Daystate Red Wolf

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Black Powder
Administrator
Příspěvky: 475
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od Black Powder » 01 říj 2022 10:13

Vlastním ju mesiac, vo verzii 5,5 do 16J malo to v Low 11 v Mid 12 a v Hi 13. No hneď som ju preprogramoval na full a odskúšal, ale keďže mám v 5,5 toho viac, tak som ju prekopal na 4,5mm s 430mm hlavňou a výkonom na úrovni HP.
Přílohy
Resizer_16646121544800.jpg


Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Člen Mensa.
Uživatelský avatar
Mini Me
Příspěvky: 1439
Registrován: 31 pro 2015 21:44

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od Mini Me » 01 říj 2022 10:25

To: koi41

V jinem prispevku se dotazujes na "něco vědeckého" ohledne Red Wolfu,vedecke to nebude :) znam jen nektera overena fakta.
RedWolf ma ve svych utrobach v drivejsich verzich zakladni elektronickou desku GCU1,ktera byla v polovine roku 2021 nahrazena novou GCU2 ,udajne tahle stavajici umoznuje nastaveni vyssiho vykonu.
Oproti starsi verzi je i vykonnejsi baterie Li-Po 11.1v ktera nahrazuje tu 7.4v
Programovani a nahrat aktualni software je mnohem uzivatelsky snazsi u Alpha/Delta Wolf . RedWolf pouziva oficialni Daystate programmer pro vetsi zmeny v nastaveni,ale nejsem si jisty jestli neni urcen jen pro americky trh. Daystate programmer taky nepatri k nejlevnejsim a dost uzivatelu pouziva neoficialni Heliboard,ktery nahrazuje GCU1/2 a ma vice moznosti v nastaveni ale taky touto instalaci ztracis Daystate zaruku.
Pokud te tohle bude vice zajimat staci zadat do vyhledavace Red Wolf Heliboard nebo Daystate programmer
Kontakt na vyrobce Heliboard - Jack Gialoukos / gialouk@yahoo.com
koi41
Příspěvky: 283
Registrován: 21 srp 2017 00:43

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od koi41 » 14 lis 2022 00:37

Tak Red Wolf Hi Lite HP 5,5 konečně doma.
Po čekací lhůtě 11 měsíců.
Moje dojmy po vybalení ?
Tedy po vybalení z krabice, která sloužila jako přepravní. No, já osobně bych se bál to takto zabalené poslat. (Mám své zkušenosti.) Ve volném prostoru jen pár papírů. Naštěstí vše snad v pořádku. Proč snad ? Koupil jsem si Reda jako dárek pod stromeček. Tak jsem to jenom otevřel, abych v případě nedostatku mohl reklamovat. Koupeno u Králíka. Puška má origoš obal z kartonu. Tedy toto nic moc. Na takto drahou pušku to nedělá dobrý dojem. Dnešní cena po zdražení téměř 80 litrů s dopravou. Úplně jiný dojem po otevření krabice. Vykoukne na vás fakt něco tak krásného, že přestanete dýchat a litovat vyhozených peněz. Teď chodím kolem krabice a je to pro mne velká zkouška. Neotvírat, nešahat, nevyzkoušet. Je to jako krásná ženská, která je nějakým způsobem nedostupná. Strašná zkouška.
Takže chtě nechtě musím čekat. Jak to bude lítat a fungovat napíšu tedy někdy na konci roku.
Bože, pomoz mi do té chvíle dárků vydržet to čekání. Buď ke mě milostiv a neuveď mi v pokušení popadnout pušku a zdrhnout do Benanga. Amen.
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 475
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od Black Powder » 14 lis 2022 01:11

Tak isto mám prírastok, väčší brácha Safari cal.177 HP.
Oba prešli úpravami, tuningovaná elektronika, prerábka ventilu a vzduchovodu, lauf v trubke a s přepážkami.
U Safari 700ml flaška a potreba už použiť plnotučné knedlíky 1,4 a 1,7g. pri 300ms.
Přílohy
Resizer_16683852913130.jpg
Resizer_16732385519690.jpg
Resizer_16732389186710.jpg
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Člen Mensa.
koi41
Příspěvky: 283
Registrován: 21 srp 2017 00:43

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od koi41 » 30 lis 2022 18:16

Všiml jsem si, že jako stoleček používáš to samé, co já. Je ovšem nízký a musel jsem z nerezových trubek zvednout výšku. Jinak jsem plně spokojený. Robustný, skládací, vysoká nosnost. Cena není nízká, ale nechá se tolerovat, jedná se o použití na celá léta. Nějaká porucha je myslím vyloučena. OK.
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 475
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od Black Powder » 30 lis 2022 20:05

Mne to výškovo vyhovuje, mám stoličku k tomu v potrebnej výške, netreba sedet jak v kuchyni u stolu.
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Člen Mensa.
Uživatelský avatar
Mini Me
Příspěvky: 1439
Registrován: 31 pro 2015 21:44

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od Mini Me » 30 dub 2023 15:26

Daystate ma uz na pultech novinku avizovanou na IWA - Daystate Red Wolf Grand Prix.
Nechapu ovsem tu jejich marketingovou politiku :? Na tu jejich ,, novinku ,, tedy Red Wolf v novem šasi nasadili cenovku 3500 liber https://rangeandcountry.co.uk/daystate- ... rand-prix/ ale kdyz si koupite normal RedWolfa za 2100 liber https://rangeandcountry.co.uk/daystate- ... te-hilite/ a prikoupite si jen to šasi,tak vam zustane na vymenu nebo prodej pekna lepenice a cena bude temer stejna :D
https://www.pr-s.co.uk/product-page/day ... lf-chassis
redwolfgp.jpg
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 475
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od Black Powder » 30 dub 2023 15:40

Otrasné ... zúfalý pokus o facelift ako u AA 510 tactical, no prevlek u Delta na Aplha sa im podaril.
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Člen Mensa.
Uživatelský avatar
Manitou
Příspěvky: 89
Registrován: 08 bře 2022 13:42
Bydliště: Prágl

Re: Daystate Red Wolf

Příspěvek od Manitou » 07 kvě 2023 12:07

Božské... Mám rád tenhle styl. Hned bych si jí koupil. Jen tvar rukojeti je děsný, a barva rukojeti , palmrestu a lícnice je také ošklivá. Klidně nějaké barevné lamino, nebo jen černou, ale tohle je jak natřený šedou základovkou. Jinak celkově nádhera.
FX Impact M3 Sniper (Heavy Liner, Barrel Sleeve Carbon Fiber+Tensioner) cal.22 - Element Optics Titan 5-25x56 FFP, Accu-Tac bipod
Evanix Viper cal.22 - Vortex Spitfire HD Gen II 3x
Slavia 631 Lux
Flusačka z Versatilky 2.5mm
Kuše z ramínka a gumy do trenek
Odpovědět