Drevena Krysa - Navrat ke korenum 2017

V minulosti fórum o online-chatu, nyní již takový obecný pokec ;) a nezařazené témy

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Hellboy
Příspěvky: 2168
Registrován: 30 říj 2011 11:50
Bydliště: v pekle!

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Hellboy » 03 zář 2017 20:43

sorry chtel jsem prijet,ale musel jsem se mazlit s ivetou :mrgreen: :cry: tak priste :P
Přílohy
iveta.jpg


od ted prosim osloveni kníže pekel :-)
...kdyz jednou pohar pretece....aneb kdyz nemusim tak nechci
...tak to jsem ja ... https://www.youtube.com/watch?v=CZdiGRlRerw
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Alexxxus » 03 zář 2017 21:54

Tak já čekám

Dakare - jak jsi to viděl Ty ?
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
dakar
Příspěvky: 392
Registrován: 20 dub 2015 13:01

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od dakar » 04 zář 2017 06:43

Jak jsem to viděl já?
No v podstatě odpověděl Glyk,ale byla tam malá nepřesnost.V pátek jsem toho moc neviděl.
Ale po pořádku.V ukrutným lijáku jsme se jako jedna vlaková souprava sjeli před závorou ,kromě toho,co se bojí vlaků a nastal první problém.Závora zamknutá.Jelikož ale stáří vozového parku milovníků tohoto našeho krásného sportu je až na malé vyjímky z minulého století,nějakej vercajk každej má a tak se sešlo pár kombinaček a meggiverů a závoru se podařilo otevřít.Kdo má kličku se neví do teď!
Na příjezdové cestě bylo nutné na mém BVP zvednout vlnolam kolik bulo na cestě vody a rovnou jsem zabral první garážovou koji.Začli jsme stavbou stanu a zachránil jsem to samozdřejmě já,protože bez stahovacích pásek by jsme pod stanem mohli tak maximálně ležet.Postupně se to začalo pod stan slejzat a vzplály grily.
Chcalo a chcalo,tak jediné na čem se celá banda shodla bylo,že se stavět nepude.Na mřížce mé uhelné elektrárny přistály dvě panenky a kilo šampiónů.Prostě chudá aristokratická véča.Vedle na lidlgrilu luxusní večeře bezďáků z pod barandovskýho mostu.V týdnu mě ve sběrnym dvoře potkalo štěstí a mohli jsme zapíjet Dakarovicí z Rakousko-Uherského rodinného stříbra.Asi jsem si chtěl nějak víc urvat pro sebe nebo co,protože víc nevím.Jo jen si pamatuju nějakou smutnou píseň o komínu co neměl tah nebo co.A byla sobota.Trapné raní mlčení přerušilo křápání skořápek,to jak se do nich dral můj kovanej Beran.Snídaně na vidličku,jak jinak pro aristokracii byla v cuku letu a i tak rychle zmizela v mordách dětí a dorostu co se připletli ke stolu.A šlo se stavět.Trať pro pružiny se vymrskla za chvilku a jen když někdo při sbírání hřibů zašel dál do lesa,tak pověsil sklopku tam.Já hledal do pěti metrů od cesty takže tentokrát já nic ,já mbuzikant.Na zeru mezitím začli z hlavní Slávinek vyletovat pavouci a prasátka ve střelničkách se nestačili namečovancům stavět.Tahle nuda mě nebere,tak jsem si od Aleše půjčil kouzelný kufírek a s nemojí Ančičkou se šel pomazlit a jejím jemným dechem sfoukávat jedno stéblo pelyňku za druhým.Střílení na běláska v letu jsem nechal amatérům okolo.Lehce po dvanácté po rozpravě a selfíčku hurá na ně.Padalo to samo a dvě kola byly tak akorát to dojít na šrot.Jak to dopadlo?No dobře,jako vždycky.Medajle na mě nezbyla, ale co trefil jsem nejvzdálenější sklopku a to mi stačí.Zbytek bude v tabulce a všem gratulace Terko.Sobota večer se tlachalo do půlnoci o všem možném při neskutečně protivným posouvání infantilních vtipů na Glykově flešce,kdy ani jeden ftip nebyl celej a tentokrát ani písnička.Ten člověk se vůbec neumí bavit a jen žere a rochní se v bažinách EFH.Jediný světlý okamžik večera bylo několik světliček ,které Aleš testoval.Neděli popisovat nebudu,protože drápání v sedum ráno na sklo BVP od Fredieho Glyka Krugra mi zkazilo celej den.Tak káva,albertštrůdl posbírat stříbro a domu.Né bez pr.... fakt skvělej víkend se skvělou bandou.A teď ty Glyku...Zdar Dakar!
Vteřina a všechno je jinak...
AGNES™ & EFH™
...a přišla žízeň!
dakar
Příspěvky: 392
Registrován: 20 dub 2015 13:01

