Teror EU a zrádce Ha....k.

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
koi41
Příspěvky: 283
Registrován: 21 srp 2017 00:43

Teror EU a zrádce Ha....k.

Příspěvek od koi41 » 05 čer 2020 10:00

Tak je to tady. Není to tak dávno, co jsem zde informoval o vniku nového hnutí H5H pro Česko na obranu všech držitelů zbraní. Byl jsem tvrdě některými jedinci napaden, že takové hnutí je tak na ho..o a jen drobí pol. scénu.
A abych radši podepsal listinu na protest ... atd. Můj argument, že jen pol. sila může být použita proti pol. síle neuspěl. Ty všechny podpisové archy jsou dnes někde na hromadě ve sklepě a to v tom lepším případě.
Přečtěte si, co naše vláda a její podporovači nyní schválili. Vypadá to tak, že i ty naše vzduchovky jako plynem poháněné zbraně půjdou na policii. A o sběratelských zbraních ani nemluvě. A to vše pod pohrůžkou EU pokuty 300 mil za rok při neplnění tohoto r o z k a z u.
Chce se mi zvracet nad politikou EU i nad politikou těch všech našich vlezprdelků. Hamba, hamba a zase hamba.
Obrana je jen jedna. Tyto zrádce svých občanů N E V O L T E. Naše demokracie jde pomalu a jistě salámovou metodou do hajzlíku a padá i to, co nikomu celá staletí nevadilo. ( Viz vzduchovky )


PavelETV
Příspěvky: 101
Registrován: 31 srp 2018 16:56

Re: Teror EU a zrádce Ha....k.

Příspěvek od PavelETV » 05 čer 2020 17:40

To víš, střelba je silně individuální záležitost, zatímco současná vládní garnitura jde naproti stádnosti. A stádo přeci nechce aby existovali ozbrojení a obrany schopní jedinci. Možná by pomohlo implementovat do zákona zákaz střelby fotbalistů na bránu. To by mohlo se stádem pohnout 😀
Uživatelský avatar
Albert 22
Příspěvky: 1275
Registrován: 03 kvě 2016 14:53

Re: Teror EU a zrádce Ha....k.

Příspěvek od Albert 22 » 09 čer 2020 12:08

EU chce mít pod kontrolou i vzduchovky! … jak se již stalo podle vzorového projektu ve Skotsku !

http://gunwatch.blogspot.com/2016/06/sl ... wn-in.html :mrgreen:

Obrázek
Odpovědět