Vzduchovka SPA

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Chezzsterman
Příspěvky: 20
Registrován: 22 zář 2022 12:37
Bydliště: Jihlava

Re: Vzduchovka SPA

Příspěvek od Chezzsterman » 17 říj 2022 12:37

Nazdar, mate uz nekdo vetsi zkusenosti se SPA SR900S. Ted mi prisla, ale slibil jsem zene, ze ji dostanu az na Vanoce... ach jo. No, kazdopadne, pusobi na me docela masivne, tak snad neco vydrzi. Kazdopadne, pokud jsem si vsiml, tak ma picantinu z plastu a to me pri absenci pevnych miridel trochu desi. Poslete mi, prosim, nejake zkusenosti, pripadne tipy na lehci "tuning"... 20J by se mi libilo vic. Diky


joža
Příspěvky: 652
Registrován: 29 kvě 2015 19:08

Re: Vzduchovka SPA

Příspěvek od joža » 11 lis 2022 14:43

Také po ní pokukuju,je to kopie Baikal MP 61,ten je mimochodem perfektní,ale má omezený vykon.Sla by tam určitě plynová pružina od Strixe, případně lepší hlavěn, a může to být zajímavá varianta.
Chezzsterman
Příspěvky: 20
Registrován: 22 zář 2022 12:37
Bydliště: Jihlava

Re: Vzduchovka SPA

Příspěvek od Chezzsterman » 11 lis 2022 20:54

Diky za tip, zkusim
Chezzsterman
Příspěvky: 20
Registrován: 22 zář 2022 12:37
Bydliště: Jihlava

Vzduchovka SPA SR900S

Příspěvek od Chezzsterman » 09 led 2023 10:19

Tak jsem uz poradne zajel svoji SR900S a zatim musim rict, ze naprosta spokojenost. Trochu jsem bal ty plastovy picantiny, ale kdyz jsem vyvrtal dulek pro cerva na montazi (slo to az prekvapive blbe na to, ze je z plastu), tak se montaz nehla ani o kousek... a je pomerne hlucna s original pruzinou, ale casem zkusim sehnat nakej pist. Jinak cekam na novej puskohled, ale na 30m neni problem trefovat cil 5x5cm s kolimatorem. Jo a zasobnik ma trochu tendenci likvidovat sukynku u diabolky, chce je to tam opatrne as citem ladovat a pak dobry, ale redukce je jistejsi. Uvidime jak bude vypadat za rok, kazdopadne jestli budete mit k teto vzduchovce nejake tipy, rady atd. budu rad. Kdyztak napiste
Odpovědět