ONLINE Soutez

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Jste PRO online-soutěž v malorážce?

Anketa končí za 11 srp 2005 13:29

ANO
6
100%
NE
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů: 6
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 29 srp 2005 14:02

Ares píše:mo s těmi tvými 55 za ránu bych se velice rozmýšlel jestli na ten kohoutek vůbec sáhnout natož tak jestli ho vůbec zmáčknu .. ale že bych to třeba zkusil ze stařičké vzduchovky na 30 bez optiky? :) asi bych si musel krapet pohrát s jejími mířidly, ale proč ne?
S TIGama bych to nepalil... ale rekneme s obyc SB celoplastem bych to jeste mooozna byl ochotnej naflakat :-D ... treba nekdy... pro zajimavost.

Jinac ja to se Slavii zkousel... ale vetsina zasahu byla mimo terciky (na 20m byl jeji "akcni radius" cca 4cm :-D ) tak jsem se na to vyprd. Protrhnute dirky v papiru s vysledkem 97b posilat na net nemusim :-D


Návštěvník

Pro Arese

Příspěvek od Návštěvník » 29 srp 2005 14:06

Na 30 bez optiky - leda na 30 cm.

A teď dotaz k věci od Anonyma:

Mám doma historickou poválečnou vzduchovku s vyrezlou hlavní (skladování předchozím majitelem ve sklepě) a Tex ze sedmdesátých let, ale tyto zbraně by terč pro MaO trefily leda do... trefily, nic víc :-)
Na 10 metrů rozptyl 10 cm je docela běžná věc.
Dá se hlaveň vzduchovky nějak vyleštit, aby to zase střílelo rovně?
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 29 srp 2005 14:10

no .. ta vzduchovka co mám doma je opravdu stařičká .. ani netuším co je to za typ .. je na ní jen římská II. Ale ta poznámka s 30cm byla trochu nemístná, protože jsem s ní na 10m střílel na gumové kolečko velikosti cca koruny nebo dvoukoruny ve stoje bez opory docela často jsem se trefoval .. neříkám že vždycky :lol:
Marcus
Příspěvky: 104
Registrován: 14 srp 2005 22:41

Příspěvek od Marcus » 29 srp 2005 14:11

Andy píše:
Ares píše:mo s těmi tvými 55 za ránu bych se velice rozmýšlel jestli na ten kohoutek vůbec sáhnout natož tak jestli ho vůbec zmáčknu .. ale že bych to třeba zkusil ze stařičké vzduchovky na 30 bez optiky? :) asi bych si musel krapet pohrát s jejími mířidly, ale proč ne?
S TIGama bych to nepalil... ale rekneme s obyc SB celoplastem bych to jeste mooozna byl ochotnej naflakat :-D ... treba nekdy... pro zajimavost.

Jinac ja to se Slavii zkousel... ale vetsina zasahu byla mimo terciky (na 20m byl jeji "akcni radius" cca 4cm :-D ) tak jsem se na to vyprd. Protrhnute dirky v papiru s vysledkem 97b posilat na net nemusim :-D
tak to ses borec-ja strilel na 25 s optikou taky ze slavie a nenastrilel sem ani padesatku :cry: ted jestli je to spatnym strelcem nebo pres 30 let starou zbrani...
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 29 srp 2005 14:25

Marcus píše:
Andy píše:
Ares píše:mo s těmi tvými 55 za ránu bych se velice rozmýšlel jestli na ten kohoutek vůbec sáhnout natož tak jestli ho vůbec zmáčknu .. ale že bych to třeba zkusil ze stařičké vzduchovky na 30 bez optiky? :) asi bych si musel krapet pohrát s jejími mířidly, ale proč ne?
S TIGama bych to nepalil... ale rekneme s obyc SB celoplastem bych to jeste mooozna byl ochotnej naflakat :-D ... treba nekdy... pro zajimavost.

Jinac ja to se Slavii zkousel... ale vetsina zasahu byla mimo terciky (na 20m byl jeji "akcni radius" cca 4cm :-D ) tak jsem se na to vyprd. Protrhnute dirky v papiru s vysledkem 97b posilat na net nemusim :-D
tak to ses borec-ja strilel na 25 s optikou taky ze slavie a nenastrilel sem ani padesatku :cry: ted jestli je to spatnym strelcem nebo pres 30 let starou zbrani...
:-D Ja ti nevim... flinta polozena na polo-mekke podlozce, pozice sniper, jen letmy dotek spouste... a i tak co rana... to leda vystrel :-) proste 4cm na 20m. Strasny. Mozna kecam a nebylo to 97b! Neber me za slovo...

Donutilo me to se na to podivat a secist... 52b! Hruuuza.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro Arese

Příspěvek od Sidewinder » 29 srp 2005 16:36

Anonymous píše:Na 30 bez optiky - leda na 30 cm.

