Nejlepsi plynova pistole na sebeobranu

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

noc_s_vlky

Příspěvek od noc_s_vlky » 05 dub 2007 19:40

Alfonss: Samozřejmě, že si jich všimnu, ale ve chvíli, když u oni mne viděli. Přece neuteču! Jinak toť moje poslední odpověď na příspěvek, který se netýká tématu.


myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 05 dub 2007 19:56

to Alfonss ty seš na ty plynovky nějak moc háklivý :)

to Noc Je fakt, že bude asi lepší přejít na druhý chodník nebo se jim nějak vyhnout, ikdyž je zaženeš, příště už si to budou pamatovat a zvolí jinou taktiku. Ale 7 to už je fakt moc :), neměl bys šanci, jestli tam máš takovou koncentraci rómů, je lepší chodit okolo a vyhýbat se nebo se skamarádit. Jinak si přečti téma plynové pistole, najdeš odkazy na plynovky a plno dalších věcí.
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 05 dub 2007 20:12

tak ono s plynovkou to neni vubec spatny napad- na cikany vzdycky plyn platil.
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
noc_s_vlky

Příspěvek od noc_s_vlky » 05 dub 2007 20:13

PB píše:tak ono s plynovkou to neni vubec spatny napad- na cikany vzdycky plyn platil.
to souhlasim 8) :lol:
coltmen
Příspěvky: 53
Registrován: 17 bře 2006 18:48
Bydliště: Ostrava

plynovka

Příspěvek od coltmen » 05 dub 2007 20:18

Je mi 16 let, a v poslední době jsem se dostal několikrát do konfliktu s početnější skupinkou osob. Proto bych si chtěl pořídit plynovou pistoli, díval jsem se na katalog a nejvíce se mi zalíbila VOLTRAN TUNA černá, cal. 8mm Knall. Je malá, pěkná a vcelku laciná. Nicméně, já jsem lajk a chtěl bych poradit od zkušenějších, jakožto vy jistě jste.
No pokud ti ještě nebylo 18 tak bych volil spíš teleskopický obušek nebo pepřový sprej, ale pokud jsi rozhodnutý pro plynovku možná být tebou bych volil spíš revolver. Plynová pistole Voltran Tuna je sice malá dobře se nosí a spolehlivě střílí (aspoň ta moje) ale nemá moc velký odstrašující účinek - tzn. vypadá trochu jako hračka - takže kdybys ji vytáhnul aby se ti "negři" spíše nevysmáli... K ráži 8mm - ta taky není přímo ideální - není v ní tolik dráždivé látky a dělá slabší rány. Být tebou tak bych si spíš koupil revolver s 2" hlavní v ráži 9mm.
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 05 dub 2007 20:21

to PB, ale to asi jo, podle situace. V místě bydliště to asi není nejlepší nápad, potkat podruhý ty samí, tentokrát připravený na zákeřnou věc, to by nemuselo dopadnout nejlíp. Třeba se toho budou bát jak čert kříže, ale spíš ne.
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 05 dub 2007 20:30

Myslím že cikáni vědí co je to plynovka, takže jednu bandu s tím zaženeš jednou, ale podruhý už těžko.....
noc_s_vlky

Příspěvek od noc_s_vlky » 05 dub 2007 20:33

myzrael píše:to PB, ale to asi jo, podle situace. V místě bydliště to asi není nejlepší nápad, potkat podruhý ty samí, tentokrát připravený na zákeřnou věc, to by nemuselo dopadnout nejlíp. Třeba se toho budou bát jak čert kříže, ale spíš ne.
abych to uvedl na pravou míru- nejedná se o ty cikány s prackama jak lopaty, tohle jsou sráči, pokud je potkáte samotný, jakmile jich je ale víc, jsou jak krysy. Jinak cikáni nejsou jediný problém v našem městě, každý týden jsou tu rvačky mezi feťáky a podobně, občas se pustí i do slušných lidí. :evil: Vlastně vždycky jsem si myslel, že když občas dojdu do posilovny, že je zmlátím i bezezbraně, ale teď jak ty útoky se stávají častějšími, tak mně to vyvedlo z omylu :?
Uživatelský avatar
PB
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1622
Registrován: 26 lis 2005 15:36
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od PB » 05 dub 2007 20:35

to je sila- kde bydlis?
CZ 85 COMBAT, SUHL 150+BSA 4-16x40 AO, PM Makarov, GLOCK 17, MOSIN 1891/30 Iževsk 1927, TOZ 35, ZKM 456,
Childeater
Příspěvky: 901
Registrován: 08 bře 2007 21:11
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Childeater » 05 dub 2007 20:36

No, tady uý bych si dovolil tipnout tak New Orleans... :D
noc_s_vlky

Příspěvek od noc_s_vlky » 05 dub 2007 20:39

PB píše:to je sila- kde bydlis?
V jednom městečku v severních čechách, mezi Teplicemi a Mostem. Když jsem byl malý, nebyl tu skoro žádnej cikán, o feťácích ani nemluvě..
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 05 dub 2007 20:43

Hele jestli nejseš vyloženě zdechlák a máš problém s bandou sráčů, tak mnohem větší odstrašující účinek bude mít teleskop. Vytáhneš ho, jednoho mlaskneš po palici a ostatní Ti dají pokoj. Maximálně Ti pak rozbije hubu jeho fotr.
Když budeš mít plynovku a vytáhneš ji, tak na tebe v lepším případě cigánský rodiče zavolaj policajty že s pistolí ohrožuješ jejich ratolesti. V horším případě....... radši na to ani nemyslet.
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 05 dub 2007 20:46

Nejlepší plynová pistole na sebeobranu

neviem kto ty na tuto otazku odpovie...asi nikto. ale urcite by som nekupoval nejaku prilis lacnu plynovku....vacsinov je to tak ze co je lacne to sa pokazi.
to najlepsie co mozes urobit je kupit v razi 9mm a do toho nonivamid 120 mg .....s niecim slabsim by som sa ani nepokusal branit.

kludne to moze byt pistol...neviem preco by mal byt problem s nou narabat...nieje to vobec zlozitejsie ako s revolverom.....revolver by mal byt spolahlivejsi ale spolahlivost by som skor posudzoval podla ceny a nie podla toho ci je to revolver alebo pistol.

ak vobec budes nieco cistit na plynovke tak to bude iba hlaven kvoli ciastockam drazdivej latky...nic ine cistit netreba
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 05 dub 2007 20:50

Alfonss píše: V horším případě....... radši na to ani nemyslet.
aky je ten horsi pripad ?
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 05 dub 2007 20:52

no že rodiče cikánskejch spratků vezmou "spravedlnost" do svých rukou. Nebylo by to poprvý ani naposled. A mávej plynovkou před nosem bandě starejch cikánů...
Odpovědět