Huben K-1

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10827
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Huben K-1

Příspěvek od Alexxxus » 06 bře 2021 01:27

Já to mám s firmou Huben takto - pokud potřebuju náhradní díly tak mně pomohlo že jeden korejec zná můj web a něco chtěl z Čech - já jemu poslal díly na Uragana a on mně díly na Hubena - jiank bych neměl čím opravit,
Na pušky Huben čekáme už skoro rok !!! Od půlky dubna !!!
Lituju že není IWA sice neumím číňansky ale asi bych se naučil posílat alespoň do horoucích pekel.


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
radim1
Příspěvky: 25
Registrován: 24 pro 2013 21:33

Re: Huben K-1

Příspěvek od radim1 » 06 bře 2021 07:57

Diky za info. To je v podstate dovod preco sa pokusam pozerat aj nejake alternativne cesty na kupu HUBEN. Mam ju u Vas uz nejaky cas objednanu a bolo mi jemne naznacene, ze nie je a vzhladom na spolahlivost a plane sluby dodavatela HUBEN tak skoro asi ani nebude.. Ja si vzdy musim vysnivat nejaku haluz co potom stoji vela casu a energie to zohnat. Ale zostavam silny!!!
Uživatelský avatar
cendlerqm
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2010 02:58
Bydliště: Beroun

Re: Huben K-1

Příspěvek od cendlerqm » 15 říj 2022 19:05

Zdar delal nekdo výmenu regulatoru na Huben verzi mk2? Je nejakej spomalenej. No kukal jsem na huma air i ten novy od Hubena ale ta výměna neni uplne prkotina navíc nikde neni ani instruktážni video jenom pár neuplných rozborek.
Huben K1
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 475
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: Huben K-1

Příspěvek od Black Powder » 15 říj 2022 19:17

Načo meniť regulátor v Hubene? Nič tak dokonalé není, ako originál. Ten od Humy je jednoúčelový na jeden tlak, stratíš možnost vonkajšej regulácie.
Máš MK2 ... koľko krát si robil údržbu, premazanie a výmenu o-krúžkov za ten čas, čo ho máš?
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Člen Mensa.
Uživatelský avatar
cendlerqm
Příspěvky: 51
Registrován: 13 led 2010 02:58
Bydliště: Beroun

Re: Huben K-1

Příspěvek od cendlerqm » 15 říj 2022 21:33

No nikdy sem regulator nerozebiral prave z duvodu ze to nechci ješte vic rozladit. Takže zkusim jestli servis neprovede prodejce.
Huben K1
Uživatelský avatar
Black Powder
Administrator
Příspěvky: 475
Registrován: 08 led 2008 14:50
Bydliště: Velká Morava

Re: Huben K-1

Příspěvek od Black Powder » 15 říj 2022 21:58

Každé 2r to chce komplet servis, ak to nepoužívaš, tak aj po roku môže vzniknúť problém vo funkciách a tesnosti. Huben má konstrukčne lepší regulátor, ako je lacná, jednoduchá a univerzálna Huma. Možno máš v balení sadu všetkých potrebných dielov k servisu. Nie všetky treba pokaždé meniť, no gumičky tvrdnú aj časom, olejom a keď sú není dostatočne pod tlakom a to čo sa hýbe sa opotrebuje. Ak ti ide len o regulátor, tam tie tesnenia vymeníš aj sám. Nedávať moc maziva, len zľahka povrchovo máznuť. Videá na YouTube sú.
Ataman, Caiman, Red Wolf, Huben, LCS SK19, Brokock ... Servis, opravy, úpravy všetkých PCP, programování Daystate, prerábky Anschütz na 16J.
Dobré veci robím dokonalými.
Člen Mensa.
Candat131
Příspěvky: 46
Registrován: 11 led 2023 16:49

Re: Huben K-1

Příspěvek od Candat131 » 25 zář 2023 22:24

Ahoj, neválí se doma někomu plastovej kroužek co těsní ventil? když tak bych jich vzal pro jistotu klidně víc.
Huben k1 cal.25
Odpovědět