Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Pilot68

Příspěvek od Pilot68 » 25 črc 2007 22:55

Noo.. práve dnes som si kúpil u nás na Slovensku novú S634 a je tam Made In Czech Republic. Dúfam, že je to vyrobené ešte v ČR, alebo v SK. A len tak mimo tému, k tomu som kúpil optiku Tasco (jasné že čína) s variabilom 1.5-4.5x32. Dúfam že som "neprohloupil". Dá sa celkom dobre zaostriť aj na 5m.


datel

Hledí

Příspěvek od datel » 28 črc 2007 07:22

Ten problém jsem řešil také, stačí povolit šroub, který drží hlaveň ve válci pístu.
Má to ale jednu nevýhodu - hlaveň bude mít větší vůli v uložení:-(
Vyřešil jsem to tak, že jsem povolil hlaveň a změřil mezeru mezi hlavní a válcem.Mezeru jsem pak vypodložil vhodným plíškem.
Při dotažení hlavně bylo vše O.K.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 30 črc 2007 00:07

otazka na vsetkych co rozoberali S634
konecne som sa dnes donutil k tomu ze vymenim prasknutu pruzinu. Vzduchovku som komplet rozobral, teda komplet nie, ako posledne som z nej dokazal odsrobovat, tu koncovu cast nasrobovanu vo valci (nachadza sa tam poistka, suciastka ma oznacenie c.24 v planiku). cakal som ze po odsrobovani voci mne z valca vyleti pruzina aj s tym umelohmotnym voditkom, ale nic sa nestalo, jednoducho vsetko je odsrobovane odmontovane co sa dalo, a nejako nemozem vybrat pruzinu ani umelohmotne voditko, dokonca som naspet namontoval hlaven a dufal som ze sa pokusom o "natiahnutie" pruziny struna a voditko uvolnia a nic... obavam sa ze je to tam skrizene ked to tak drzi... alebo je tam este nejaka poistka voci vypadnutiu?

Vy co ste ju rozoberali, islo vam pruzinu vybrat bez problemov, alebo ste jej museli nejako pomoct? Diky
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 30 črc 2007 10:31

Strč něco do té rýhy jak v tom chodí napínací páka a vytlač to ven. Jestli je to tam šprajcnuté, tak na to prostě musíš jít silou.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 30 črc 2007 10:34

Tonio píše:Drodzy Bracia Czesi,

Wybaczcie że piszę po polsku, ale chyba się zrozumiemy :)

Słyszałem że Ceska zbrojovka zerwała umowę z Słowackim producentem ZVS Holding i Slavia 634 nie jest już produkowana. Ponoć produkcja ma być przeniesiona do Chin. Wie ktoś z Was jak wygląda sytuacja??

dziękuję i pozdrawiam

Tonio
Pochybuju o tom, to bude nějaký hoax.
Nic takového se tady neví.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Tonio

Příspěvek od Tonio » 03 srp 2007 15:42

Kubajzz píše:
Tonio píše:Drodzy Bracia Czesi,

Wybaczcie ¿e piszê po polsku, ale chyba siê zrozumiemy :)

S³ysza³em ¿e Ceska zbrojovka zerwa³a umowê z S³owackim producentem ZVS Holding i Slavia 634 nie jest ju¿ produkowana. Ponoæ produkcja ma byæ przeniesiona do Chin. Wie ktoœ z Was jak wygl¹da sytuacja??

dziêkujê i pozdrawiam

Tonio
Pochybuju o tom, to bude nìjaký hoax.
Nic takového se tady neví.
OK dzięki :)
Kadli
Příspěvky: 25
Registrován: 09 srp 2006 15:26

Příspěvek od Kadli » 06 srp 2007 10:15

Koupil jsem si S634, po asi týdením střílení(cca.500ran) natahuji a najednou šlupa. Napínací páka přeskočila píst, ten se vyvlíkl a bum. Po rozebrání jsem zjistil, že napínací páka se opírá pouze asi o polovinu tlouštky stěny pístu a vytvořil se náběh, takže sklouzává. Reklamace: nasranej bude to zas měsíc a já si ji koupil na léto. Rovnou jsem řekl, že chci jinou, pokud podle nich oprava bude vyřešená jen výměnou pístu, tak se s prodavačem budeme potkávat často, protože je potřeba vyřešit lepší pozici páky tak aby se opírala za celou tloušťku stěny pístu. Podle mě by to mohlo být moc hlubokým vyfrézováním pažby, takže vodítko nepřitlačí páku dostatečně. Každopádně: podle nástřeláku(vylhanej, neodpovídalo mířidlům) vyrobeno v SR. A taky to tak vypadá: píst opracovanej snad pilníkem, poškrabaný povrch vnitřku válce, celkově uložení v pažbě atd. Prostě když to porovnám s 630-to je poctivá práce.
Dírus

Příspěvek od Dírus » 06 srp 2007 11:01

No já mám S634 skoro rok a nic jí nikdy nebylo(když nepočítám šroub kterej drží tělo zbraně s pažbou, a který se důsledkem zpětného rázu zlomil, ale to nic neni je to jen blbej šroub, kterej se vždycky sežene.)Dokonce, když jsem jí rozebral tak bylo vše v pořátku, a žádné špatně opracované součásti tam nebyli.Asi jsi měl smůlu na špatný výrobek. :?
Neptunus

Příspěvek od Neptunus » 07 srp 2007 16:13

To je nepříjemná zkušenost. My to máme relativně blízko Brodu, talže místí prodejce tam osobně jezdí a vyzvedává zboží. Jinak ty nástřely sou nejspíš fake, já to tam mám probodané tužkou..
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 07 srp 2007 17:25

ale, fake mas v trenkach :lol: :lol: ne nic ve zlym :lol:
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Dírus

Příspěvek od Dírus » 08 srp 2007 10:18

máš pravdu nástřěly jsou opravdu probodaný tužkou, protože diabolka by tam takovou dírku nenechala.
Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Příspěvek od Rys » 08 srp 2007 20:25

Dneska jsem koupil! :D :D Hurá hurá. První dojmy - dost dobrý. Později se ozvu s čerstvýma dojmama.
Dírus píše:máš pravdu nástřěly jsou opravdu probodaný tužkou, protože diabolka by tam takovou dírku nenechala.

- taky se mě to tak jeví - strasně malý dírky na diaboky??
Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Příspěvek od Rys » 09 srp 2007 12:23

Kubajzz píše:Měřili jste někdo u téhle vzduchovky úsťovou rychlost?
V poslední době se stále víc setkávám s tím, že si lidi stěžují, že zdaleka nedosahuje těch výrobcem uváděných 240m/s, ale z krabice jen kolem 195-200m/s (10J) a po rozebrání seřízení a namazání kolem 215m/s.
Je to pravda?
Jak rozebrat bych snad věděl.. Ale kde seřídit a kde namazat aby se výkon zvedl? Díky.
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 11 srp 2007 11:16

Je známý faktem, že se nové Slávie začaly vyrábět s 11 mm rybinou. Nikde se však neříká, jaký má profil. Půlkruhovitý jak velí tradice nebo rovný přívětivější pro montáž?
Nikdy neházej flintu do žita.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 11 srp 2007 13:16

Rovný těžko, ten na té trubce neuděláš.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Odpovědět