Altaros sa Assassin

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
totolesniper
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2020 17:19

Re: Altaros sa Assassin

Příspěvek od totolesniper » 18 lis 2020 11:43

Hello all,

I'm writing from France.

I just bought this rifle. Nearly unknown here :( but I'm fond of this concept.

I was wondering where the 3D stock development was ?
I absolutely love the "A" solution stock....

I see that Altaros is member of this forum, Thanks to them.


Uživatelský avatar
Altaros
Příspěvky: 839
Registrován: 08 dub 2006 22:24
Bydliště: Jičín, Liberec

Re: Altaros sa Assassin

Příspěvek od Altaros » 22 pro 2020 00:24

hubini :
Na M24 se stále usilovně pracuje. Aktuálně se dokončil nový regulátor. Vzhledem k tomu, že veškerý svůj čas mimo klasický chod firmy věnuji právě jen M24 a zároveň také díky tomu, že zbrojovka přestala vyrábět CZ 200 (základ pro Assassina), tak se nepočítá s žádnou další variantou Assassina v dohledné době.

totolesniper:
I'm glad you're happy. The design of the original stock is ours and the production was carried out by the Czech company Klinsky.
For more information, just write to the e-mail on our website.
Uživatelský avatar
tomkony
Příspěvky: 85
Registrován: 12 pro 2017 20:32
Bydliště: okres Opava

Re: Altaros sa Assassin

Příspěvek od tomkony » 09 bře 2021 18:15

Je to už více jak rok co jsem vymodeloval Assassina v taktickém provedení. Teď jsem jej konečně dostal z papírové podoby do reality. Jedná se o původní originální pažbu v bukovém provedení přepracovanou s taktickými doplňky. Nic složitého, jen ujištění že lze původní pažbu konvertovat do této podoby. Ještě by se dala lépe propracovat, ale udělal jsem jen nejnutnější základ.
Pažba délkově trochu narostla, pažbička je posunuta o 70 mm vzad, kvůli delší plastové pažbě a tubusu. Lze osadit i sklopným adaptérem. Spodní picatiny rail je po celé délce spodní části pažby, s gripem se daleko lépe drží.
Boční plochy pažby jsou ještě takové "prázdné", neměl jsem už další raily pro osazení. Původně jsem chtěl na pažbu aplikovat hydrotisk, ale tak nějak mě cena hydrotisku odradila. :?

Tato pažba není oficiální předělávka, kterou by Altaros nabízel, vzhledem k tomu co výše uvedl. Priority jsou teď někde jinde a možná někdy v budoucnu se ...... :D
A prosím nehleďte na opotřebovaný stav povrchu zbraně, jedná se o prototyp, který byl určen pro testování a některé díly jsou jiné než finální produkt.
Zde je pár referenčních fotek:
Obrázek Obrázek Obrázek

Zbytek fotek opět na rajčeti:
https://tomkony.rajce.idnes.cz/Assassin_tactical/
Krátké video střelby semi auto - natočeno mobilem:
https://tomkony.rajce.idnes.cz/Assassin ... 1480605242
Brocock Compatto .177 + Valiant 4-16x50
Slavia 630
Xfantasy
Příspěvky: 64
Registrován: 20 úno 2022 08:49

Re: CZ200S

Příspěvek od Xfantasy » 24 říj 2022 19:42

Má tady někdo předělávku od Altarose Assassin? Je to v základu cz200, upravená, vylazená samonabíjecí.
Já si ji pořídil a líbí se mi. Zatím jsem neměl možnost ji pořádně provětrat. Již je tady někde o ní zmínka a pažba má své. Hlavně je plně přizpůsobena, což se mi líbí.
Z 200 b na 100 b vychází cca 50 ran. Možnost pálit bez nabíjení je hodně návykové.
Nezaznamenal jsem že by jí zde někdo měl.
Odpovědět