Co delate majitele strelnych zbrani ze nepisete?

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Silencer
Moderátor
Příspěvky: 1480
Registrován: 15 kvě 2006 08:35
Bydliště: Praha

Co děláte majitelé střelných zbraní že nepíšete?

Příspěvek od Silencer » 26 zář 2007 17:36

Golfe jestli se ti tu nelíbí tak snadná pomoc.......

Omlouvám se, ale to téma jsem smáznul omylem, protože jsem ho přesouval do chatu a překlik jsem se. Chtěl jsem ho pouze přesunout nikoliv smazat, ale to máš z toho, že zakládáš thread tam, kde nepatří.

Takže směle diskutujte proč se na GS řeší převážně vzduchovky 8)


Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 26 zář 2007 17:40

Golfkiller: Sice nejsem majitelem "ostré", ale pro mě je příčina tohohle faktu celkem jasná... Co taky chceš pořád řešit u ostrých zbraní? VELKÉ plus hovořící právě pro vzduchovky je možnost tuningu, a o tom to je, tím to tu žije... :wink: Díky bohu a adminovi za to :twisted:
4mike
Příspěvky: 644
Registrován: 16 čer 2006 21:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od 4mike » 26 zář 2007 17:42

golfkillere
díky Tobě a Tobě podobným, jež postupně každý užitečný vlákno zkurví OT žvástama,
čímž se informace ztrácejí v balastu a pozbýva smysl a chuť je šířit

sorry modeři a admini, napsal jsem to jak to cítím
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 28 zář 2007 19:05

Rzhodně bych víc vážil slova. Tvoje hysterický pronásledování OT mi taky přijde jako idiotská snaha, a nemám potřebu to ventilovat. Na Střelectví je to dotažený do takový krajnosti, že to znechucuje uživatele při psaní a podnětných a kreativních příspěvků je už minimum. Také se zhusta přihodí, že pologramotný moderátor na Střelectví smázne něco, jehož význam nedovede docenit.

Pravd je spousta a každému vyhovuje něco jiného. Pokud se Ti to Miku nelíbí, nechápu, proč vlákno nezaložíš na Střelectví, které je uvařené podle Tvého gusta a chodíš se rozčilovat na Gunshop.

Mě osobně vyhovují oba servery, Střelectví dokonce sponzoruji - ne kvůli sociálnímu cítění s PDB, ale protože chci podpořit všechny uživatele, co ten server vytvořili.

That's all, folks... :)
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 28 zář 2007 19:17

To All

OT mi nesrmirne vytaci, protoze jak Mike, napsal, zahlcuje to forum nesmyslnejma zvastama. Mam nastaveno upozorneni v threadech ktere mi zajimaji pro svuj odborny obsah a pak mi chodi upozorneni na nejake nesmysly co si lidi pisi a ktere mne nezajimaji. Diky tomu pomalu odhlasuji upozorneni na novinky. Pravda je, ze ja sam mam velice maly uzitek (nerikam ze zadny) z diskuzi a tak prispivam cim dal tim mene.

Pokud si nekdo chce kecat nesmysly nemajici s puvodnim tematem nic spolecneho, tak by si to mel napsat nekam jinan a pokud ne, tak by ho admin mel upozornit a v pripade pokracovani ho proste smaznout.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 28 zář 2007 19:28

Hovořím o hysterickém pronásledování OT.
Pokud cokoli dovedeš do krajnosti, je to podle mého názoru ku škodě věci. Většina lidí nechodí na fórum čistě kvůli získání konkrétní informace, plní to i určitou sociologickou funkci, chceš v podstatě sdílet nějaký čas s lidmi, kteří sdílejí Tvůj zájem.
V praxi to znamená, že pokud se lehce odchýlíš od tématu a posléze se vracíš na správnou kolej, nemám s tím problém.
Pokud Ti lidský zájem o kolegy střelce nic neříká a zajímá Tě pouze zkušenost nebo názor na konkrétní záležitost, chápu že Tě OT vytočí v jakékoli formě.

