Mladi nasilnici

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 08 dub 2007 22:15

Ono je to s těmi tresty pro mladistvé opravdu na pováženou. Já se považuji za celkem slušného zbytečně nerevoltujícího daňového poplatníka,ale ve třinácti letech jsem byl podle učitelů a dospělých ze širého okolí gauner který zraje pro šibenici. Je taky pravda,že škodu kterou musel můj táta uhradit za mě jsem si musel odpracovat na zahradě(dodneška nesnáším polní práce) a to mi počítal jako nevyučenýmu nádeníkovi 3.80,-Kčs na hodinu. Takže často z prázdnin zbyly jen mozoly. A to je myslím dobrý lék na všechny vandaly čmárající po zdech nebo ničící náhrobky na hřbitovech.


Pajda
Příspěvky: 237
Registrován: 15 zář 2007 22:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Pajda » 16 zář 2007 21:20

No jasný jedna věc je něco ukrást nebo rozbí.Taky jsem nebyl svatej,ale někoho ukopat?Navíc chlapa o 40let staršího?Kde je dopr-ele nějakej respekt.Ty hajzlíky bych bičoval tak dlouho,dokud by z nich chcala krev :twisted: A jak říká kolega - pak je upálit :roll: Ne vážně co je moc to je příliš.To co se děje je rok od roku horší.Já si komunisty pořádně nepamatuju a chraň bůh a by to přišlo zpět,ale tenkrát se prej lidi báli na policajta špatně podívat.A ty dnešní chlísti co si říkaji teengeři nebo jak se to píše.Nic jim neni svatý co s takovejma lidma.Pak povyrostou a jsou z nich kriminálníci.Vláda by neměla ztěžovat legální pořízení zbraně,měla by něco dělat pro to aby ten kdo ji drží pro ochranu osoby a majetku,ji ktomuto účelu vůbec nemusel použít
Odpovědět