EK pritvrzuje?

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
MKO
Příspěvky: 24
Registrován: 09 úno 2017 18:27

Re: Derringer od fy Great Gun

Příspěvek od MKO » 24 bře 2017 17:34

Jestli by byl Derringer na zbroják, tak by byl na zbroják i prach a zápalky. Týkalo by se to i olověných střel, nebo snad dokonce i licích kleští ? Asi bude velký nákup :)


googie
Příspěvky: 32
Registrován: 14 úno 2017 19:20

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od googie » 24 bře 2017 18:45

Keby mal ten policajt aspoň plynovku, spray, teleskop... Mohol ešte žiť možno. Bohužiaľ v UK je zakázané všetko.
perlufanda
Příspěvky: 39
Registrován: 11 led 2014 20:46

Re: Derringer od fy Great Gun

Příspěvek od perlufanda » 25 bře 2017 12:50

MKO píše:Jestli by byl Derringer na zbroják, tak by byl na zbroják i prach a zápalky. Týkalo by se to i olověných střel, nebo snad dokonce i licích kleští ? Asi bude velký nákup :)

Těžko říct, já mám spíš strach, že když derrika budu registrovat a nadále bude bez zbrojáku, že mi pak za rok ńebo x let někdo řekne, že ho mám odevzdat, protože někdo zas změní legislativu....Ono přece jen je to zbraň a v 18 letech není člověk dost vyspělý na to, aby si mohl jen tak volně koupit "bouchačku"...Pak už jen stačí se chtít pochlubit, trochu se u toho napít a průser je na světě...Dokážu si představit, že by perkusky spadaly do kategorie 21+, jak u řidičů motorek...Vím, je to blbý srovnání, pitomce si věkové kategorie nevybírají, ale obecně, jak to zpětně vidím na sobě, lidi věkem dostávají rozum...
Uživatelský avatar
fr.sagitarius
Příspěvky: 115
Registrován: 24 bře 2011 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Předovky

Příspěvek od fr.sagitarius » 25 bře 2017 17:59

Tak pánové, je to tady: http://www.radio-foto.eu/predovky/prodej.php. Až to pořeším, dojde i na zrušení mého webu.
Rozdíl mezi klukem a chlapem je jen v ceně hraček:
AirmaksArms Katran L-HP .22,
KralArms Puncher Breaker .22,
Hatsan Factor Sniper .22
googie
Příspěvky: 32
Registrován: 14 úno 2017 19:20

Re: Předovky

Příspěvek od googie » 25 bře 2017 19:14

Čo blbneš, ešte ani nevieš ako to nakoniec bude zakomponované v zákone, silne pochybujem, že pôjdu cestou úplnej reciprocity. Šak to máš umelecké diela a to chceš len tak vzdať?
Uživatelský avatar
Martaskatap
Příspěvky: 153
Registrován: 15 črc 2008 15:30
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Předovky

Příspěvek od Martaskatap » 25 bře 2017 19:17

To je pravda takhle se v vším najednou seknout to bych nedokázal. Každopádně kdyby jste byl rozhodnut poslal jsem vám e-mail.
Uživatelský avatar
Martaskatap
Příspěvky: 153
Registrován: 15 črc 2008 15:30
Bydliště: Otrokovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Předovky

Příspěvek od Martaskatap » 25 bře 2017 19:40

Jinak ta Pensylvánka je luxusní!
Uživatelský avatar
fr.sagitarius
Příspěvky: 115
Registrován: 24 bře 2011 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Předovky

Příspěvek od fr.sagitarius » 25 bře 2017 20:37

Ono je to těžký. Ale změna je život. Aspoň budu mít zase víc času se věnovat focení a zmodernizuju zastarávající techniku. Ono to stejně zanedlouho skončí tak, že i za prak bude nedovolený ozbrojování, tak co. Oni jsou si v Bruselu na gestapu moc dobře vědomí toho, že lidi už začínají být rekordně nasraný, a proto bude následovat totální odzbrojení, a pak teprve nastane ta pravá totalita, že se i Orwell bude v hrobě otáčet.
Rozdíl mezi klukem a chlapem je jen v ceně hraček:
AirmaksArms Katran L-HP .22,
KralArms Puncher Breaker .22,
Hatsan Factor Sniper .22
Robert69
Příspěvky: 176
Registrován: 22 bře 2008 18:56

Re: Předovky

Příspěvek od Robert69 » 25 bře 2017 22:05

Myslím že to vidíš moc černě máš asi pravdu že podle EU bude za pár let i prak na ZP ale já zase doufám že než k tomu dojde tak se EU rozpadne!
Žádné zbraně nevlastním akorát šavli po dědovi.
Uživatelský avatar
Jim
Příspěvky: 738
Registrován: 05 bře 2007 20:30

Re: Předovky

Příspěvek od Jim » 25 bře 2017 23:18

Nedovedu si představit, že bych se tak snadno vzdal svého koníčka.
Času dosti mám, trpělivost musím míti.
Uživatelský avatar
D@ve
Příspěvky: 77
Registrován: 15 srp 2009 01:14
Bydliště: Walassko

Re: Derringer od fy Great Gun

Příspěvek od D@ve » 26 bře 2017 10:44

To sice jo, ale vemsi ze doted nebyl zadny takovy pruser.... Teda aspon ne tak moc medialneproflakly .... A odkazovat na to ze by v budoucnu .eco takoveho mohlo byt je posetile ;-)
GG ⊙ .54
spitamen
Příspěvky: 284
Registrován: 16 lis 2010 15:13

Re: Předovky

Příspěvek od spitamen » 26 bře 2017 10:58

Z rozpravania mojej 86 rocnej babky uvediem aspon jednu spomienku..na jej mamu..moju prababku..ked prisli nackovia rekvirovat,tak prababka narychlo nahadzala sliepky pod postel..nemec s automatom pride,ziada,a prababka klame..nato zacnu sliepky spod postele vyliezat,nemcur s lebkou na ciapke sa rozculi,rozkrikuje..prababka takisto..preklinanie..uder nemeckej dlane po slovenskej tvari..keby pouzil automat,tak tu toto teraz nepisem..