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od dakar » 04 zář 2017 06:45

Duch lesa to napsal za mě :lol:
Přílohy
rps20170904_064418.jpg
Vteřina a všechno je jinak...
AGNES™ & EFH™
...a přišla žízeň!
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Glyk » 04 zář 2017 09:44

Dakare - to nenapsal Duch lesa ale tvůj lesbický prst!!!
Bude následovat trest! :?
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
LaRiJr
Příspěvky: 48
Registrován: 17 črc 2017 17:59

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od LaRiJr » 04 zář 2017 21:48

EFH
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Alexxxus » 05 zář 2017 01:05

Jak to vidím já ?
Tak na Alexxxuskách už jsem něco napsal ....
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Glyk » 05 zář 2017 09:46

Nějak moc, si tu tabulku ořízl!
Chybí konec 2 kola
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Alexxxus » 05 zář 2017 10:19

aha kouknu na to
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Glyk » 05 zář 2017 10:47

A takhle sem to viděl Já.
Na Mordor jsem se vydal rovnou z Kolbenky.
Po příjezdu, už měl Dakar nasazenou masku, tak jsem ho málem nepoznal a museli jsme se navzájem představit!
Žádné velké otálení, rozložit stoleček,židličku,nastartovat gril a naházet na něj tašku krkovice od Aleše.
Ten řezník co to maso krájel - ten by jich dostal!!!!!! Takový hroudy masa! :roll: Žádný plátky!
Dakar na svém grilu trápil naloženou panenku se žampiony.
No a to už Dakar naléval Dakarovici do rodinného stříbra (zas byl ve sběrném dvoře a našel tam sadu frťánků :shock: ).
Na jednom stolku stála video kamera, tak se ptám co se dělo, a že prej si natáčeli Dakárka ale už je slabá baterka.
Tak se tam tak tlachalo a požrávalo a tlachalo a požrávalo až jsem došel do auta a donesl přenosnou " vřeštibudku "
Na zklidnění zúčastněných jsem použil velmi těžký kalibr - melodie z filmu Ať žijí duchové :lol: :lol: :lol:
No a pak něco pro příznivce Country!!! :wink: :lol:
Tato píseň natočená živě na nějakém potlachu, by udělala obzvlášť velkou radost Sigimu :mrgreen:
" Stoupá ... za ..... komínovým otvorem ............ " :lol: :lol: :lol:
Událo se toho večera ještě spousta věcí, třeba, že Dakárek vyrazil sám do nočního Mordoru, neozbrojen svou pověstnou petrolejovou drtičkou Ducha lesa a mnoho dalších taškařic :twisted:
Spousta věcí se nedá publikovat, jen namátkou vyberu - raní nález - přetržené panenky na dva kusy, hozené do trávy a tak dále a tak dále :wink: :lol: :lol: :lol:
Takhle nějak to dopadlo v pátek.
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Uživatelský avatar
Glyk
Příspěvky: 937
Registrován: 10 bře 2013 18:54
Bydliště: Sever Čech - Teplice

Re: Dřevěná Krysa - Návrat ke kořenům 2017

Příspěvek od Glyk » 23 zář 2017 17:24

Tak dnes jsem měl možnost zkouknout video natočené před mým příjezdem na Mordor a vidět Dakara "odvázaného ze řetězu to je síla!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Výše dosaženého vzdělání,neznamená automaticky přirozenou inteligenci

Není lepší školy života, než moci zblízka a dlouhodobě sledovat blba ve vedoucí funkci
Pak totiž jasně vidíte, jak se věci nemají dělat.

EFH - VÍC jak Pražská Diabolka
dycky Most
Odpovědět