Ale studené fórum bez náznaku OT je nudné.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 28 zář 2007 19:38

Nevim, pro mne to zas takovou spolecenskou potrebu nevyvolava, a kdyz potrebuji, tak si pochatuju tak kde je to k tomu urcene.
Web mi slouzi vetsinou k ziskavani informaci a jejich vymene. proto kdyz existuje thread o necem specialnim co je pro mne zajimave (nikoli v ramci kecu) tak si to prectu, vetsinou je to o tom ze nekdo neco nevi, tak napisi co vim, zaskrtnu upozornovani a OCEKAVAM, ZE MI PRIJDE UPOZORNENI KDE SI PRECTU NECO O DANEM TEMATU, nikoli o necem jinem nebo vymenu nazoru ktere nejsou nicim podlozene.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 28 zář 2007 19:50

Ale jo, já tomu rozumím. Znám Tvoje příspěvky a vím, že podáváš konkrétní, věcné a obsažné informace. Pokud čekáš podobné chování i od ostatních, chápu to.

Jenom upozorňuji na další aspekty fungování fóra, než je výměna informací.

V mém úhlu pohledu je dobré držet OT v rozumných dimenzích, to je vše. Nikoli ho ale s rudým zrakem pronásledovat. Poté by pro většinu uživatelů podle mého názoru ztratilo fórum hodně na své atraktivitě.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 28 zář 2007 19:59

Childeater píše: Jenom upozorňuji na další aspekty fungování fóra, než je výměna informací.
Poté by pro většinu uživatelů podle mého názoru ztratilo fórum hodně na své atraktivitě.
Hm, chapu, ale pak by se asi melo vyspecifikovat jaky typ fora mame. Bud odborne nebo spolecenske.
Jak rikam, nechodim se sem spolecensky ukajet. pokud vetsina uzivatelu se sem chodi bavit protoze nemaji co delat, tak bych udelal nekolik chat rooms podle specifikace. Takovych for je vsude mraky vcetne videokonferenci.

Chapu, ze cas od casu (a stane se to i mne) clovek napise o necem jinem, ale mne se to stava ale je to stale o strileni ci prebijeni. napr. nekdo se pta na .308 a stoci se to na .338 apd.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 28 zář 2007 20:21

No, já osobně pojímám Střelectví jako fórum spíš odborné a GS jako fórum společenštější. Bez nějaké kategorizace o tom, co je lepší nebo horší, je to prostě jen jiné.
Záleží jen na tom, v jakých mantinelech nechá debatu moderátor.
Je jasné, že nemoderovaná diskuse bude mít vždycky tendence sjíždět do totálního OT (ale i to může někomu vyhovovat - i když ne mě).

A chodím tam, kam mám zrovna náladu a podle toho i reaguji na příspěvky, nebo vypisuji témata... :wink:
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 28 zář 2007 20:27

ok v poho, ale taky mam nekdy nervovy ulet.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
Barys
Příspěvky: 1263
Registrován: 13 led 2007 18:27

přip.

Příspěvek od Barys » 28 zář 2007 20:30

Jsem jednoznačně pro věcné připomínky.Připadá mi poslední dobou móda se co nejvíce vzdalovat od tématu.Praktických informací dle m.náz.pořádně ubylo a nahrazují je příspěvky o ničem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 29 zář 2007 08:15

hmm :)
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 30 zář 2007 22:30

Mi osobně OT nevadí, teda pokud už to není nějaký extrém. Upozornění na odpovědi do mailu nikdy nezaškrtávám, už tak mi chodí mailů až až.
Jinak si myslím, že s tou "odborností" se to nemusí přehánět. Tady je to spíš diskuze nadšenců, kdo hledá odbornost, ať si koupí nějakou knihu. :wink:
Nicméně podle příspěvků vím, že sem chodí i pár opravdových znalců (nebudu jmenovat), ale jinak je to tady spolek lidí všech věkových, znalostních i povahových kategorií a myslím, že je fajn, že si můžou pokecat o společném koníčku.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 30 zář 2007 22:36

No ale pak je potreba to definovat ze to je chatovaci mistnost o hovne a spouste lidem se usetri cas.
ja si zaskrtavam ty kde je vecna diskuze a lidi se ptaji a cekaji na odpoved. Pokud se nekdo potrebuje spolecensky realizovat ve virtualnim svete, tak at to nedela tam kde lidi chteji informace.
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Odpovědět