Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Návštěvník

Potřebuji manuál na Kimar CZ75 AUTO

Příspěvek od Návštěvník » 22 pro 2003 22:19

Vážení kolegové, potřeboval bych kdo vlastní tuto plynovku nebo je prodává a byl by ochotnými naskenovat manuál. Potřebuji hlavně vědet jak ji roydělat na jednotlivé díly, tj, tělo ybraně a závěr zvlášt. Může mi prosím někdo pomoci. Můj majl je rogers12@centrum.cz. Díky předem.


Návštěvník

re:Účinek

Příspěvek od Návštěvník » 19 srp 2004 13:59

Jaký je vůbec účinek nábojů PV, CS, CN, který je nejlepší? Já vybíral podla ceny, takže nejdražší PV. Jednou jsem vystřelil (z Walth. P.22) a pak jsem koukal, že ta přepážka byla dost zanesená - vyloženě kousky něčeho co vypadalo jako pepř rozdrcenej cihlou. Taky to tak pálilo :). Takže je tam plyn, nebo nějaká tuhá náplň?
Návštěvník

re:Účinek

Příspěvek od Návštěvník » 19 srp 2004 15:15

Tuha napln ktera pri vystrelu sublimuje.
Návštěvník

re:Dotaz ohledne plynovky Bruni GAP

Příspěvek od Návštěvník » 20 srp 2004 08:25

Já osobně mám jednu cennou zkušenost, kterou jsem udělal s nějakým slzotvorným nábojem asi tak v lednu tohoto roku, když k nám přinesl kamarád kopii Walthera P88. Po výstřelu proti větru jsem já slzel jako sirotek u pohřbu a člověk stojící asi tak dva metry před ústím se chechtal na celý kolo a nic mu nebylo.
Takže účinek v tomto případě nulový!
Návštěvník

re:Dotaz ohledne plynovky Bruni GAP

Příspěvek od Návštěvník » 20 srp 2004 09:23

A vo vo votom to je.
Návštěvník

Plynové pistole

Příspěvek od Návštěvník » 30 říj 2004 08:41

Vlastním plyn.pistoli walther p22/nikl cal.9mm a zatím jsem s ní velice spokojený. Co se týče výstřelu slepím nábojem tak musím podtknout že je to opravdu velice hlasitý efekt. Z hlavně nevystupuje ohen jen čistý zvuk. Je to lehká 480g zbraň a je malá tudiž se dá dobře schovat. Však zkušenost v sebeobraně nemám,zatím jsem ji nepotřeboval.
Návštěvník

Plynové pistole

Příspěvek od Návštěvník » 30 říj 2004 13:02

Chtěl bych se zeptat jestli z hlavne vystupuje nějaký ohen .?Diky za odpoved
Návštěvník

re:Plynové pistole

Příspěvek od Návštěvník » 30 říj 2004 20:09

Dovolím si Vás trochu varovat. Až tu plynovku někde na někoho vytáhnete, tak on Vás sejme opravdovou zbraní a bude vymalováno. Domnívám se, že pepř. sprej je podstatně lepší a navíc levnější.
Dareios

Plynovky

Příspěvek od Dareios » 16 črc 2005 15:01

Zdravím!Uvažuju o koupi plynové pistole, jako dobrá a levná se mi zdá plynová pistole Walther - Police. Na www.gunshop.cz je ráže, hmotnost atd. Ale není zde uveden dostřel. Můžete mi sdělit, jaký má taková plynová zbraň obvyklý dostřel? Samozřejmě vím, že to souvisí s povětrnostními podmínkami, pokud je silný vítr, tak je lepší nestřílet. Díky za odpovědi.
Zdenek

Příspěvek od Zdenek » 16 črc 2005 16:45

Měl jsem kdysi 9mm plyn, nosila ji pak žena, vždy s ní šachvala až ohla pružinku uvnitř kterou jsem opravil a neustálím zkoušením chodu jsem si nechtěně odpálil slzák u obličeje. 2 hodiny jsem nefungoval a v kuchyni jsme kašlali ještě druhý den. Nikdy se mi taková neopatrnost nestala a bylo to varování z nebes.
V uzavřeném prostoru vidím účinek tak na 2metry a venku bych to lapl za hlaveň a bránil se pažbou.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 26 črc 2005 19:31

