Hatsan bullboss

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
mikun
Příspěvky: 46
Registrován: 26 dub 2016 14:53

Hatsan bullboss

Příspěvek od mikun » 21 led 2018 10:40

Ahoj,koukam po necem novem a nenasel jsem tu nic o teto vetrovce.ma nekdo nake zkusenosti a rady,tipy atd?ten kdo chce odpovidat tipu hatsan je sracka atd. Tak at ani neodepisuje.zamlouva se mi v 5,5 ale nikoho neznam kdo by ji mel nebo ma.nerad bych hodil 17 klacku do vetru.


Uživatelský avatar
zsafranek
Příspěvky: 201
Registrován: 30 bře 2014 19:43
Bydliště: Praha Východ

Re: Hatsan bullboss

Příspěvek od zsafranek » 21 led 2018 12:57

Ahoj, měl jsem Gladiuse, což je velmi podobná koncepce. Základ je v BT65, stejná kartuše i závěr a spoušť. Měl jsem i v 5.5 a celkově velká spokojenost.
pozitiva.: s regulátorem poměrně přesná , bezproblémový chod, laditelná spoušť, bezproblémové zásobníky, pošet ran na jedno naplnění při 16J 120, při 40J 50. snadné ladění výkonu ( stačí dlouhý imbus), z výroby dostatek ris lišt na příslušenství, jednoduché osazení puškohledu, velmi tichá, bezproblémová přeprava v batohu.
negativa. nutno osadit regulátorem ( ja dával od Altarose), poměrně těžký, včetně puškohledu více jak 5 kg, na střelbu ve stoje nic moc.
Dost návykovej :D stal se z něj mazel. z domu šel protože jsem potřeboval peníze na jinou flintu v ráži 5.56x39. Druhýho Hatsana v 5.5 ještě mám.
Nedej na plivače že Hatsan je srač..a. není to pravda. Pochopitelně se nevyrovná závodním speciálům za 50litrů a více, ale na zábavnou střlbu na terče a plechový zvířátka do 75m zcela pohodovej a přesnej. Pokud ho vyšponuješ na vyšší výkony, tak počítej s tím že nad 40J tady není odpovídající střelivo, který by to ustálo. Zkoušel jsem to na 50j a neustály to ani nejtěžší diaboly. do 40J jsem použival JSB heavy 5.52, ale to musíš sám odzkoušet co tý tvý bude chutnat. Každá hlaveň chce své.
Pokud budeš chtít další info tak se ozvi do SZ
na starý kolena jsem se vrátil do klukovskejch let a začal zase střílet.
Odpovědět