Novinky: Opilec vytahl na navstevniky vystavy motorovou pilu

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Nojne

Novinky: Opilec vytáhl na návštěvníky výstavy motorovou pilu

Příspěvek od Nojne » 23 dub 2007 11:44

http://www.novinky.cz/auto/opilec-vytah ... 3ur9q.html

OLOMOUC - K výtržnosti došlo kolem půl páté ve Smetanových sadech. Šestačtyřicetiletý prodejce z Karvinska v blízkosti pódia u rybníčku napadal slovně i fyzicky přítomné osoby a zaútočil i na pořadatele, do něhož strčil tak, že přepadl přes lavičku.

"Agresivního muže se přítomní snažili uklidnit, ale ten, i když nejdříve z místa odešel, se vzápětí vrátil s motorovou pilou a vykřikoval, že podpálí Olomouc. Pilu nastartoval a vyhrožoval, že bude masakr motorovou pilou," uvedla mluvčí.

Muž podle ní pilou mával před sebou a ohrožoval kolemjdoucí, kteří před ním museli ustupovat, aby nedošlo ke zranění. Dalšímu nebezpečnému jednání prodejce zabránili až přivolaní městští strážníci, kteří jej zadrželi a předali hlídce policie. Muž byl umístěn v policejní cele. Vyšetřování případu pokračuje.

Mezinárodní výstava Flora skončila v neděli v podvečer. V průběhu čtyř dnů ji navštívilo přes 60 tisíc návštěvníků. Spolu s ní se na výstavišti konaly i jarní zahradnické trhy a veletrh zahradní mechanizace, pomůcek a potřeb pro zahradníky a zahrádkáře Hortifarm.

Otázka pro vás... co by jste dělali?


golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 23 dub 2007 13:17

Český masakr motorovou pilou :lol: Ty by mohl Spielberg koupit práva :twisted:
Flare
Příspěvky: 11
Registrován: 25 led 2006 19:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky: Opilec vytáhl na návštěvníky výstavy motorovou

Příspěvek od Flare » 23 dub 2007 13:23

Nojne píše:Otázka pro vás... co by jste dělali?
... zajímavá situace. Z právního pohledu prokud hrozilo jasné nebezpečí, viděl bych to na krajní nouzi.

Řekněme, že takový magor by na pohrůžku zbraní asi nereagoval, mít tam rodinu tak to rozhodování asi tak složité nebude.

Pokud by reagoval, možná by ho to sklidnilo.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 23 dub 2007 13:26

Já bych dělal to, že bych šel pryč.
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Vik

Příspěvek od Vik » 23 dub 2007 13:46

Strilet ci nestrilet. Tot otazka. Celkem zive si predstavim titulek: Sileny strelec zabil nevineho zahradnika chystajiciho se prorezat stromy:)

A nebo to bylo jeste uplne jinak viz tenhle komentar v diskuzi. Sice zname tyhle internetove kecalky, ale zname taky novinare ze.

Tak nevím já jsem tomu muži poskytovala první pomoc když mu policie zabavila pilu a jeho verze a verze některých svědků byla jiná.Ti chudáci napadení byly skupinka čtyř lidí kteří tam měli pitbuli a drsně je dráždily.Dle svědku napadli onoho muže zezadu tyčí,čemuž odpovídaly zranění který měl.Mimo jiné měl s největší pravděpodobností i zlomenou ruku a byl v šoku.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 23 dub 2007 14:27

A pak se v tom ma clovek vyznat. Ti novinari semelou pate pres devate. Ja uz nicemu v novinach neverim.
Flare
Příspěvky: 11
Registrován: 25 led 2006 19:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flare » 23 dub 2007 14:43

Vik píše:Tak nevím já jsem tomu muži poskytovala první pomoc když mu policie zabavila pilu a jeho verze a verze některých svědků byla jiná.Ti chudáci napadení byly skupinka čtyř lidí kteří tam měli pitbuli a drsně je dráždily.Dle svědku napadli onoho muže zezadu tyčí,čemuž odpovídaly zranění který měl.Mimo jiné měl s největší pravděpodobností i zlomenou ruku a byl v šoku.
To zacinam mit pochybnost, ze to byla zahradkarska vystava ale spis nejakej Czechtek :-)

Nejak se mi nechce verit, ze napadeny po rane tyci zezadu se sebere, dojde pro motorovou pilu a se zlomenou rukou se brani ctyrem pitbulum (nebo kolika). To vse na zahradkarske vystave :P
Tonda

Příspěvek od Tonda » 23 dub 2007 14:50

Kdybych byl v půl páté odpoledne na výstavě tak bych nejspíš pistoli neměl u sebe, a i kdybych ji měl, tak bych ji netahal ven už jen vzhledem k množině "kolemjdoucích". Tohle je případ pro Policii.
Sice mi pejskaři nevadí, ale že by zrovna výstava byla to nejlepší místo pro vycházku s pitbullem?
Lugerman
Příspěvky: 209
Registrován: 23 říj 2005 22:30
Bydliště: Severní Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lugerman » 23 dub 2007 16:10

Já vím co bych dělal. Kdybych nemohl zdrhnout a ten dotyčný by na mě zaútočil, tak bych ho picnul. Kdybych mohl zdrhnout, tak bych zdrhnul. Hodně rychle, do bezpečné vzdálenosti. Kdo uteče, ten vyhraje.
A jinak bych měl námět na článek: zakázat motorové pily a jejich držení povolit pouze profesionálním dřevorubcům po psychických testech. :D A museli by se s nima zdržovat minimálně 10 km od obydlené oblasti. Tak! :D
P.S.: Nevěřit aspoň částečně tomu co píšou v novinách, nebo říkají v televizi, je v téhle společnosti základ pokud si chce člověk učinit vlastní názor.
Si vis pacem, para bellum.
TTK

Příspěvek od TTK » 26 dub 2007 04:22

Lugerman píše:Já vím co bych dělal. Kdybych nemohl zdrhnout a ten dotyčný by na mě zaútočil, tak bych ho picnul. Kdybych mohl zdrhnout, tak bych zdrhnul. Hodně rychle, do bezpečné vzdálenosti. Kdo uteče, ten vyhraje.
A jinak bych měl námět na článek: zakázat motorové pily a jejich držení povolit pouze profesionálním dřevorubcům po psychických testech. :D A museli by se s nima zdržovat minimálně 10 km od obydlené oblasti. Tak! :D
P.S.: Nevěřit aspoň částečně tomu co píšou v novinách, nebo říkají v televizi, je v téhle společnosti základ pokud si chce člověk učinit vlastní názor.
A hlavně pilu skrytě nosit :D
Odpovědět