Tak tak. Kdyz uz zbran ... tak ostrou. Take mam jednu plynovku.. ale radeji ji nechavam doma v supliku... do sbirky :-)
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník » 07 srp 2005 15:49

Já mám s plynovýma zbraněma velmi dobré zkušenosti......jsem prodejcem automobilů v bazaru, často u sebe nosím vetší hotovost, byl jsem 2x přepaden a nebýt mého revolveru SMITH & WESSON Chiefs Special, který je opravdu malý a skladný, tak si radši ani nechci představovat jak bych dopadl....... a pro ty "velké" chlapáky co zastávají pouze ostré zbraně : zbrojní průkaz mám již léta, vlastním CZ75 v ráži 9mm Luger ale ta mi leží pouze laxně v trezoru a občas s ní zajdu na střelnici......bohužel nejsme v americkém filmu,abychom mohli střílet po všem co se pohne......proto mohu kvalitní plynovou pistoli či revolver s dobrým plynovým střelivem pouze doporučit !!!!!
coltmen

Příspěvek od coltmen » 03 zář 2005 23:02

Jo,přesně tak všichni tady velice podceňují využití plynovek.Nepřiměřená obrana=průser, s plynovkou nikoho nezabijete a je slušná šance že se ubráníte.Když někdo nechce jít do ZP tak aspoň plynovku
Anonymous píše:Já mám s plynovýma zbraněma velmi dobré zkušenosti......jsem prodejcem automobilů v bazaru, často u sebe nosím vetší hotovost, byl jsem 2x přepaden a nebýt mého revolveru SMITH & WESSON Chiefs Special, který je opravdu malý a skladný, tak si radši ani nechci představovat jak bych dopadl....... a pro ty "velké" chlapáky co zastávají pouze ostré zbraně : zbrojní průkaz mám již léta, vlastním CZ75 v ráži 9mm Luger ale ta mi leží pouze laxně v trezoru a občas s ní zajdu na střelnici......bohužel nejsme v americkém filmu,abychom mohli střílet po všem co se pohne......proto mohu kvalitní plynovou pistoli či revolver s dobrým plynovým střelivem pouze doporučit !!!!!
skala

Příspěvek od skala » 04 zář 2005 00:42

Jo, to sice beru, ale co se asi stane az na nekoho vytahnes s plynokou a on bude mit v kapse ostrou :shock: to mu pak asi tezko vysvetlis ze to nebyla opravdicka zbran cos mel az budes "tuhej"
Tak tohle je zase ( muj ) druhej pohled na vec - takze kdyz uz zbran, tak nacpanu opravdovym olovem, ne nejakj poplasnak. Zivot mam jen jeden a kdyz ho nekdo bude ohrozovat tak MUSI pocitat s tim ze se budu BRANIT

to co jsem napsal je muj nazor a pokud s nim nekdo nesouhlasi, tak je to to jedine co muze delat
coltmen

?

Příspěvek od coltmen » 16 zář 2005 11:15

JO, mít v kapse zbraň poctivě naládovanou olovem je samozřejmě lepší než plynovka ale když víte že máte v kapse "jen" plynovku tak asi nebudete tasit jako první a ohánět se ne?? když na vás někdo jde a chce vám bůhvíco udělat tak jste rádi za cokoliv i za příborový nůž :D

skala píše:Jo, to sice beru, ale co se asi stane az na nekoho vytahnes s plynokou a on bude mit v kapse ostrou :shock: to mu pak asi tezko vysvetlis ze to nebyla opravdicka zbran cos mel az budes "tuhej"
Tak tohle je zase ( muj ) druhej pohled na vec - takze kdyz uz zbran, tak nacpanu opravdovym olovem, ne nejakj poplasnak. Zivot mam jen jeden a kdyz ho nekdo bude ohrozovat tak MUSI pocitat s tim ze se budu BRANIT

to co jsem napsal je muj nazor a pokud s nim nekdo nesouhlasi, tak je to to jedine co muze delat
Odpovědět