Vzduchovky Hatsan

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Albert 22
Příspěvky: 1275
Registrován: 03 kvě 2016 14:53

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Albert 22 » 22 lis 2019 21:00

Samozřejmě, už při reklamaci prvního vadného kusu, jsem požadoval to nejdednodušší - opravu a výměnou hlavně! Tedy pokud se nenanajde jiný kvalitní kus vzduchovky. Ale v dovozním servisu na dodání kvalitního kusu ani jiné hlavně jaksi nereflektovali, že prý již není nic skladem! :lol:

Rozhodl jsem se čekat na další dodávku z Turecka...

Ovšem za dva měsíce z další serie přišlo milé překvapení - poslali ještě horšího zmetka! Do dvou dnů jej měli nazpět!
Opět jsem žádal výměnu hlavně! A zase na to žádná odpověď, pochopitelně se nenašel ani jedinný jiný použitelný kus, ba ani odpověď jak opravují vadné hlavně! No, tuším, že asi 5-ti kilovým kladivem!! :lol: :lol: :lol:

To je tedy pech !! :mrgreen: :evil: :twisted:

To už mi prodejce nabídl, že pokud stále trvám na té dodávce a nechci raději odstoupit od smlouvy, že osobně zajede přímo do skladu dovozce vybrat z další dodávky nějaký dobrý kus... :idea: :D

Po třech dalších měsících přišla zpráva, že nemá co by mi mohl poslat, krom vrácení peněz! Tedy ani z třetí dodané série Tureckých Hatsanů nevybral absolutně nic, co by splňovalo mé představy o tom, jak má vypadat normální hlaveň vzduchovky Hatsan-125TH. A rovnou mi navrhnul, abych si raději koupil jinou značku... :(

Další čekání a laškování s oním monopolním renomovaným výhradním dovozcem tureckých vzduchovek by bylo zbytečné a marné!!!


crhy
Příspěvky: 63
Registrován: 06 čer 2019 18:33

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od crhy » 22 lis 2019 21:47

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak jako odstrašující případ pro ostatní "členy" by jsem řekl, že úplně dostačující!
Weihrauch HW 97k 4.5 + Hawke Airmax comp.6-24x50
Weihrauch HW 30s 4.5
Sig Sauer p320 compact
spissa
Příspěvky: 30
Registrován: 10 čer 2011 16:47

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od spissa » 22 lis 2019 21:50

Souhlas :D
Fx Maverick sniper cal.22
Uživatelský avatar
Albert 22
Příspěvky: 1275
Registrován: 03 kvě 2016 14:53

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Albert 22 » 23 lis 2019 08:43

Netuším, kam se tehdy poděly ty moje dvě vrácené vzduchovky, ani všechny ostatní z oněch třech sérií. Do Turecka asi vráceny nebyly, ... a obchod frčel dál, jako by se nemetlo! I když prý už "nic" skladem nemají !!

A nebo se to řeší jako s tou flobertkou...
:oops: :oops: :oops: ..."A PRODÁME TO JEŠTĚ DESETKRÁT !"... :oops: :oops: :oops:

Ale hlavně, že zákazníci jsou S P O K O J E N I !! :idea: :lol: :lol: Či snad už se Turci polepšili? :lol: :lol: :lol:
Možná některé jejich flinty jsou dobré. A jen občas, jednou tak za ... let se taky něco nepovede!!

