Renta pro byvale olympioniky?

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Souhlasíte, aby byla bývalým olympijským medailistům vyplácena renta?

Ano
7
28%
Ne
18
72%
 
Celkem hlasů: 25
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alexxxus » 14 čer 2007 09:13

2 All přesně tak , co napsal Silencer, bylo mně necelejch 5 když mně hodily do vody abych plaval ( segra na cestě ja poněkud aktivnější človíček ) začal jsem plavat a nebylo to nejhorší docela dost diplomů ..... ve 14ti jsem přestal .... nedostal jsem se na sportovní gympl.... během dvou měsíců jsem přibral snad 30 kilo žral jsem jako když jsem dvoufázově trénoval, no auž na učnáku mně braly záda... Tím si nestěžuju na to že jsem skrmenej jako prase v chlívku. Ale na to že opravdu o tom že budeš sportovec rozhodl někdo za mně. Za komárů byl sport na celý úvazek a houby peníze......... A doopravdy srovnávat sportovce se šmejdem pražských ulic mně přijde přinejmenším ujeté.


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 15 čer 2007 02:37

Alexi, je mi Tě upřímně líto. Nic to ale nemění na mém názoru. Že jsi byl nesvéprávný, nehodlám dotovat. Dneska jsem si prohlédl výplatní pásku. Sakra. Dvacet litrů potřebným? Ať mi políbí prdel. Fakt nechci. Ať sportovci, nebo kdokoli jinej. Když pominu to, že si v nemocnici lehnu vedle stejnýho člověka, co si platí pětikilo, prostě se to neslučuje s mým svědomím. NECHCI platit za cizí chyby. Je to jasný??? Nechci!!!!! Až bude v tomhle státě nastolená spravedlnost, bude to jak v USA, kde si lůza nebude moci dovolit to, co já. Fakt na to seru. Kdo chce bejt tam kde já, ať si připlatí. Já jsem za matku, která umírala na rakovinu prsu musel vysolit sto litrů taky. Všichni pseudohumanisté mi můžou leda políbit zadek.
Odpovědět