Z rozpravania mojho svokra.narodil sa v niznom komarniku,kadial prechadzal front..ked prisli esesaci okradat,jeho dedo sa postavil do dveri s drevorubacskou sekerou v ruke..a krical ze vojdu len vtedy ked ho zastrelia..nemci volaco zareptali a sli dalej..

Z toho vsetkeho by sme mohli usudit,ze su dva typy ludi..ti,ktori dobrovolne polozia hlavu na klat a ti ktori chytia mec do ruky..
Ako vidno nemecko bruselske okradanie je aktualne aj po viac ako polstoroci..ja len dufam a verim ze sa najde co najviac takych ludi ako prababka a manzelkin pradedo..vsetka cest tymto ludom..
cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Předovky

Příspěvek od cernunos » 26 bře 2017 11:56

spitamen: To má sílu co jsi napsal kolego a je v tom hluboká pravda!Tak to prostě mezi lidmi funguje od pradávna.Kdyby jen víc lidí místo pohoršlivého kdákání kdesi u piva v hospodě vyšlo do ulic a udělalo pořádný humbuk!!Je to stejně tragicky absurdní-skoro téměř všichni češi na EU nadávají a chtěli by vystoupit a stejně v ní stále figurujem!Naši státníci místo ochrany svých občanů,kteří si je zvolili,dobrovolně matičku zem zaprodají i s těmi bezbranými dušemi a to navzdory jejich velkohubým floskulím,že se svých odvěkých práv jen tak nevzdáme(to bylo plamenných řečí kolem té nechutné směrnice o legislativě zbraní a pak si při vynášení konečného rozsudku skoro ti pohůnci EU ani neškrtli!!!)Kéž by se tak každý,kterému se tato šeredná byrokracie nelíbí,postavil odhodlaně na zadní a bránil své svobody!To by se hned svět ubíral lepší cestou! :evil:
Uživatelský avatar
Albert 22
Příspěvky: 1275
Registrován: 03 kvě 2016 14:53

Re: Předovky

Příspěvek od Albert 22 » 26 bře 2017 13:52

Ona zhnojená "Směrnice" je jen předstupněm dalšího výnosu, který už na nás mají dávno připraven:
Nařízení říšského protektora RP20/39 o držení zbraní v území Protektorátu Čechy a Morava ze dne 1. srpna 1939. Toto nařízení stanovilo povinnost odevzdat veškeré zbraně včetně zbrojních průkazů ....

Už to zde bylo probíráno, i na jiných vláknech: Přehled možných dopadů revize evropské směrnice o zbraních
http://www.mvcr.cz/clanek/prehled-mozny ... anich.aspx

A ono se to jen tak nezastaví u zásobníků, předovek, ani směšných poplašňáků a flobertek. Brzy přijdou na řadu opět vzduchovky a ... Za zbraň zapovězenou se mimo jiné prohlašují i dýky, stylety a nože na způsob styletu dutě broušené, kordy o trojím ostří...
http://knife.cz/Knifecz/Legislativa/tab ... fault.aspx ...

Západ nás vždy zradil a nikdy jsme se nepoučili - ani z Mnichova, ani roku 1968, natož 1989, ... je nutno se konečně zařídit podle toho! Zfašizovaná Velkoněmecká 4.Říše se už zase roztahuje po celé Evropě a s námi nakládají jen s jako s poraženými vazaly a podřadnými otroky!! A pokud se Němci, Francouzi a Belgičani chtějí dobrovolně Islamizovat, pak je to jejich svobodné rozhodnutí, v kterém jim nemůžeme zabránit. Fašismus a Islám jako státní mocenská doktrína mají mnoho podobného! ... Nás však ať do toho už víc netahají!!
Uživatelský avatar
fr.sagitarius
Příspěvky: 115
Registrován: 24 bře 2011 12:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Předovky

Příspěvek od fr.sagitarius » 26 bře 2017 14:09

Jim:
No, kdybych měl jen jednoho koníčka, bylo by to pro mě asi taky hooodně těžký. Jenže já mám těch koníčků spoustu- dělám aktivně elektroniku, jsem držitelem radioamatérské koncese tř.A, jsem aktivní fotograf... Takže nudit se nebudu. A hlavně nebudu muset kupovat skříňovej trezor (nevím ani kam bych ho v garsonce dal), nebudu se muset třást, že někomu nahoře jebne k kouli a já budu muset všechno odevzdat, nebo že se mi budou doma producírovat kontroly na zbraně i bez povolení k prohlídce.
A místo toho, abych jezdil na střelnici, kde je rámus, budu jezdit fotit do přírody, kde je božskej klid.
Rozdíl mezi klukem a chlapem je jen v ceně hraček:
AirmaksArms Katran L-HP .22,
KralArms Puncher Breaker .22,
Hatsan Factor Sniper .22
Zamčeno