Vytisknutý díl na vzduchovku

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vytisknutý díl na vzduchovku

Příspěvek od Alexxxus » 05 lis 2018 00:14

Mám prosbu ... hledám šikovného majitele 3d tiskárny který by zvládnul vytisknou lůžko pro nabíjení vzduchovky po jedné střele
A pokud by byl z Prahy a měl chuť oměřit pušku u mně na krámku ...
z USA mně napsal že mně single shot tray pro Ataman 9mm nepošlou - kus plastu ....


Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
karel743
Příspěvky: 242
Registrován: 14 srp 2008 15:31
Bydliště: v městě bez střelnice

Re: Vytisknutý díl na vzduchovku

Příspěvek od karel743 » 05 lis 2018 11:15

No, už jsem takto jednou nahrazoval kousek plastu kouskem tvrdého dřeva opracovaného po nocích pilníčkem a šmirglem...
Padáčková prasátková střelnička
Na flintu zrovna šetřím
Uživatelský avatar
shadowmage
Příspěvky: 104
Registrován: 16 črc 2018 09:35
Bydliště: Praha

Re: Vytisknutý díl na vzduchovku

Příspěvek od shadowmage » 05 lis 2018 12:50

Zdravím, no pokud nepošlou přímo sem, dá se to celkem snadno obejít. Existuje služba Shipexus, člověk se zaregistruje a automaticky se mu vytvoří adresa ve skladu v USA. Tu pak použije jako doručovací u balíku. Oni pak zásilky přepošlou do Čech, dají se zaplatit i speciální služby, jako kontrola zboží, fotodokumentace, přebalení do jiné krabice... Jsou velmi vstřícní, osobně jsem takhle už nakoupil pár nožů-limitované edice, co nechtěli posílat mimo USA. A fungují už spoustu let. U věci kolem sto dolarů do půl kila hmotnosti vyjdou poplatky tak něco přes pětikilo. Takže pokud si v tom obchodě ještě něco vyberete vyjde to levněji než poslat přímo z USA, dají se i za poplatek sdružit zásilky z více obchodů v USA, a pro klid duše to můžete před expedicí nechat přebalit ve skladu třeba do krabice od nářadí :). Dá se koupit takhle vše, co je legální v zemi, do které směřuje zásilka. Přebalení do jiné krabice jsem nikdy nevyužil, ale i to se dá. Amíci nevím proč nechtějí řadu věcí posílat do Evropy, ale když má člověk americkou adresu, má pak výběr na Ebay skoro neomezený.

http://www.shipexus.cz/cenik.htm
Optimista ten svou hlavu mučí, ve svém volnu anglicky se učí, pesimista, ten má obzor dosti úzký, ve volnu se tedy učí rusky, realista nechce jenom v demonstracích kvílet, pořídí si zbraň a jde se učit střílet...
Odpovědět