Zakerna zbran - s cim se muzete setkat

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
epetr2008

Zákeřná zbran - s čím se můžete setkat

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2007 20:34

Při brouzdání po netu jsem objevil zajímavou zákeřnou zbran.

Pistole v noži:
http://ziza.ru/other/032007/21/pics/82596__pic.jpg

Ať jste připravení.
Přílohy
82596__pic.jpg
Zakerna Zbran


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 22:26

Tohle bylo v SR tak před 3-5 roky a to včetně výrobce a TTD.Ale i tak zajímavá kuriozita.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2007 22:50

Jen si nedokážu představit jak to před nějakou ,,šarvátkou" nabíjíš :lol: :lol:

Lahváč křáplej dnem o pult je připravenej o dost dřív :lol:
Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 09 zář 2007 10:52

Asi tak nějak :) Ale je to pěkný... :o
vito
Příspěvky: 586
Registrován: 28 lis 2005 13:48

Re.:

Příspěvek od vito » 14 zář 2007 07:57

epetr2008: Lahváč, křáplej o pult.... Ono to vždycky nejde tak, jak to vidíme ve filmech. Moje vlastní zkušenost z mladých let. Taky jsem takhle křápnul lahváč o kámen, rozlomilo se i hrdlo a já jsem si uříznul půl palce na pravé ruce. Ještě dnes, a je to několik desítek let, mám viditelnou jizvu a deformaci.
Tím nechci tvrdit, že to nejde, ale tohle je moje zkušenost..
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 15 zář 2007 00:27

no jo ve filmech na to mají několik pokusů :lol: ale zas rozbíjet lahváč jako bodnořeznou zbraň :?


Jinak na tom noži s kulkou nevidím nic co by se nedalo použít, jestli si někdo myslí že by člověk co zamýšlí tohle použít to při konfliktu napřed vytáhl z kapse, potom to do půlky otevřel, začal do toho strkat náboj a pak zamířil a eventuelně vystřelil, tak nevím ve které realitě žijete :roll: .

Člověk co tohle má a je odhodlán to případně použít už to má dávno nabité v ruce a připravené případně v nějakém vhodném pouzdře....při použití má víc možností a obrovský moment překvapení...

Nevím co je na tom divného, takovýhle nožík schová každej raz dva v ruce a přitom nebude od obránce či toho kdo ho vyruší vidět a pak je otázka vzhledem k vzádlenosti a situaci jestli vystřelí nebo zaútočí normálně a v případě že bude stát proti někomu s namířenou střelnou zbraní tak on nebude počítat s tím že "nůž" vystřelí když na něho bude řvát aby ho zahodil
Odpovědět