Myslivci snedli psa za 30 tisic korun

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 čer 2007 20:17

Shiva-koukám že ses tam do toho zapojil :wink: Ve finále kdo nemá máslo na hlavě???Ale ti dva jsou opravdu kreténi k pohledání. :evil:


Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Shiva
Příspěvky: 984
Registrován: 19 říj 2005 20:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shiva » 03 čer 2007 20:27

Ale opravdu jsem byl reakci prekvapeny. Mozna ze tech normalnich je o par vic nez jsem si myslel. :-)
Good shooting
Nepište SZ, pište dotazy přímo na mail gunshop@sniper.cz
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 03 čer 2007 20:31

vem to tak,pomineme li PC negramotné,alkoholiky,asociály, tak ten zbytek lidí asi má mozek.Je jedno jsou li to myslivci nebo doktoři.Holt i kultivovaní lidé se tam najdou,což občas mile překvapí i skeptika :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 04 čer 2007 19:02

Nenapsali tam jak ten pes chutnal :shock: :shock:
To je zase objektivní zpravodajství. :? :?

A co hůř, ani neřekli jestli ho udělali na másle a nebo na víně :lol: :lol:
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 08 čer 2007 20:27

Včera jsem koukal na krimi live. byla tam anketa jestli by za tenhle zločin měli jít tihle "takymyslivci" do basy a myslím,že čtyřiaosmdesát procent lidí by je tam poslalo.
Vzpomínám si na případ kdy na Mělníku jeden metař zabil a snědl policejního ovčáka a dostal za to osmnáct měsíců natvrdo.
Aquila non captat muscas
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 09 čer 2007 13:06

To-J.Laser
Jsem pro tvrdý trest těchto rádoby,,kolegů" neshledávám na jejich chování nic normálního právě naopak! :evil:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 09 čer 2007 17:17

Každého zvířete mi je líto. Ale nevím proč dělat rozdíl mezi psem, slonem a zajícem.

Myslivci běhají po lese, mimo jiné střílí zvěř a žerou jí.
Když můžou sežrat srnku, tak proč by nemohli sežrat psa?
Přece si nezasedli jen na srnky?
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 21:07, celkem upraveno 2 x.
Voris
Příspěvky: 302
Registrován: 05 črc 2006 10:10
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Voris » 09 čer 2007 18:40

Ta zpráva je pro většinu lidí tak trapně šokující právě proto, že vidí rozdíl mezi psem, slonem a zajícem. Naivně se domýšlejí, že mezi myslivcem a psem existuje nějaký citový vztah a psa proto nesmyslně řadí nad ostatní zvířata. Hloupost. Pes je jen zvíře, jehož účelem je pomáhat myslivci na lovu. Nebo snad máte vaše vlastní psi rádi? Ale jděte... :?
Nikdy neházej flintu do žita.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 09 čer 2007 21:05

Lidi mají rádi třeba pavouky, jiní lidé hady a jiní zase třeba potkany.
Bude pak potkan nad psem?
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 21:07, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 09 čer 2007 22:06

