Browning Buck Mark 22LR SE Plus

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

PaF
Příspěvky: 418
Registrován: 24 led 2008 19:30
Bydliště: Brno

Příspěvek od PaF » 30 čer 2009 18:44

Je to to samy. Ma to ruzne zamerne obrazce. Jen tecka je pouzitelna, ostatni jsou obri kokotiny dobre tak na brokovnici, na ktere by to ale vydrzelo sotva 3 rany. Na presnou strelbu pomoci kolimatoru budes potrebovat neco s teckou 1-2 Moa a bude to stejne drahe jako pistole. Jinak to bude jen na rychlou ale ne presnou strelbu (nebo taky na pic.).

:roll: Tezko najdes neco, co by bylo presnejsi nez mechanicka miridla.


Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 30 čer 2009 18:56

konkrétně u těchto kolimátorů se často mění nástřel při změně záměrného obrazce. A že to vydrží na 308W jak píšou.... to je vtip týdne.

Tyhle kolimátory jsem zničil 2.....
open
Příspěvky: 195
Registrován: 13 pro 2008 10:17

Příspěvek od open » 30 čer 2009 20:23

misel
Příspěvky: 1
Registrován: 06 bře 2017 08:00

Re: Browning Buck Mark 22LR SE Plus

Příspěvek od misel » 06 bře 2017 10:44

Zdravím,
je to už sice starší téma, ale třeba to někdo zodpoví. Mám skromný dotaz.
Mám starší Buck Mark Standard a zjistil jsem, že se hýbe hledí cca 1 mm nahoru/dolů. Spodní díl hledí má dole takovou kostku, která je vložena do vybrání v té liště nad závěrem a je to zajištěno kolíkem, a protože je tam určitá (sice minimální ale přece) vůle, právě kolem té osy kolíku se to hýbe. Při pohledu zespodu to vypadá, že to bylo dokola zalito snad epoxidem, a právě na to bych se rád zeptal, jestli to je od výroby nebo výsledek kutilství předchozího majitele.
Mohl by se někdo kouknout na svou zbraň, jak to tam je? Přikládám fotku, jak to vypadá u mne.
Díky za odpověď
Milan
BBM_dole.png
BBM_dole.png (107.88 KiB) Zobrazeno 1087 x
Odpovědět