Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 17 dub 2007 23:15

Andy píše: Ale proc nosit velke plynovky? Aby se utocnik lekl? Chcete strilet nebo se predvadet?
velke plynovky su nanic....je to prilis velke na skryte nosenie o nepohodlnosty nehovoriac a posluzi rovnako ako mala plynovka rovnakeho kalibru.....aj maly plynak moze vyzerat odstrasujuco a dolezity je kaliber.....nie dlzka hlavne ani velkost zasobniku....myslim ze takych 8 nabojov bohato staci.


Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 18 dub 2007 07:09

DEFENCE: moznost ze na tebe nekdo vytahne nemuzes vyloucit. A vis co se rika - nestesti nechodi po horach, ale po lidech. A Murphyho zakony taky funguji.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
TTK

Příspěvek od TTK » 18 dub 2007 14:39

DEFENCE píše:
TTK píše: To je to samý, když tady věčně někdo prosazuje přiblblý teleskopiský obušky.
nechapem co to tu trepes o teleskopakoch...teleskopicky obusok je rovnako dobry ako plynovka a mozno aj viac pretoze s nim to je na istotu.
plynovku moze obsluhovat aj 19 rocna slecinka a moze s nou zastavit viacerich ale aj nemusi keby boli riadne ozraty.

na videu ktore prikladam je oztaty magor ktoremu vystriekali cely tekuty peprovy spray do oci a bol v pohode.....v tomto pripade bolo jedno ci by pouzili plynovku alebo akykolvek obranny spray....proste nic nefungovalo....jedine coho sa bal bol teleskopicky obuch.

To ho můžu zrovna praštit tou pistolí. A bude to horší než nějaká teleskopická tyčka. Dostat kilem do palice a má to.

No nevím, podle toho videa toho moc neviděl. Proč by zdrhal na hajzlík se pořád oplachovat. Nakonec na sebe lil už ten chlast.
TTK

Příspěvek od TTK » 18 dub 2007 15:00

S474N píše:DEFENCE: moznost ze na tebe nekdo vytahne nemuzes vyloucit. A vis co se rika - nestesti nechodi po horach, ale po lidech. A Murphyho zakony taky funguji.
Jinak já ji mám hlavně proti zvířatům. Ti asi na mě ostrou nevytáhnou :-) A hnědočeši taky ostré nemají, alespoň u nás ne. A jako domlouvátko, když tě ve dvě ráno otravují a chtějí prachy do automatu je plynovka dostačující. Tady stačí když viděj holou pleš a jsou jako beránci. Za celou dobu 35 let jsem měl nahnáno asi jen 2x a vždy to byly černý socky, žádající desátek do automatu. Bez nože, bez devítky, bez tyče....prostě jen tak třeba s pulitrem v ruce. Myslíte že v takovým případě je plynovka opravdu na houby ? Já myslím že ne. A ještě jedna důležitá věc, když někoho sejmeš plynovkou - nic se neděje. Sejmeš někoho ostrou a v našich pseudozákonech jdeš sedět ! O socku míň, ale ty zmrvenej život ! Beru to tak, že když budu mít plyn tak ho použiju. Když budu mít ostrou tak se raději na to vykašlu, páč s ní to není prdel ! Je ale strašně důležitý odhadnout situaci, aby ten druhej neměl tu ostrou... Ale to už se tu psalo.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 18 dub 2007 15:01

Otázka je, jestli je ten chlápek na videu vůbec vidí.
Na konci si myslí, že mlátí policajta a ony jsou to dveře od hajzlu. :lol: :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 18 dub 2007 20:11

S474N píše:DEFENCE: moznost ze na tebe nekdo vytahne nemuzes vyloucit. A vis co se rika - nestesti nechodi po horach, ale po lidech. A Murphyho zakony taky funguji.
samozrejme ze nemozem vylucit tu moznost.....ale je velmi mala a keby som mal vsetko tak brat tak uz nikdy nesadnem do auta, nevstupim na vozovku, nebudem sa sprchovat lebo pri vyliezani z vane sa mozem posmiknut atd. atd. :roll:

s plynovkami, s ostrymi ci s inymi sebaobrannymi prostriedkami bude riziko vzdy, ide len o to aka je pravdepodobnost vyskitu.

s pristupom co keby... a co ak... sa mozem dat rovno zatvorit do calunenej miestnosty kde budem v relativnom bezpeci.
samozrejme tym nepodcenujem nebezpecie ktore moze nastat najskor pri slovnom konflikte kde niesu zbrane este viditelne.
ale to ze ta poulicna spina bude mat ostre je mala.

na ciganov by som sa vobec nebal tasit.....no keby ma obostupila skupinka bielych delikventov zo sidliska.....rychlo by som na plynovku zabudol.
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 18 dub 2007 20:18