To-epetr2008
Myslivost vnímáš poněkud zaujatě..
K samotnému zabití psa,jestli se nepletu tak právě lovecký pes ušlechtilého plemene,není vhodnou delikatesou pro myslivce.Ke psům mají mít vztah a to se nedá ignorovat.
Recese-předmětem recese nemůže být zabití jakéhokoli tvora,natož pak úmyslné zabití loveckého psa ??lovcem“
Porovnávání ceny života jednotlivých zvířat je totální nesmysl a tvrzení že myslivci zabíjejí pro zábavu je blud městských dětí (důvodů je vždy více než jeden) tohle se dá přirovnat jen k mýtu vánočních stromků,letos si všichni kupme umělé protože nechceme zabíjet přírodu!!!Jenže tyto stromky se právě pro vánoce pěstují ve školkách takže nikdo nic nezachrání,je to dokola to samé jako když se sklízí obilí.Nejezme chleba umřelo obilí a tak se dá pokračovat ve výrobě defektních úvah do nekonečna.Místo věcných argumentů blábolení,místo rozumného jednání bezmozkové zabití pro zábavu.
Ale klidně si dál nadávej na myslivost,záminka se vždy najde a vlastně ty jsi bez chyb a ničemu neškodíš.Už jen to že se člověk narodí ho automaticky zařadí do potravního řetězce,jestli někdo jí maso z balíčku koupeného v supermarketu,nebo uloví zvěř je totálně jedno.V důsledku stejně umřelo zvíře,takže bych ty řeči kolem vynechal jsou povrchní a pokrytecké.
O vraždění nevinných zvířat pro zábavu a ,,žrádlo“ můžou mluvit maximálně vegetariáni (ovšem kdo se baví s býložravci?šelmy jistě ne) ostatní se na tomto podílí všichni,každý po svém.Tak už to jednou pro vždy pochop a nedělej ze sebe …….. a to bez urážky.
:wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
J.Laser
Příspěvky: 477
Registrován: 20 bře 2007 00:51
Bydliště: Podřipsko

Příspěvek od J.Laser » 10 čer 2007 07:45

edelweiss píše: Jsem pro tvrdý trest těchto rádoby,,kolegů" neshledávám na jejich chování nic normálního právě naopak! :evil:
Ani já nejsem zastánce gastronomické likvidace loveckých psů a určitě by IMHO měli dostat pořádnou pálku aby dalším jim podobným tyhle chutě pořádně zhořkly.
Aquila non captat muscas
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 10 čer 2007 11:56

Když můžou jíst myslivci zajíce - které mám rád, tak nevím proč bych zcela demokraticky nemohl žrát myslivecké psy :D

Setry mám za tupá stvoření (evokuje to ve mě asociaci ,,svůj k svému"), no prostě zajíc hadr.

Jen nevím jestli by byl lepší s knedlíkem a nebo v guláši 8)


PS: O čem je hon kam se pozvou papaláši z důležitých podniků střílet na všechno živé, když to tedy není o zábavě ??
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Příspěvek od Jim » 10 čer 2007 12:04

Především bych řekl, že pes není jatečné zvíře a u nás se tedy nesmí za tímto účelem zabíjet. A pokud ho utratí veterinář, má pro to jistě důvod. Takže jsem rozhodně proti zabíjení psů, pokud nikomu neškodí.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 10 čer 2007 12:06

No já si nejsem teda jistý, ale zajíc mi taky nepřipadá jako jateční zvíře :lol:

Člověk je především predátor a stejně jako prase všežravec.
Pro zdravý vývoj proto potřebuje maso. Ale to neznamená že by měl zabít a sežrat všechno na co přijde. Myslím by stačilo ze zabíjení vynechat savce - tj. příbuzensky nejbližší rod :)
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 21:08, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 10 čer 2007 12:58

epetr2008-pokoušíš se spasit svět klackem?
Zabíjení je přirozené chování všech tvorů kteří se živí masem,jedině člověk díky jisté mozkové dispozici si v tom udělal jistá pravidla,kterým ty se dětinsky podivuješ.
Neustále dokola omíláš jednu a tu samou trapnou frázi dokola a pokoušíš se tak vyvolat spory.Mezi námi věc se má asi tak já nehodnotím tvoje zájmy a aktivity tak proč ty neustále vandruješ do toho co mně baví?Doplň si vzdělání v oboru získej rozhled a potom ti možná dojde že ta tvoje fráze kluka z města kterou nás tu dokola ubíjíš je spíše hloupě trapná.Nechci se tě nijak dotknout ale teď jsem ti naposledy seriozně odpověděl a doufám že to pochopíš,v opačném případě tě budu muset ignorovat jako duševně zaostalé individuum připomínající zaseklý gramofon.
:!:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Odpovědět