Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 19 dub 2007 18:52

TTK

aj ja mam plynovku a nic proti plyvkam nemam.....len nepodcenuj teleskopicky obusok. na ten nedam dopustit :D


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 19 dub 2007 19:51

Defence:
Prestan s tim teleskopem tady je to o plynovkach.
Davson

Příspěvek od Davson » 28 dub 2007 20:37

Ahoj,

chtěl bych se s vámi podělit o čerstvou zkušenost s účinností plynovky. Byli jsme dnes s kamarádem střílet ze vzduchovky a přibrali jsme i plynovku, že vyzkoušíme pepřové náboje.
Po výstřelu cca ze 3-4 metrů byl účinek "extra silných" pepřových nábojů asi takový, že mě trochu pálilo v očích a v nose, ale nijak mě to neochromilo. Takže si říkám, že jsme měli buď špatné, prošlé náboje nebo je zastavovací efekt pepřových nábojů opravdu ubohý. Neumím si představit, že bych s tím zastavoval útok nějakýho násilníka...
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 28 dub 2007 21:34

Davson: vitej v realite.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
VDrak

Příspěvek od VDrak » 28 dub 2007 21:50

Davson píše:Ahoj,

chtěl bych se s vámi podělit o čerstvou zkušenost s účinností plynovky. Byli jsme dnes s kamarádem střílet ze vzduchovky a přibrali jsme i plynovku, že vyzkoušíme pepřové náboje.
Po výstřelu cca ze 3-4 metrů byl účinek "extra silných" pepřových nábojů asi takový, že mě trochu pálilo v očích a v nose, ale nijak mě to neochromilo. Takže si říkám, že jsme měli buď špatné, prošlé náboje nebo je zastavovací efekt pepřových nábojů opravdu ubohý. Neumím si představit, že bych s tím zastavoval útok nějakýho násilníka...
No, já měl podobný zážitek nedávno, když mi selhalo bezpečné vypouštění na plynovce Walther P99. Pistole mi vystřelila v uzavřeném pokoji a také jsem to rozdýchal. Nejhorší bylo pálení v nose a v krku, ale nic, co by mi zabránilo okamžitě celý pokoj vyvětrat. Sice hlaveň nemířila přímo na mě, ale i tak bych čekal horší účinek při výstřelu v uzavřené místnosti. Zase můžu být rád, že jsem to jenom okašlal a osmrkal. :D
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 29 dub 2007 10:41

Davson píše:Ahoj,

chtěl bych se s vámi podělit o čerstvou zkušenost s účinností plynovky. Byli jsme dnes s kamarádem střílet ze vzduchovky a přibrali jsme i plynovku, že vyzkoušíme pepřové náboje.
Po výstřelu cca ze 3-4 metrů byl účinek "extra silných" pepřových nábojů asi takový, že mě trochu pálilo v očích a v nose, ale nijak mě to neochromilo. Takže si říkám, že jsme měli buď špatné, prošlé náboje nebo je zastavovací efekt pepřových nábojů opravdu ubohý. Neumím si představit, že bych s tím zastavoval útok nějakýho násilníka...
Tak to si měl asi nějaké slabé náboje...Včera po ceste domu z hospody se odehrálá menší rvačka,abych zasáhl a vše uklidnil,použil sem plynovku...Jeden výstřel zneškodnil útočníka nadobro...Ležel, držel se za obličej a nebyl schopný vnímat okolní svět....Podle mého názoru a mých zkušeností perfektní obrana .... :)
Arnie

Příspěvek od Arnie » 29 dub 2007 11:50

To je sice pekny, ale pokud budes chtit takhle resit nejakou rvacku, zacnes se do nich slovne "navazet" a pak vytahnes neco co vypada jako strelna zbran, tak z jejich strany je v tom okamziku legitimni na tebe pouzit strelnou zbran. Kdybys vytahnul treba teleskop, nebo nuz, tak by na tebe zbran vytahnout nemohli do doby kdy se priblizis na zhruba kontaktni vzdalenost. Zbytecny riziko. Kdybys utocnika pretahnul teleskopem tak je taky po rvacce.
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 29 dub 2007 12:27

