Pouziti plastovych broku

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Brok123
Příspěvky: 10
Registrován: 21 kvě 2017 14:22

Použití plastových broků

Příspěvek od Brok123 » 19 dub 2018 10:40

Zdar chlapi. Někde jsem četl, že plastové broky (kuličky), které se prodávají do vzduchovek, nelze použít do všech vzduchovek. V čem je problém? Chci to proto, že mám v úmyslu plašit holuby na cca 30m a nerad bych je olovem a 16J pozabíjel. Zatím je čechrám 3J airsoftkou, ale je to těm zavirovaným kreaturám vyloženě pro smích. Tak si říkám, že s lehčími plastovými broky a i nějakou podprůměrnou 16J už by si to mohli pamatovat.. Nerad bych ale koupil nějakou vzduchovku, která kuličky nestráví atd.. Konkrétně bych rád Gamo 440, Slávku atd. Na bazaru je milion vzduchovek, zahlédl jsem tam i nové, ale netuším, jestli tyto podobné vzduchovky (funglovky do 2tis) nejsou jen pro zlost a jen na pár výstřelů.. Díky!


Brok123
Příspěvky: 10
Registrován: 21 kvě 2017 14:22

Re: Použití plastových broků

Příspěvek od Brok123 » 19 dub 2018 14:54

Potreboval jsem to vyresit ted, pres vikend, ne na podzim po prelouskani x tisic stran....
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Použití plastových broků

Příspěvek od strelec3751 » 19 dub 2018 17:29

No ono už se to tu někde řešilo.
Principielně je to nesmysl už jako úmysl. Když je chceš plašit tak dělej "kšá". Bude to mít stejný výsledek jako plašení jakýmkoliv střelivem které jim opravdu neublíží. A když už ti vadí tak, že jim musíš ublížit, tak co nejúčinněji bez zbytečného trápení.
Brok123
Příspěvky: 10
Registrován: 21 kvě 2017 14:22

Re: Použití plastových broků

Příspěvek od Brok123 » 19 dub 2018 19:16

No chtel bych te videt na posranem balkone, posranem AP i satelitu, jak delas 3 roky ksaa ksaa, usmivas se kdyz vidis jak to dement nad tebou na balkone prikrmuje a uz nemluvim o tom, ze po prichodu z nocni sichty ti kazdou minutu dva metry pred oknem nekdo klepe koberec, protoze ty bachrate kur** jsou uz tak prezrane, ze nestihaji nabrat rychlost a mlati a mlati a mlati. Pak napis ze to cele je nesmysl. No nic, diky za info.
strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Použití plastových broků

Příspěvek od strelec3751 » 19 dub 2018 20:20

Já jsem ti v podstatě radil aby ses vykašlal na nějaké plašení a nasypal to do nich naostro. Ty by zřejmě problém řešilo.
Ještě k věci. Pokud chceš vzduchovku používat trochu soustavněji tak asi funglovka za 2 tisíce nesplní tvoje očekávání.
Je to hodně široké téma - je tu na to specilení vlákno.

Jen ještě upozornění. Nedávno jsem viděl ve zprávách jak napochodovalo těžce ozbrojené policejní komando na sídliště kde někdo nahlásil údajnou střelbu. Nikoho nenašli a domnívají se asi někdo střílel vzduchovkou na holuby.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: Použití plastových broků

Příspěvek od Termit » 20 dub 2018 08:07

Pokud to někdo krmi nad tebou, vyřídil bych si to nejdřív s ním. On bude ten první co tě udá za střelbu. Já bych začal taky krmit, prodává se růžový zrní.
Odpovědět