Skryte noseni

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 20 dub 2007 13:41

Kubajzz: No já před pár lety 50 kilo shodil (a pak zase nabral :) ), ale nějak to nebylo ono.
Člověk pak už nebudil ten zdravej respekt :)


Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 20 dub 2007 13:48

A víte proč máme tak hezká těla?
Protože nejsme líní se nažrat! :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 20 dub 2007 13:50

FRENKY : Tady máš odkaz na článek jako námět k zamyšlení.... http://www.aegisteam.cz/index.php?main=testy&id=44
.45 ACP je pádný argument :)))
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 20 dub 2007 13:58

Vláďa: Zrovna včera jsem někde četl, že v USA (tuším v Kalifornii, ale nevím přesně) je naopak nařízeno nosit zbraň viditelně.
No a pak se v tom vyznej.
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Vláďa
Příspěvky: 233
Registrován: 06 čer 2006 16:12
Bydliště: Chlumec n. C.

Příspěvek od Vláďa » 20 dub 2007 14:08

FRENKY : ne vše, co je emerické, musí být zákonitě dobré... kluky z Aegisu považuju za dost uznávané odborníky, a jejich názor mi připadá i logický. Ale jak se říká, každý svého štěstí strůjce... 8)
.45 ACP je pádný argument :)))
Knihomol

Příspěvek od Knihomol » 20 dub 2007 15:50

Ke skrytému nošení si taky trošku přisypu... Domnívám, že skryté nošení zbraně 1. velká taktická výhoda a 2. obyčejná slušnost vůči okolí. Myslím, že oba body ani není nutno příliš pitvat... Jinak buráky, tedy v jejich vlastním pojetí "tvrdý kluky jimž kouká lauf", lze občas potkat. Loni v létě jsem narazil v jedné zahradní restauraci u Berounky na "chlapáka", který byl oděn do jeansové vestičky na holej pupek, lil do sebe Starouše a od prdele mu lezlo pouzdro s kvérem. Hmmm, asi tím odstrašoval potenciální útočníky, kterejma se to kolem něj určitě jen hemžilo... Takové kolegy opravdu obdivuji, vzbuzují ve mně úctu a přirozený respekt :evil: :x :evil:
bartus

Příspěvek od bartus » 21 dub 2007 13:05

Asi je nejlepší mít na léto nějakého derringera, který lze skytě nosit i v kapse u trička.
A kdo má 140 kilo, tak tam bych to vůbec neřešil, mezi těmi faldami je určitě dost místa i na Desert Eagle. :)
Smazaný uživatel 2271

léto

Příspěvek od Smazaný uživatel 2271 » 21 dub 2007 15:47

trochu zpatky k věci

mam kompakta kupovanýho v zimě , ale ejhle, v lete je to uplne na prd
, mam opaskový pouzdro ale proste necejtim se v tom v pohode, sice nosim lehkou bundu která zbran v pohodě překrývá ale v tlačenici v metru je to dost nepřijemnej pocit.Lidi se na vas lepěj a pár jich muselo už pocejtit že ji mam u sebe, tedka špekuluju co s tim, jestli pouzdro ramenní nebo ledvinka či jiná vifikundace, pořizovat si další semicompakt by bylo rešení ale nechce se mi vyhazovat další prachy, máte někdo nějaký dobrý nápady....
Randy

Příspěvek od Randy » 21 dub 2007 16:26

FRENKY: Otevřené nošení bylo nařízené v mnoha amerických státech. Většinou k němu nebylo potřeba žádné povolení, ale téměř nikdo takhle zbraň nenosil. Během 90. let došlo ke změně zákonů na skryté nošení.
Oldřich
Příspěvky: 36
Registrován: 05 srp 2006 18:59
Bydliště: Rudná u Prahy

Příspěvek od Oldřich » 21 dub 2007 16:43

Když je hic, tak nosim kompa v obyčejné, nijak neupravené ledvince. Jsem menší, takže podpažák je na mě docela vidět. Ohledně ještě většímu pohodlí a bezpečnosti(strhnutí ledvinky z těla nějakým vejlupkem) přemýšlím o něčem do kapsy. Třeba o Kevinovy.
Jeden z nejhezčích pohledů na svět je přez mířidla zbraně.!!Z té správné strany!!
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 21 dub 2007 20:53

2Oldřich
k tomu strhnutí ledvinky: někteří to řešili co si vzpomínám ocelovým lankem připevněným k pásku ledvinky a karabinkou.
Oldřich
Příspěvky: 36
Registrován: 05 srp 2006 18:59
Bydliště: Rudná u Prahy

Příspěvek od Oldřich » 21 dub 2007 22:47

Taky jsem to někde na netu čet a je to výborný nápad. Jistota je kulomet :lol:
Jeden z nejhezčích pohledů na svět je přez mířidla zbraně.!!Z té správné strany!!
Knihomol

Příspěvek od Knihomol » 23 dub 2007 10:31

Jak už jsem tu kdysi psal. Já jsem vše vyřešil malým pětiraňákem .38 Special a vnitřním kalhotovým pouzdrem. Fungí to i v létě pod triko. Jinak v tlačenících v metru musí být paže vždy přes zbraň
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 23 dub 2007 18:38

2 Knihomol:

Ano, na to je revolver dobrý.
Také o tom uvažuji.
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 23 dub 2007 20:04

Vnitrni pouzdra jsou nepohodlna :?

Uz bych si to nikdy za trenky nedaval.

Uz jedine takhle:
Obrázek
Odpovědět