Jasný,to chápu,ale když sem viděl bratra, jak byl úplně na šrot a dostával, tak sem se ho musel zastat, nic jiného sem po ruce nemel...mohl sem se sice branit rucne,ale nedavno sem byl na operaci s rukama,takze to este neni 100%...Ale chci si zakoupit teleskop...Můžete te mi prosim nekdo z vlastni zkusenosti poradit, jaky si zakoupit,ktery je vhodny na obranu....Diky :wink:
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 29 dub 2007 16:58

Doporucuji:

1) plynovku vyhodit

2) pouzivat teleskop od www.obrana.cz, rozhodne kalenou verzi.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 29 dub 2007 18:51

já to říkám furt ,nejlepší plynovka je 9mm Luger :lol:
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 29 dub 2007 20:46

Davson píše: přibrali jsme i plynovku, že vyzkoušíme pepřové náboje.
Po výstřelu cca ze 3-4 metrů byl účinek "extra silných" pepřových nábojů asi takový, že mě trochu pálilo v očích a v nose, ale nijak mě to neochromilo. Takže si říkám, že jsme měli buď špatné, prošlé náboje nebo je zastavovací efekt pepřových nábojů opravdu ubohý. .
3-4 metre je horna hranica dostrelu takze sa uz moc neda cakat.

na tych extra silnych peprovich nabojoch zalezi na mnozstve ucinnej latky.....kolko mg mali tie co ste skusali ?
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 29 dub 2007 20:47

golfkiller píše:já to říkám furt ,nejlepší plynovka je 9mm Luger :lol:
samozrejme.....hlavne pre niekoho kto este nema 21 rokov.
VDrak

Příspěvek od VDrak » 29 dub 2007 22:07

DEFENCE píše:
Davson píše: přibrali jsme i plynovku, že vyzkoušíme pepřové náboje.
Po výstřelu cca ze 3-4 metrů byl účinek "extra silných" pepřových nábojů asi takový, že mě trochu pálilo v očích a v nose, ale nijak mě to neochromilo. Takže si říkám, že jsme měli buď špatné, prošlé náboje nebo je zastavovací efekt pepřových nábojů opravdu ubohý. .
3-4 metre je horna hranica dostrelu takze sa uz moc neda cakat.

na tych extra silnych peprovich nabojoch zalezi na mnozstve ucinnej latky.....kolko mg mali tie co ste skusali ?
Abych odpověděl, ty moje nechtěně vystřelené měly 20 mg a hlaveň mířila do místnosti (tedy ne na mě). Objednal bych silnější, ale bohužel téměř žádný prodejce na internetu neuvádí množství účinné látky. Dokonce ani zde na Gunshopu.
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 30 dub 2007 06:25

S474N píše:Doporucuji:

1) plynovku vyhodit

2) pouzivat teleskop od www.obrana.cz, rozhodne kalenou verzi.
A jakou velikost teleskopu bych mel zakoupit???Aby nebyl příliš malý ani příliš velký...Rád bych, aby se s nim dalo ohánět i v menších prostorech.... :)
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 30 dub 2007 06:40

VDrak píše:
DEFENCE píše:
Davson píše: přibrali jsme i plynovku, že vyzkoušíme pepřové náboje.
Po výstřelu cca ze 3-4 metrů byl účinek "extra silných" pepřových nábojů asi takový, že mě trochu pálilo v očích a v nose, ale nijak mě to neochromilo. Takže si říkám, že jsme měli buď špatné, prošlé náboje nebo je zastavovací efekt pepřových nábojů opravdu ubohý. .
3-4 metre je horna hranica dostrelu takze sa uz moc neda cakat.

na tych extra silnych peprovich nabojoch zalezi na mnozstve ucinnej latky.....kolko mg mali tie co ste skusali ?
Abych odpověděl, ty moje nechtěně vystřelené měly 20 mg a hlaveň mířila do místnosti (tedy ne na mě). Objednal bych silnější, ale bohužel téměř žádný prodejce na internetu neuvádí množství účinné látky. Dokonce ani zde na Gunshopu.
Na Gunshopu prodávají nejsilnější náboje do plynovky se 120mg Nonivamidu...Parádní náboje,mají okamžitý stop efekt....Nedávno sem je kupoval..... :)
Odpovědět