Pouzdro na dlouhou zbran

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Grinch
Příspěvky: 1246
Registrován: 17 led 2009 08:51
Bydliště: Slavkov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Grinch » 22 říj 2009 20:12

Neni goretex jako goretex, a nastesti nas vojensky funguje dobre:) je neco goretex v kanadach a goretex vrchni vrstva (napr jako mame kabat a kalhoty goretex - ty bych nedal ani za zlaty prasatko, mozna za anschutz 1907 :) kanady jsou funkcni ve spojeni s vlozkama thinsulate atd atd... goretex vrchni vrstva je jakoby "pogumovana" latka (coz je hodne volny vyraz protoze gumy na tom neni ani kousek :) nepromokava, ale musi se o ni clovek starat.. bezpecne nepropousti vodu a neprosakuje


Kurzy GTac.cz - Dynamic Precision Rifle - http://www.GTac.cz
Hungry
Příspěvky: 94
Registrován: 12 led 2009 16:07
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hungry » 23 říj 2009 21:23

Porovnával jsem to pouzdro s vojenským originálem a opravdu se liší jen v detailech. Zda je to, na plachtě, goretex, netuším, takový odborník nejsem. Co já vím o Goretexu, tak ten má fungovat jako membrána na proupouštění vodních par, ale voda zpět neproteče... Také si opravdu nedovedu představit, na co by to mělo být dobré na plachtě... Každopádně to bylo na omak velmi podobné, ne-li stejné. Jen vojenské je zelené, civilní je černé...
Zabte je všechny! Bůh si ty své pozná...
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 24 říj 2009 10:53

goretex na plachtě je snad z důvodu aby jsi nezmokl nebo neležel ve sračkách a byl celej mokrej . ty máš tu plachtu jen zeleno ?nebo vz.95?
Na světě připadá jedna zbraň na každého dvanáctého člověka, otázkou je... Jak ozbrojit těch jedenáct ostatních?

[img]http://www.my-smileys.de/smileys3/axis-li-kill.gif[/img]
Uživatelský avatar
ALKAJ
Příspěvky: 1603
Registrován: 08 úno 2007 15:40
Bydliště: Banskobystrický kraj (VK)

Příspěvek od ALKAJ » 24 říj 2009 13:31

Na to tam určite je, ale na to by stačila aj iná "látka" za 1/2 cenu (alebo ešte aj menej), lebo hlavná výhoda goretexu tu nie je využitá.
Jak nazýváš lidi, kteří když jsou ohroženi, tak se nebrání, jen utečou a schovávají se?
Civilizovaní?
Hungry
Příspěvky: 94
Registrován: 12 led 2009 16:07
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hungry » 25 říj 2009 17:57

zbarvení plachty je v jiných odstínech, ale opovídá vz. 95. Je podetřená "gumou" černé barvy. Vojaci maji zelenou.
Zabte je všechny! Bůh si ty své pozná...
Uživatelský avatar
lukasz9
Příspěvky: 292
Registrován: 27 led 2009 23:30

Re: Pouzdro na dlouhou zbraň

Příspěvek od lukasz9 » 27 kvě 2023 23:47

Ahojte, oprášim starú tému, nebudem zbytočne zakladať novú. Poradíte nejaké bezpečné púzdro na vetrovku s puškohľadom? Viem že kufor je istejší, ale ten sa mi vláčiť nechce, puzdro sa mi zdá ako lepšia varianta. Ideálne nejaké vystužené niečím pevným a poriadne vypolstrované.
Diky za tipy.
Grand Power P1, Ruger SR22, CZ 858 Tactical
Diana 54 AIRKING, Air Arms Pro Sport, HW97k, Zoraki HP-01 Ultra, Gamo 440, Zbrojovka Brno Z II, Crosman MK-177
Odpovědět