Neco zajimavejsi nez GLOCK za rozumne prachy?

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 09 srp 2007 19:52

k100 my prodejce vymluvil a já mu věřím protože to je férovej chlapík.Koukám že jsi rozhodlej asi jako já před 2 měsícema :lol: Ale jestli ti můžu poradit já tak jdi do CZ 75 SP01 Tactical nebo shadow a věř mi že neprohloupíš.Neposlouchej ty kecy co o nich každej říká já dal na řeči a jsem blbec že jsem ji nekoupil. Za prvé super design,za druhé extra přesná,za třetí nádherně sedne do ruky,za čtvrté se vůbec po výstřelu nezvedá .Poprvé co jsem ji vzal do ruky tak jsem se do ní zamiloval :P Cena baj oko 20-22tis ale prostě nádher (prostě má budoucí zbraň) ale to nejdřív budu muset jet pozdravit na pár měsíců Taliban abych si ji koupil :roll: :twisted:


Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 09 srp 2007 20:25

Tacticala ROZHODNE ne, kdyz to chces na sport !!! Se spousti neudelas vubec ni a zrovna CZ tu spoust potrebuje trosku poladit, takze kdyz CZ, tak SP-01 nebo SP-01 Shadow.
Na mirenku i na akci strelbu je lepsi nez Glock, jen je dobry ji poladit - ale nosit bych ji nechtel :-) I kdyz, pokud obcasne noseni znamena 1x za 14 dni nekde vecer, tak se to asi da.

Mimochodem - zrovna na ty Talibance bych si stejne radsi vzal Glocka :-)
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 09 srp 2007 20:27

Ta vypouštěcí páčka na tacticalu je fakt paskvil, není kam položit palec..... zlatá pojistka
Arnie

Příspěvek od Arnie » 09 srp 2007 20:38

Uz se to tu psalo tusim nejmin tisickrat - na sport lepsi poladena CZ, na noseni Glock :) A univerzalni zbran neexistuje :)
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 09 srp 2007 20:59

tak ted nevim jestli ta Sp01 byla tactical nebo ne :roll: ale spoušt mněla poladěnou brutálně(nejlepší spoušť kterou jsem zatím mačkal) :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 09 srp 2007 22:10

Dík za názory, ale hned na začátku jsem říkal že ČZ nechci. Prostě mi nesedí v dlani, po každém výstřelu ji musím znova chytit a rovnat si na ní prsty. Střílel jsem dvěma různýma CZ75 - lišily se zdrsněním, jedna zjevně starší, druhá nová a pak SP01, vše stejné :(
Z kačky mám strach, že bude vybíravá na krmivo. Přivezu si na sraz K100kařů pytlík nočných můr Jara Kuračiny a uvidíme :twisted:
Za tip na PO v Alfě dík, mrknu tam.
Beztak skončím u géčka a časem si pro radost koupím nějakou lepší 1911 v .45, to bude asi rozumnější, co? :idea:
Naposledy upravil(a) Nikdo dne 09 srp 2007 22:11, celkem upraveno 1 x.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 09 srp 2007 22:11

Tak to pravdepodobne Tactical nebyl - jelikoz spoust s vypoustenim kazdej rozumnej zbrojir odmita ladit... A pry vedej proc...
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 09 srp 2007 22:38

Nikdo píše:Dík za názory, ale hned na začátku jsem říkal že ČZ nechci. Prostě mi nesedí v dlani, po každém výstřelu ji musím znova chytit a rovnat si na ní prsty. Střílel jsem dvěma různýma CZ75 - lišily se zdrsněním, jedna zjevně starší, druhá nová a pak SP01, vše stejné :(
Z kačky mám strach, že bude vybíravá na krmivo. Přivezu si na sraz K100kařů pytlík nočných můr Jara Kuračiny a uvidíme :twisted:
Za tip na PO v Alfě dík, mrknu tam.
Beztak skončím u géčka a časem si pro radost koupím nějakou lepší 1911 v .45, to bude asi rozumnější, co? :idea:
tak to jsi asi první co znám že mu sp01 neseděla v ruce
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 09 srp 2007 22:43

Ty mě znáš? :shock:
Arnie

Příspěvek od Arnie » 09 srp 2007 22:45

Co treba STI Trojan v 9L? Stoji sice 35, ale nevypada zle. Kimber Tactical Pro II v 9L se take da sehnat kolem tech 35 ... Ja po nich posilhaval, ale pro moje ucely se tolik nehodily a s ohledem na cenu zvitezil Glock.
Vik

Příspěvek od Vik » 09 srp 2007 22:49

golf:No mě třeba taky neseděla ani trochu. Ale já mám malý tlapičky, takže mě sedí máloco.

Nikdo:Ještě bych tu 1911 ještě uvážil, protože pokud ti sedí, je škoda se násilně přizpůsobovat něčemu jinýmu. Ordnance stoji mezi dvaceti triceti.
Záleží jak moc chceš střílet, ale pokud bys pak investoval i do lisu, stane se cena náboje bezpredmetnou a pak by byla ta .45 vyhodnejsi. Pokud budes strilet opravdu hodne stane se neunosne kupovat i tovarni devitky, pokud malo, tak ty dve kacky na naboji uz cloveka nespasí.
Nebo ještě mě tak napadlo. Co USP, pojistku má v obdobném stylu, takže způsob držení je podobný. Co vím tak na awiwu maj usp9mml, a i 1911 od norinca a nějakýho siga v devítce. Sice tam maj draho, ale na vyzkoušení různých druhů to není špatný.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 09 srp 2007 23:09

Teď nedávno si jeden můj kamarád koupil Waltra P 99 nejakej novej typ. řeknu vám je to příjemná pistole i když pro mě trochu lehká do ruky,ale on je spíš subtilnější postavy a na dvacetpět m. se dostal na docela hezký soustřel bez nějakého zvl. tréninku.
a to důležitý bych zapomněl vysolil za ní jenom 16 000,-
Aquila non captat muscas
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 09 srp 2007 23:12

p99 je pěknej ,ale jen na nošení . Ta spoušt je otřesná ale zase je vychataný vypouštění úderníku :D
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Nikdo

Příspěvek od Nikdo » 10 srp 2007 14:41

Jestli máte někdo nápad, kde si sáhnout na Springfield XD v jakékoliv ráži a provedení, budu převelmi vděčen.
Jinak účelem bylo získat tipy na zbraně v dané specifikaci. Para je výborný tip, ještě jednou díky.
Takže mohu říci, že účelu bylo dosaženo, dalším tipům se nebráním;-)
Odpovědět