Kupovat HATASANA - to je ovšem CHOCHOLOUŠKA !
Stainles
Příspěvky: 398
Registrován: 24 zář 2016 22:12

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Stainles » 23 lis 2019 21:41

Wooouu "albert 22" to si si užil dost s hafanom a aj reklamačkami az mi stiahlo sliny :shock: dufam ,ze mna to uz ďalej nebude čakať... :roll:

Chcel som mat vo svojej zbierke flint aj niejakeho hafana a model 130 a 135 sa mi moc pačia ..iné hafani nemusím ..mal som aj kedisi
H 125 hrozna...pazba ako z kelimka od jogurtu a hrozne neuvážena...tak som ho predal...
Stainles
Příspěvky: 398
Registrován: 24 zář 2016 22:12

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Stainles » 24 lis 2019 12:40

Môžem sa tu opytat ohladom reklamácie? Ked som reklamoval uz po druhý krát hatsan , tak som posielal flinty na moje naklady....Takže o tieto náklady som stratový...alebo som mal posielať na náklady e-shopu?
Uživatelský avatar
Mini Me
Příspěvky: 1436
Registrován: 31 pro 2015 21:44

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Mini Me » 24 lis 2019 12:54

Kazdy slusny E-shop to ma napsane ve svych pravidlech a ruzni se to,takze prostudovat stranku kde jsi kupoval.
Jinak kolega v Anglii ma dobre zkusenosti s timhle spanelskym e-shopem [ kupoval Kapybaru ] a maji i Hatsany mimo jine. :) Dam ten link i do vlakna s e-shopy
https://armeria-merino.com/en/20-air-rifles
Karel1980
Příspěvky: 27
Registrován: 02 pro 2019 19:20

Hatsan AirTact kal.5,5mm

Příspěvek od Karel1980 » 02 pro 2019 21:13

Zdravím, chcel by som kúpiť vzduchovku Hatsan AirTact kal.5,5mm. Chcem sa opýtať aká je táto vzduchovka presná? Oplatí sa vôbec kúpiť aj keď je pomerne lacná alebo radšej nejaká iná? Neviem čo to je za kvalitu ale vzhľadom sa mi veľmi páči.
Strelec45
Příspěvky: 291
Registrován: 12 úno 2016 18:22

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Strelec45 » 03 pro 2019 21:15

Pokud si to tady přečteš, a nemusíš moc dozadu... dozvíš se, že turecká kvalita je kolísavá a podprůměrná. Takže na plechovky budiž, na nic jiného se to moc nehodí. To radši staré Slávky, pokud nestřílíš daleko. A pokud ano, a ještě chceš přesně, tak HW. :wink:
Prach, píst, ... vzduch a bombičky ZATÍM ne.
Marysh
Příspěvky: 244
Registrován: 06 lis 2014 20:48

Re: Hatsan AirTact kal.5,5mm

Příspěvek od Marysh » 03 pro 2019 23:55

Karel1980 píše:
02 pro 2019 21:13
Zdravím, chcel by som kúpiť vzduchovku Hatsan AirTact kal.5,5mm. Chcem sa opýtať aká je táto vzduchovka presná? Oplatí sa vôbec kúpiť aj keď je pomerne lacná alebo radšej nejaká iná? Neviem čo to je za kvalitu ale vzhľadom sa mi veľmi páči.
Ale jen si ji kup, vždyť někdo to kupovat musí. Překupníci musí z něčeho žít. Alexus dávno napsal " už nikdy Hatsan " , a Aleš je náš GURU.
Uživatelský avatar
Albert 22
Příspěvky: 1275
Registrován: 03 kvě 2016 14:53

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Albert 22 » 04 pro 2019 09:27

Dost toho tady bylo napsáno (už před 5-ti lety) o totálně zkur..ných vývrtech hlavní u Hatsanů cal.5,5mm, hrbolatých, zkorodovaných, šišatých anebo kuželovitě se rozšiřujících od komory k ústí až do rozměru cal.6,35mm. Jak to ti Machometáni dělají je záhadou... !!! :evil: :twisted: :mrgreen:

A proč se to k nám dováží, na to ať si odpoví raději každý sám!!! :wink:
Strelec45
Příspěvky: 291
Registrován: 12 úno 2016 18:22

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Strelec45 » 04 pro 2019 18:16

No nekup to za tu cenu, co na tom, že jsou obě levý... :lol:
Prach, píst, ... vzduch a bombičky ZATÍM ne.
Karel1980
Příspěvky: 27
Registrován: 02 pro 2019 19:20

