Jak instalovat bombicku do Drulov DU-10

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Jak instalovat bombičku do Drulov DU-10

Příspěvek od pechi » 21 črc 2007 11:46

Zdravím všechny, včera mi konečně přišla tahle pistole, tak jsem z ní měl velkou radost. Neměl jsem včera moc času, takže jsem všechno nechal až na dnešek. No moje radost dlouho netrvala - nevím jak do tam dostat sifonovou bombičku - podle návodu který byl přiložen se mi to teda nějak nedaří - když odšroubuju matici propichovače, vložím sifonovou bombičku (kteých bylo k pistoli 10), zajistím proti výstřelu a dotáhnu matici, nic se nesdtane, protože propichovač na bombičku ani nedosáhne. Co s tím...? :lol: Děkuju za každou radu... :(


myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 21 črc 2007 13:16

Takový dotaz dávej do tématu, které je už založený, např.

http://forum.gunshop.cz/viewtopic.php?t ... light=du10

Takhle dostaneš vynadáno :) .

Já mám tedy Drulov Sokol, ale toto by mělo být stejný, přopichovač je na 12 g bombičky. Na sifonový 7 g bombičky se tam musí dát nějaká podložka, kterou bys s tím měl dostat. ( nevím to jistě, mě tam nejspíš zapoměli podložku dodat, ale vzhledem ke spotřebě CO2 u Sokola je to stejně k ničemu ). Plním ze 150 g kivety.
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 21 črc 2007 13:19

Taky tam máš super recenzi od spokojenýho majitele, tam se vše dozvíš.
Uživatelský avatar
pechi
Příspěvky: 381
Registrován: 30 čer 2007 12:28
Bydliště: Brno

Příspěvek od pechi » 21 črc 2007 15:28

Děkuju za odpovědi,

no tak jsem to nakonec zdárně vyřešil :D Kousek trubky na jedné straně s drážkou jsem narval pod bombičku, a všechno valí jak má 8) Jen mi nedochází proč tam tu redukci soudruzi z Drulovu nedali, když už mi tam nabalili krabičku s 10 sifonovými bombičkami :? Tak díky chlapi, tohle fórum je super. A omlouvám se za to kam jsem to píchnul, ale váhal jsem kam, až jsem nakonec založil samostatný téma, přece jen je to jednorázovka (jsem lama) a tak se to může s klidem smáznout. Tak střílení zdar :twisted:
Odpovědět