Dreslerovy flobertky

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Adler A
Příspěvky: 275
Registrován: 05 lis 2009 14:46

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Adler A » 26 srp 2016 17:43

Ve čtvrtek vyšla SR č 9. a je v ní obsáhlejší článek věnovaný testování Fox Specialu a flobertkám p. Dresslera. Stojí za přečtení.


CZ 75
ZKM 452
Dresslerovky
mirekd
Příspěvky: 158
Registrován: 22 říj 2011 16:02

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mirekd » 29 srp 2016 17:35

Četl jsem a dobrý. Jen ty fotky mohly být lepší. Je dobře že SR píše občas i o našich výrobcích.
pistole Fox S 200, Fox Special, derringer Rex L
mvoracek
Příspěvky: 164
Registrován: 16 úno 2011 10:41

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od mvoracek » 11 zář 2016 18:53

Uvažuji o nějakém úsťovém nástavci na Fox Special, nějaký šikovný kompenzátor. Má s tím někdo zkušenost?
Dresslerovky, ZKM 451
kreuzdorf
Příspěvky: 15
Registrován: 27 led 2016 16:17

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od kreuzdorf » 27 pro 2016 18:10

Zdravím pánové, je čas svátků klidu a míru, takže je i čas trochu se potrénovat ve střelbě. Dnes, když jsem něco nastřílel z TAU7, vzal jsem do ruky REXe (aby to nakonec taky trochu bouchalo a smrdělo) a výsledek posílám. 13 ran terč 50/20 zmenšený na mojí domácí střelnici na 30% (cca 8m). 4 rány mi trochu utekly, jinak to šlo jednou dírou, vlastně jako z TAU7... Škoda, že mířidla lze u mého REXíka štelovat jen pilníkem. Jinak samozřejmě všem krásné svátky a hodně desítek do roku 2017.
Přílohy
REX.jpg
levahoo
Příspěvky: 23
Registrován: 06 srp 2007 13:16

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od levahoo » 28 pro 2016 19:17

Omlouvám se, pokud už dotaz v minulosti padl, ale nenašel jsem. Co znamená číslo na lůžku hlavně u Fox Special vlevo - předpokládám, že to není výrobní číslo...série? Díky.
Zakk
Příspěvky: 214
Registrován: 12 kvě 2006 18:18

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Zakk » 04 led 2017 19:23

Tak jsem po dlouhé době tase zatoužil po nějaké flobertce :D
Přemýšlím nad Trampem 80 SA,ale raději bych nějaký derringer-bohužel pan Dressler dělá jen jednorané,což je dle mého docela škoda :( Takový klasický dvojhlavňový derringer v 6mm flobert by byla bomba,bohužel se nic takového nedělá-nebo pokud ano,tak jsem na to nikde nenatrefil.
Docela by mě zajímalo,jestli nad tímto pan Dressler uvažoval,nebo se rozhodl jít cestou jednoraných terčovnic,což je dle mého škoda-věřím,že dvojhlavňový derringer by si kupce jistě našel a určitě by jich nebylo málo :D
QB78 DEluxe .177,optika Nikko Stirling 3-9x40AO - Mountmaster-derringer Rex L 3",Slavia 631 .177
kreuzdorf
Příspěvky: 15
Registrován: 27 led 2016 16:17

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od kreuzdorf » 06 led 2017 19:11

Ahoj, něco podobného dělá Torop (stránky najdeš). Má celkem zajímavý systém nabíjení. Sice záleží na vkusu každého soudruha, ale mě přijde...tak nějak nehezký. Co Great Gun, sice to není flobka, ale legrace kopa a provedení je nádhera.
cernunos
Příspěvky: 453
Registrován: 05 lis 2008 12:58

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od cernunos » 06 led 2017 21:00

Pánové kašlat na flobky,já jsme rád ,že jsem se jedné ze zdejší produkce zbavil,dělá to kravál,náboje předražené a hodně nekvalitní a přesnost naháníte všemi prostředky,od rukou začínaje a tím nepěkným střelivem konče a ona se moc nedostavuje,tyhle pistolky jsou dost specifické a díky fyzikálním účinkům a špatné balistice střel ani lepší nebude.Oni třeba ty hlavně od p.Dreslera by byly i přesné,nebýt jejich zbytečné délky,při které se pomalé a nekonzistentní střely dají i jen nepatrným stržením ruky rozhodit po celém terči.Nebrat a koupit radši přesnou a tichou vzduch.pistoli a nebotoho perkusáka pro větší legraci a výkon... :)
kreuzdorf
Příspěvky: 15
Registrován: 27 led 2016 16:17

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od kreuzdorf » 09 led 2017 13:15

