Analýza zásahů

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
nocturne.op.15
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2015 11:54

Analýza zásahů

Příspěvek od nocturne.op.15 » 11 kvě 2020 10:41

Jednoduchá otázka - jaký SW používáte pro analýzu zásahů při hledání ideální laborace?
TARAN - online, příšerná práce s ním
OnTarget - příšerný bastl založený na .NET 2.0, bez vývoje, některé aspekty práce s ním jsou fakticky nedomyšlené (konkrétně pojmenovávání projektů je pain in the ass, stejně tak náhodnost s jakou generuje do grafického výstupu popisky nebo je záhadné ztrácí)


- Za SW rád zaplatím rozumnou částku
- rozhodně se chci vyhnout proprietárním řešením založeným na kamerách, mikrofonech apod., sw musí fungovat s jakýmkoliv obrazovým vstupem

Zatím asi "nejlepší" je evidovat si terče, ručně je vyhodnotit a doufat, že se objeví nějaký kus SW který bude za něco stát a práce s ním nebude utrpení - ale možná mi prostě jen nějaký SW uniká. Co používáte vy?


vlady
Příspěvky: 13
Registrován: 03 říj 2018 07:30

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od vlady » 11 kvě 2020 14:25

Range Buddy na Androidu

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Vejr
Příspěvky: 67
Registrován: 25 čer 2013 19:52
Bydliště: Kladno

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od Vejr » 11 kvě 2020 20:59

Balistic-X v telefonu
nocturne.op.15
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2015 11:54

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od nocturne.op.15 » 12 kvě 2020 16:48

díky chlapi - ale používat v telefonu cokoli kromě telefonování a navigace a pasivní konzumace obsahu je utrpení. Proto jsem se poohlížel po normalní desktopové appce, jsem holt nemoderní člověk - třicet už mi bylo, smajlíky píšu v ASCII a po telefonu nešmatlám pokud nemusím.

#edit - mimochodem můj foťák v telefonu rozhodně nevyfotí kulaté kolečko. Leda v případě kdy to je na papíře elipsa :-)

Takže tomu dám ještě nějaký čas, vyzkouším ještě něco málo a potom se asi pustím do vývoje něčeho funkčního, co třeba bude rovnou spojené s laboračním deníkem. Nechápu, proč se takové spojení nikde rozumně neobjevuje - než jsem se do toho zabředl, myslel jsem si že takovou funkcionalitu musí mít snad každý soft a spíš jsem se obával abych vybral nějaký, který mě nepřesytí funkcemi :-)
Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 347
Registrován: 14 úno 2006 12:07

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od Igrlik » 12 kvě 2020 18:21

Nepoužívam to, ale je v GordonsReloadingTool (freeware).
nocturne.op.15
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2015 11:54

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od nocturne.op.15 » 12 kvě 2020 19:05

Tak to je ovšem naprosto fenomenální nástroj, už jen pro data která obsahuje v základu! Analýza zásahů je v něm sice jen jako podružná funkce, ale je líp zpracovaná než u většiny dedikovaných nástrojů. Díky za tip!
Uživatelský avatar
Deathbull
Příspěvky: 192
Registrován: 11 bře 2019 13:41

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od Deathbull » 13 kvě 2020 12:33

Když už telefon..tak Strelok :mrgreen:
Pidlooký ponocný
vlady
Příspěvky: 13
Registrován: 03 říj 2018 07:30

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od vlady » 13 kvě 2020 13:27

a tam je to kde? mam pro verzi ale tohle jsem v tom nikde nenasel

Odesláno z mého Nexus 5X pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Deathbull
Příspěvky: 192
Registrován: 11 bře 2019 13:41

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od Deathbull » 13 kvě 2020 14:41

Tak to nevím počítal jsem že to tam bude. Co mi lidi říkali, tak jim tohle stačí na vše. :cry: Osobní zkušenost nemám, já jedu postaru oko, odhad, přenášení. Baví mě nastřelovat a střílet na dálku, ale bez těhle softů a jiných berliček :(
Pidlooký ponocný
nocturne.op.15
Příspěvky: 10
Registrován: 04 říj 2015 11:54

Re: Analýza zásahů

Příspěvek od nocturne.op.15 » 15 kvě 2020 19:47

Mě jde hlavně o evidenci, protože na papíry jsem prase. obvykle tam nenapíšu ani datum, někdy ani laborku, tak mám hromadu terčů na * a lepší do nebude.

Vypadá to, že zůstanu u Gordona - tam postavím náboj, zaeviduju v DB a po střílení nebo klidně už na střelnici u kafíčka si k němu doházim nástřelky. Za mě ideál - a navíc, podle bugtrackeru bude v oblasti analýzy zásahů docházet k úpravám některých menších nedostatků, takže to vypadá dobře :-)
Odpovědět