P: 3ks Flobert Dressler - King Cobra, FALCON a REX

Bazar zbraní a příslušenství (než zde něco zveřejníte , přečtěte si prosím podrobně pravidla bazaru)

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Cop
Příspěvky: 4
Registrován: 25 bře 2023 21:19

P: 3ks Flobert Dressler - King Cobra, FALCON a REX

Příspěvek od Cop » 10 bře 2024 19:22

Ahoj přátelé,

rozhodl jsem se pustit do světa svoji skromnou sbírku Dresslerovek, všechny jsou C-1.
U všech je dohoda na ceně možná, avšak již dopředu upozorňuji, že drakonická sleva se konat nebude.
Ceny v podstatě kopírují prodejky přímo Jirky Dresslera, jelikož se jedná o zánovní kusy.

King Cobra 105,5mm - limitka 100ks - PC: 19 900,-Kč - S mojí slevou 19 000,-Kč + zakázkové pouzdro z masivní kůže na míru (v hodnotě výše 1000,-Kč gratis)
Vystřeleno max 5 ran pro vyzkoušení, výkon ke 40J!

Revolver REX 2" hlaveň
Nejmenší sériově vyráběný a jednoznačně nejsilnější mini flobert, výkon na chronu 31J
Vystřelen jeden jediný bubínek, tzn 5 ran - PC: 11 900,-Kč - S mojí slevou 11 000,-Kč + zakázkové pouzdro z masivní kůže na míru (v hodnotě výše 1000,-Kč gratis)

Takový exot z produkce pana Dresslera - FALCON
Kupoval jsem ho ještě když to byla podpultovka a nechtěl jej vyrábět. Ještě v roce 2023 jich bylo na světe cca 5ks a všechny v kategorii D. První dva kusy v C-1 jsem měl já. Nabízím druhý vyrobený kus v C-1.
NIKDY NESTŘÍLENO. Kupoval jsem jej za 16 700,-Kč, prodej Jirky Dresslera nyní 15 900,-Kč. Sám bych skutečně 15 900,-Kč rád dostal.

Nechci tu plevelit fotografiemi, rád pošlu každému zájemci fota dle přání, přes mail, či whatsapp.
Prosím o prvotní kontakt do obálky - SZ.



Jo a zapomněl jsem říct, že všechny jsou uloženy a ošetřeny přípravkem CLP Break Free. Kupoval jsem je do sbírky, nikoliv na střelbu.


Odpovědět