Víš to je asi jako říkat: "zahoďte ty všechny starý mechanický hodinky, oni nejdou moc přesně, musí se natahovat, servisovat a kupte si pěkný chytrý a nerozbitný plastový digitálky". Asi tak... :-) Dresslerem se dá nastřílet velice přesně, ale jsou pistole, kterýma to jde líp a levněji, to je taky pravda... Mě prostě baví se na ty Dresslerovky i jen koukat a to že to umí i bouchnout a něco trefit je bonus navíc. Když vytáhnu FOXku na střelnici, je kolem mě obvykle větší hrozen lidí, než u někoho, kdo přitáhne 5x dražšího SIGa (např.) Nejde dělat věci jen logicky... :-)
Karel M
Příspěvky: 74
Registrován: 15 črc 2011 10:25

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Karel M » 09 led 2017 17:08

Zdravím. Nezbývá než souhlasit s předchozím příspěvkem. Nemám sice dresslera, mám "jen" spilbertku a drulova90 a mohu říci, že s oběma mám podobné nástřely jako s lámací vzduchovkou s pevnými miřidly. Nestřílím sice na 30m, ale na deset metrů na vzduchovkový terč. Jsem sice jen víkendový střelec, ale flobky bych nikdy neměnil, naprostá spokojenost.
ghugo
Příspěvky: 75
Registrován: 03 úno 2017 12:49

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od ghugo » 03 úno 2017 12:53

Zdravím vás, pánové, chci se vás zeptat, jak jsou na tom vaše flobertky (od p. Dresslera) po nějaké době užívání - černění vs. tvrdochrom?

Mám objednaný kousek, a zvažuji další kousek - a když zcela pomineme vzhled, což je zcela indiviuální, neb každému se líbí něco jiného, jde mi především o dlouhodobu funkčnost, resp. výdrž bez nutnosti /za mého života/ zbraň renovovat...

Děkuji za odpovědi!
Uživatelský avatar
Laďa2
Příspěvky: 139
Registrován: 23 pro 2008 20:33

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Laďa2 » 13 úno 2017 15:31

Pistole pana Dresslera jsou kus krásnýho řemesla a fungují (škoda, že musí vyhovovat předpisům, které vyplodily mozky darmožroutů), proto není třeba do nich rýpat.
Přesto, pár námětů, kdyby měl někdo podobné potřeby jako já:
1) prd vidím, ale chci trefovat, takže jsem použil kolimátor made in Kitaj. Cena srandovní a pořád je řádově přesnější než vrabčinky s ohuleným výkonem. Posazený je na držáku home made - výroba, niklování i leštění.
2) většinou si hraju v zavřené garáži (takže kravál vadí mě), nebo na dvoře (což budí zvědavost sousedů), proto jsem vyrobil moderátor: airsoftový plášť + vlastní střeva, závit byl součástí objednávky pistole. Krytka závitu je měděná, úmyslně přiznaná. Koncovka funguje, ale je to celý dlouhý, tak jsem zkusil provedení shrouded. Plášť opět airsoft. Obě provedení poskytují výsledek jako dětská kapslovka v otevřeném prostoru.
Snad mě pan Dressler neprokleje. 8)
Přílohy
DSC01030.JPG
Uživatelský avatar
Laďa2
Příspěvky: 139
Registrován: 23 pro 2008 20:33

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Laďa2 » 13 úno 2017 23:55

No, kdybych se na zbraň chtěl jen dívat, koupím si repliku.
2) Zkažené je to tak, že za 2 minuty je to v původním stavu.
3) Domnívám se, že kdyby výrobce zásadně nesouhlasil, tak mi požadovaný závit nevyrobí.

Ale nikomu nic samozřejmě necpu. Jen vím, jak to vypadá, když oči pomalu odcházejí a za plotem je trouba.
Uživatelský avatar
Alexxxus
Odborník na vzduchovky
Příspěvky: 10824
Registrován: 29 črc 2006 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Alexxxus » 15 úno 2017 02:21

Na přání Ládi2 odmazávám fotky .... takže i promažu reakce jak se chce komu

Pokud chcte někdo něco k tomuto tak je to na Vás - pravě jsem odmazal ty reakce - nedávali smysl když už jsem odmazal ty fotky

Velebnosti ....
Daystate Griffin - special edition 007/150 .177 + Deon March 1-10x24
AirArms ProSport .177 + Sightron SIII 10 x 42 MMD
Anschutz HP 9015 + Deon March
Mojí češtinu prosím omluvte.

http://www.alexxxus.cz recenze vzduchovek optik a doplňků
Uživatelský avatar
Laďa2
Příspěvky: 139
Registrován: 23 pro 2008 20:33

Re: Dreslerovy flobertky

Příspěvek od Laďa2 » 15 úno 2017 05:34

Díky, Aleši.
Pro ostatní jen malé vysvětlení:
Nemusí se každému všechno líbit, takže mi nevadí přejatý názor Kelišové. Je stručný, jasný a i vtipný. Ale nemám chuť obhajovat svá řešení a vysvětlovat něco, co se tu řešilo už mockrát; mít poslední slovo prostě není moje ctižádost. Nabídnu - nechceš - nech ležet. Příspěvky se snažím dávat věcné a nikdy jsem nikoho "nepoučoval", když se neptal - protože úroveň jeho znalostí a dovedností prostě neznám.
Máte chlapci zelenou. Ať se Vám daří! :)
Odpovědět