A teď dotaz k věci od Anonyma:

Mám doma historickou poválečnou vzduchovku s vyrezlou hlavní (skladování předchozím majitelem ve sklepě) a Tex ze sedmdesátých let, ale tyto zbraně by terč pro MaO trefily leda do... trefily, nic víc :-)
Na 10 metrů rozptyl 10 cm je docela běžná věc.
Dá se hlaveň vzduchovky nějak vyleštit, aby to zase střílelo rovně?
S tim uz nic nenadelate, ty penize ktere by stala oprava a renovace, a to by to nejspis bylo uplne zbytecne, radeji investujte do nove vzduchovky.
Kritik

Příspěvek od Kritik » 29 srp 2005 18:49

Hele tak tohle jsem nečekal, ona ta lehká provokace takhle rozvířila vodu a Andy a Sidewinder se nám krásně rozohnili, no ještě že tady nebyl Dědek Plesnivák, to je další zdejší rozumbrada a střelec. Sice nevím jak jsi přišel na to že jsem nikdy nestřílel z malorážky, od deseti let střílím vzduchovku a od sedmnácti malorážku, takže o tom něco málo vím. Já proti vám vy ptáci nic nemám, jen jsem chtěl vědět co s vámi udělá trochu prudění. Trochu jste mě zklamali, čekal jsem že vydržíte víc a nesklouznete k „Povez nam radeji jak dela pesjek?“ Ale i tak musím stále trvat na tom že ten zásah druhého terče vlevo nahoře jako desítka moc nevypadá. :wink:
Návštěvník

Nové téma: jak dělá pejsek

Příspěvek od Návštěvník » 29 srp 2005 19:04

Jak Andymu? Jak Sidewinderovi? Psy máte, je to tak?
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 29 srp 2005 20:43

:arrow:
Naposledy upravil(a) Sidewinder dne 29 srp 2005 22:35, celkem upraveno 1 x.
Kritik

Příspěvek od Kritik » 29 srp 2005 21:45

Sidewinder píše:
Kritik píše:Hele tak tohle jsem nečekal...
Hele ty kaspare, nema sice ani nejmensi vyznam se hadat o jednu desitku, ale rad ti vyvratim i posledni z tvych nesmyslnych kecu ..

Mrkni se na obrazek a radeji uz mlc, jestli jsi z malorazky uz nekdy strilel tak je to jen o to vetsi ostuda ze nevis, ze kule neudela diru o prumeru 5,5mm, ale mensi. Pocita se ale samozrejme cely kalibr, tedy dira o prumeru 5,5mm .. takze inkriminovany zasah je na 100% desitka. (pro lepsi orientaci si uvedom, ze kruh s desitkou ma na tomto terci prumer 6mm) .. takze zasah bude jen nepatrne mensi!

A k tomu provokovani .. fakt mne to nastvalo, takhle debilni kecy, koho by nechaly klidnym? .. ale ted mne to stve jeste vic .. kdyz si uvedomim kolik casu jsem ztratil kecanim jen kvuli takovemu hovadu. Chybama se clovek uci .. priste si ty svoje pindy pis nekam jinam a nebo vubec.. radej se bez koukat na stupidni realityshow .. tam uvidis spontani reakce lidi hned a nemusis tim otravovat mne!
Já nevím jestli jsi si toho všiml, ale ani jednou jsem ti sprostě nenadával, což tobě nedělá problémy a já se k tomu snižovat nebudu. Nevím co ten tvůj kruh označuje, ale střed díry je rozhodně mimo tvůj kruh a není to jen jeden případ ve tvém terči. Rád bych aby se k tomu vyjádřil někdo nestranný. Pokud tě to nebaví tak sem necpi ty svoje výtvory a jdi si hrát na písek. Ale dej pozor aby ti tam někdo neublížil, tak jako já tady. Pokud nesneseš ani pár připomínek pak si máčej přirození (tedy pokud se ti ho vůbec soudě podle tvých reakcí podaří najít) ve vařící vodě a na svou skvělou malorážku z pravěku si nech vyrýt „Sticks and stones may break my bones, but names can never hurt me“ a pak třeba přestaneš být takový cholerik.
Uživatelský avatar
Sidewinder
Příspěvky: 1463
Registrován: 31 srp 2004 20:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sidewinder » 29 srp 2005 22:33

Jo mas pravdu .. promin ty urazky, nejak mi ruply nervy.. nema cenu tady resit moje vysledky, to mi nepomuze, tobe taky ne a zabava to neni. Beru zpet ..
Někdo

Příspěvek od Někdo » 30 srp 2005 03:20

Pánové jsem docela zaskočen, ačkoliv milovník zbraní, tomuhle tématu.
Tedy, to nemáte přátelé, s kterými byste si zasoutěžili, tedy na "nějakém fóru" je to docela blbost.
Nu a ten mladý "střelec" byl docela vtipný, aspoň já se zasmál a nechci (nemůžu) soudit jeho zkušenosti.
Tož střelcům zdar a zmr... 98Kar :wink:
gunshop
Administrator
Příspěvky: 34
Registrován: 23 kvě 2005 15:27
Kontaktovat uživatele:

terče

Příspěvek od gunshop » 17 zář 2005 01:50

pro zájemce terče v corel7 formatu
Přílohy
SSK- terče MAO 5.7.05.cdr
(99.37 KiB) Staženo 361 x
gunshop
Administrator
Příspěvky: 34
Registrován: 23 kvě 2005 15:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gunshop » 17 zář 2005 01:58

doporučuji přečíst pravidla (jsou součástí souboru)a tuto disciplinu si vyzkoušet podle pravidel ( dodržovat časy, výstroj, optiku atd.)
Odpovědět