TTK píše:
To ho můžu zrovna praštit tou pistolí. A bude to horší než nějaká teleskopická tyčka. Dostat kilem do palice a má to.
bud si robis srandu alebo si este teleskopicky obusok v ruke nemal.
zbran ci uz ostra alebo nejaka kovova plynovka sa s relativne dlhou solidnou ocelovou tycou nemoze ani len porovnavat.

skusal som si s teleskopakom poriadne udriet po nohe a po ruke kurevsky to bolelo.....a to som vobec nepouzil ani len polovicu mojej sily.
uder celou silou s adrenalinom v zilach na lebku bude smrtelny :!:
cybernetic

Příspěvek od cybernetic » 18 dub 2007 20:20

DEFENCE
rozumná reč :wink:
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 18 dub 2007 20:26

TTK píše: když někoho sejmeš plynovkou - nic se neděje. Sejmeš někoho ostrou a v našich pseudozákonech jdeš sedět ! O socku míň, ale ty zmrvenej život ! Beru to tak, že když budu mít plyn tak ho použiju. Když budu mít ostrou tak se raději na to vykašlu, páč s ní to není prdel ! .
to je pravda..... je to velka a jedina nevyhoda ostrych.
ked sa dockam zbrojaka tak by som to riesil kompromisom.
teleskopicky obusok na male problemy a 9mm GLOCK 26 subcompact na velke problemi :D
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 18 dub 2007 20:28

Kubajzz píše:Otázka je, jestli je ten chlápek na videu vůbec vidí.
Na konci si myslí, že mlátí policajta a ony jsou to dveře od hajzlu. :lol: :wink:
ten magor videl....vsak sa tam uhibal pred teleskopakom......a tym mlatenim do dveri chcel len sebe a policii dokazat svoju silu. :lol:
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 18 dub 2007 22:34

Problemem plynovky je to, ze bud je to HOP nebo TROP. U pistole je to skoro na jistotu. A lepsi dejchat zcezenej vzduch, nez se proletet kominem.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
TTK

Příspěvek od TTK » 19 dub 2007 00:42

DEFENCE píše:
TTK píše:
To ho můžu zrovna praštit tou pistolí. A bude to horší než nějaká teleskopická tyčka. Dostat kilem do palice a má to.
bud si robis srandu alebo si este teleskopicky obusok v ruke nemal.
zbran ci uz ostra alebo nejaka kovova plynovka sa s relativne dlhou solidnou ocelovou tycou nemoze ani len porovnavat.

skusal som si s teleskopakom poriadne udriet po nohe a po ruke kurevsky to bolelo.....a to som vobec nepouzil ani len polovicu mojej sily.
uder celou silou s adrenalinom v zilach na lebku bude smrtelny :!:
Ale nikdo ti to nebere. Nos si svůj teleskopák a je to. Já mám plynovku, a TU V NOUZI POUŽIJU....

Jinak ,co když ti tu krásnou teleskopickou tyčku ten parchant vytrhne,nebo ti jen blbě upadne ? ( může i pistole - ale první rána vyjde od tebe ) co pak ? Pocítíš rány od tvého teleskopického obušku.... Po ráně plynovou pistolí ne !

Jen tak mimo. Dnes jsem ochránil svůj P88 WD40 a vypadá nádherně :-)
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 19 dub 2007 14:16

S474N píše:Problemem plynovky je to, ze bud je to HOP nebo TROP. U pistole je to skoro na jistotu. A lepsi dejchat zcezenej vzduch, nez se proletet kominem.
nemozme porovnavat nesmrtiacu plynovku a smrtiacu ostru zbran......su to dve rozdielne a neporovatelne skupiny.
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 19 dub 2007 14:27

TTK píše:
Ale nikdo ti to nebere. Nos si svůj teleskopák a je to. Já mám plynovku, a TU V NOUZI POUŽIJU....

Jinak ,co když ti tu krásnou teleskopickou tyčku ten parchant vytrhne,nebo ti jen blbě upadne ? ( může i pistole - ale první rána vyjde od tebe ) co pak ? Pocítíš rány od tvého teleskopického obušku.... Po ráně plynovou pistolí ne !
vazne by si si mal podrzat v ruke teleskopak.
tazko my to niekto vytrhne pretoze ja to drzim za protismikovu gumu kym on by to drzal za tenku klzku ocel. moze mi to tak maximalne vypacit z ruky ale to by som mu najprv musel dovolit dostat sa ku mne :!:

to co napisem je samozrejme blbost ale ja len napisem to co ty... tu plynovku ty tiez moze vytrhnut a pouzit prot tebe :!:

keby si stal ako tlk a nic nerobil tak je to mozne
ja vsak necinnne stat nebudem a snad ani ty takze take veci ze by mi ju vytrhli nepis.

inac pokial viem tak teleskopicke obusky boli povodne pre policajtov takze
musia za nieco stat.....nemyslis ?
TTK

Příspěvek od TTK » 19 dub 2007 16:08

DEFENCE
Ale no jo. Tak si používejte teleskop. Já mám plynovku.
Odpovědět