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Karel1980 » 04 pro 2019 19:26

To zlé hlavne majú iba cal. 5.5? 4.5 sú na tom lepšie?
Uživatelský avatar
Albert 22
Příspěvky: 1275
Registrován: 03 kvě 2016 14:53

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od Albert 22 » 04 pro 2019 20:51

KAKO píše:
10 říj 2013 13:29
No tak k tym Hatsanom, robim v okoli takeho mechanika a opravara vzduchoviek takže sa mi už niekolko desiatok hatsanov pod ruku dostalo a aj som ich par vlastnil. Takže sa s nimi stretavam už odkedy prišli na trh. Zo začiatku sa to ešte dalo, material už bol aj vtedy ako blato ale pušky boli čo sa obrabania tyka celkom v dobrom stave a dokončene bolo jasne že ide o lacnu zbran ale ok. No čo sa mi ale teraz dostava to som ešte nevidel je to choroba modelov od quattro triger a viac. Ide mi o hlavne.

Turcom asi nikto nevysvetlil že hlavne sa čokuju na usti 90 percent vzduchoviek ma problem s tym že nejde diabolka skoro nacpat do hlavne a od polovice už volne pada. Jeden exemplar už bol ozaj extrem jednalo sa o kaliber 5.5 hlaven na usti hodena o vyše milimeter. Hlaven som narezal na valčeky a meral som vyvrt na projektore no miestami som mal pocit že sa jedna o hlaven 6.35. len tak pre predstavu do ustia hlavne sa dala bez problemov lahko zasunut vystrelena nabojnica .22lr http://klambrdon.rajce.idnes.cz/nastenka/#hatsan.jpg

Nechcem robit nejaku zlu reklamu alebo niekoho odrdovat od nakupu ale toto je hamba taketo hlavne to musi vyrabat snad len naje...ý sfetovany debil to sa neda ved to je na basu toto puštat do sveta. Ja ked počujem už aj slovo Turecký med tak ma až zamrazi.

Teraz vlastnim hatsana 125 je to super puška ale.. cena flinty okolo 130 eur nahradna hlaven Lothar Walther skoro všetke vnutorne sučiastky a ostatne naklady 280 eur takže mam hatsana dobreho ale za vyše 400 eur a oplati sa toto ?? :evil:
NO COMMENT !
Uživatelský avatar
KAKO
Příspěvky: 286
Registrován: 24 úno 2013 17:01

Re: Vzduchovky Hatsan

Příspěvek od KAKO » 05 pro 2019 17:27

No to už bolo dáávno :D a čo sa za ten čas zmenilo ? Nič. Znova som kupoval túto značku ked prišli z Vortex piestikami to ma dostalo tie experimenty ako sa to chova pri akom tlaku a pod. Aj ked kvalita išla hore škoda ale že nie u tak podstatných sučiastok, viac im sedia rozmery, zamok hlavne, a sú lepšie zkolikované... Ale odrezané flexou, kuželové a vyosené hlavne ostali. A Strikera ,Apachi a podobne modely bez Quatro spúšte nekupovat prídete o aspon nejaku dobru vec na zbrani. Slavia 620 a Strixov piestik je pre Strikera super konkurentom ale zato z dobrou hlavnou. Vytrhovanie jednoduchej zaskočky u Slavie 620 mi tak najviac pripomina nepodarenú kopiu Gamo spúšte na Hatsanu. Ale aj tak ked pocujem otázku opravíš mi vzduchovku? Tak viem že to bude asi Hatsan na viac ako 50% :D :D Predavaju sa a vo velkom.!
Kalibrgun Cricket custom .35, Hatsan 135 .25 custom LW, Hhf 900, VZ.47, S.P.A. PP 700W 4,5, Walther Century Varmint 5,5,Slavia 630,Crosman 1322, HKp30co2,XDM-9 5,25".

https://www.youtube.com/channel/UCNth75 ... subscriber
Odpovědět