

risopepi - na šváby je nejlepší munice co jsem už psal včera ( zminoval jsem se o housenkách, střílel jsem tím i vosy , ale na šváby to taky půjde..)

jspalek - to je taky moc hezká zábava, ale s tím melounem to raději zkoušet venku, dál od čehokoliv (myslím nezkoušet za barákem na dvoře), zkoušel jsem shnilé jablko a bouchací sirku a létalo to na 2-3 m :D

tomcat - jasně , měké věci nekladou střelám odpor , proto je lepší používat měkké na měkké :D ( plastické olovo )

WohlmuthOta - klidně voskovky vyzkoušej, ale jestli myslíš to co jsem psal tak je to "voskovka " od vosku , to je kteráloliv svíčka ( nemyslel jsem voskovku) i když je fakt , že z barevné voskovky to asi bude jak paintbalová střela :lol: - tak díky za inspiraci na značkovací náboje, jinak se nemusíš bát, že by to poškodilo vývrt ... ( maximálně zasere, ale lyže se taky mažou voskem aby to lépe jezdilo :lol: )

na "voskovku" - potřebujete udělat formu - dvě půlky z nějakého materiálu , mezi ně navrtáte 4,5 mm díry ( kolik se jich vejde ), asi 1cm do hloubky , ideální je vrták s ostrou špičkou, pak bude i ostrá špička na střelách, dobré je se taky dobře trefit mezy půlky, pak nebudete mít problémy s vyndaváním, pak už stačí zapálit svíčku, nakapat vosk do formy , nechat ztuhnout, rozebrat a vyndat , délka ( a váha) střel se dá upravit nožíkem - dá se odlít i hodně dlouhý a nakájet z něj válečky ... ( na formu je dobrý materiál hliník, stačí 2x 4mm plocháč nebo plech , jinak jakýkoliv materiál co vydrží 100 stupňů C a není saví - dřevo a papír se nehodí )
Naposledy upravil(a) vlčák dne 27 říj 2007 19:58, celkem upraveno 1 x.


Dírus

Příspěvek od Dírus » 27 říj 2007 19:49

a už si střílel do shnilý dýně? :)
Uživatelský avatar
Honza
Příspěvky: 135
Registrován: 16 srp 2005 14:34
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza » 27 říj 2007 20:55

No co se týká mě, vedou BR terče a terče na MaO - rukojmí atd.....viz. Sidewinderovi stránky o Malé odstřelovačce....ale doma na zahradě si s větrovkou občas libuju ve střílení po " speciálních terčích" s vyobrazenými špičkami naší BÝVALÉ vládní garnitury
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 28 říj 2007 04:48

Zvykol som pripevniť terč na dosku,do stredu urobím dieru a vopchám tam slepý náboj (poplašniak) a pri "čistej desiatke" hlási zásah ! :D
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Uživatelský avatar
Erix
Příspěvky: 1141
Registrován: 02 zář 2007 13:13

Příspěvek od Erix » 28 říj 2007 19:26

Nebo si udělat stojánek, naskládat špejle a střílet. :D Střelba na špejle je taky zábava. :lol:
Erix
Ať žije vzduchovka, vždyť také patří mezi zbraně!!!
Pistole Tex cal. .177, Slávia 620 cal. .177
vlčák

Příspěvek od vlčák » 28 říj 2007 20:07

honza - jasně , volebních letáků není nikdy dost :D (ještě že tu jsou i noviny a časopisy ) , nejaké terče politiků jsou i na terčích - http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t=993&start=165

risopepi - a nestává se že se ti ten čistý zásah vrátí ?
Uživatelský avatar
risopepi
Příspěvky: 1373
Registrován: 30 srp 2007 06:21
Bydliště: Rimavská Sobota,SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od risopepi » 28 říj 2007 20:55

Nie,nestává,lebo doska je krížom prevrtaná a tlak ujde dozadu,ale keby,že aj,na 10-15 m to nemá žiadny účinok,o tom ani nevravím,že diabolka ju "pridrží".
Alpha Whisky Romeo
(Allah's waiting room)

http://www.risopepi.sk/index.php?page=galeria
Dírus

Příspěvek od Dírus » 29 říj 2007 16:36

Vlčák-jasně to máš recht do politiků je to taky sranda obvzláště mě to baví :P
Odpovědět