Plynova pistole a Obrana

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Biggles » 20 srp 2011 08:20

Pokud počítáš mezi hry i trénink, tak naštěstí nemohu sloužit 8)


amg124
Příspěvky: 18
Registrován: 19 bře 2011 09:12

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od amg124 » 20 srp 2011 12:36

biggles: přečti si svá moudra a pak tvrď zda-li ti někdo něco podsouvá. ovšem ono bavit se s někým kdo neumí ani číst je těžké, přečti jsi ještě jednou nebo radši dvakrát co jsem napsal a pak komentuj. Nebo víš co? jdi radši trénovat, pusť si třeba smrtonosnou zbraň a pak nás tady můžeš zase oslńovat svými zkušenostmi.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Biggles » 20 srp 2011 13:06

Ty mi chceš něco říkat o čtení? Mohl bys mi připomenout, kde například někomu vnucuju střelné zbraně? Viditelně to nejsem já, kdo má potíže s chápáním psaného textu..........že by to souviselo s "výcvikem"? :roll: :D
horyss
Příspěvky: 1
Registrován: 07 pro 2017 17:54

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od horyss » 07 pro 2017 18:30

lidičky jsem v nesnázích..
pred necelym rokem jsem jsem se dostal do situace, kdy mě na letny v Praze napadlo par fotbalovejch chuliganu, protoze kamarad nepatri mezi nejbystrejsi.. no vychazel jsem z hospody.. a za mnou jich par vybehlo.. pomerne velky chlapi.. a po par vterinach jsem tasil svou Atak Zoraki 914.. měl jsem 80 mg pepřový náboje od firmy Wadie..

po vystreleni 6 naboju na utocnikuv oblicej ze vzdalenostimax 2 az 2,5 metru byla moje reakce ze jsem se dal na utek a utikal.. protoze chlapik co stal proti me zareagoval tak, ze po asi 5 vterinach co se vzpamatoval z toho soku ze probehla strelba.. zareagoval tak, ze proti me vybehnul a mel jsem co delat abych utekl...

no co vam budu povidat.. zasahovka.. dve policejni auta.. samozrejme ze jsem se sam prihlasil jako strelec.. preci jen je to rusna cast Prahy
noc na CPZ
dopustil jsem se pry precinu nebezpecneho vyhrozovani a vytrznictvi
soud to kvalifikoval jako primerenou sebeobranu a zbavil me vsech obvineni..
vratili mi dokonce i mou plynovku.. i zbyle naboje..

ale nechápu, ze utocnik absolutne nijak nepocitil ucinek..
muze to byt tim vlivem alkoholu?
podle soudu mel 0,7 promile
a naboje byli uplne nove..
Václav Bělunek
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2022 19:36

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Václav Bělunek » 25 pro 2022 19:42

Pokud chcete něco na souseda teroristu, tak se obávám, že plynovka stačit nebude. Kupte si buď ostrou, perkusní nebo Kraken ráže 357. Pokud si myslíte, že přežijete s plynovkou, tak proč ne. Manuál pro sebeobranu plynovkou je zde: http://cover72.net/zbrojnice/plynovky_a_sebeobrana.htm
Tynka
Příspěvky: 1
Registrován: 07 čer 2023 10:40

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od Tynka » 07 čer 2023 10:56

Dobrý den, mám na Vás všechny dotaz... bydlíme na maloměstě, každý zná každého, tedy skoro.. vždy jsem měla za to, že je tu bezpečno. Bohužel.. před pár dny mi přímo na náměstí přepadli syna a pod pohrůžkou násilí ho útočníci donutili jít s nimi do bankomatu vybrat peníze, které jim musel odevzdat. Synovi je 13, útočníkům mezi 15-17 lety. Protože to máme všude kousek moje doběhová vzdálenost k nějakému incidentu je relativně malá. Ale protože mám ještě malé miminko v kočárku, které tahám všude s sebou, rozhodla jsem se pořídit si na obranu plynovou zbraň. Při představě, že přijde konflikt, kde mě obestoupí výrostci o tři hlavy vyšší než já (mám 154 cm),se děsím každý den. A tak bych potřebovala rady, kterou vybrat, nějaká doporučení.. Mnohokrát děkuji za přečtení a odpovědi.
sušák
Příspěvky: 82
Registrován: 12 kvě 2012 14:59

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od sušák » 07 čer 2023 12:04

Doporučuji kvalitní pepřák. Plynovka je na registraci a podle me vhodna tak na vyblbnuti se na silvestra( plati spis pro vesnici), nez na sebeobranu, tam to muze byt spise kontraproduktivni.
Sukovice..
sušák
Příspěvky: 82
Registrován: 12 kvě 2012 14:59

Re: Plynová pistole a Obrana

Příspěvek od sušák » 07 čer 2023 12:07

Jinak vejrostky identifikovat, nahlasit PCR, skole atd...
Sukovice..
Odpovědět