CZ 75 D compact P-01 police ws Walther P99

Fórum o zbraních a střelivu

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět

Co byste si koupili? CZ 75 D compact P-01 police nebo Walther P99?

CZ 75 D compact P-01 police
46
64%
Walther P99
26
36%
 
Celkem hlasů: 72
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 30 bře 2007 16:13

SATAN: moc hezké. Nemáš něco takového v oflajnu?


Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 30 bře 2007 20:03

super animace ale i tak ten Glock se mi esteticky nazamlouvá,sice slyším samou chválu ale mně jde u pistol i o design a ten Glock mezi náma moc nemá. Rozhodně ale neříkám že to je špatná pistole to ani náhodou :wink:
Oldřich
Příspěvky: 36
Registrován: 05 srp 2006 18:59
Bydliště: Rudná u Prahy

Příspěvek od Oldřich » 30 bře 2007 20:46

P-01 mám a jsem spokojený-asi štěstí na kvalitní kus. Dneska bych ale šel do zbraně v DAO a jemu podobné. Stálá vzdálenost a odpor spouště. Já hlasoval pro P 99=kvalita a DAO. U ČZ musíš mít štěstí na kus.
Jeden z nejhezčích pohledů na svět je přez mířidla zbraně.!!Z té správné strany!!
Arnie

Příspěvek od Arnie » 30 bře 2007 22:08

Po izraelsku ma i cz75 stale stejnou spoust :D A nekomu muze vyhovovat dobre vyladena SA spoust a ne promacknuti.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 31 bře 2007 11:20

golfkiller píše:super animace ale i tak ten Glock se mi esteticky nazamlouvá,sice slyším samou chválu ale mně jde u pistol i o design a ten Glock mezi náma moc nemá. Rozhodně ale neříkám že to je špatná pistole to ani náhodou :wink:
Mas pravdu, pistole strili designem, pripadne ji budes urcite nekde vytahovat a ukazovat lumpum jak ji mas peknou - urcite to oceni :roll:

Nicmene znam spoustu lidi, co jim G nesmel pres prah a ted ho maji doma a zbavuji se zbytku, ale kazdy si tim musi asi projit sam.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 01 dub 2007 09:05

S474N: jasně že designem nestřílí ,ale dej si ruku na srdce a sám sebe se optej jestli by sis koupil sice funkční věc ale hnusnou jako prase ?? Je to jako z autem a čímkoliv jiným,lidi si kupujou věci co spojujou tyhle dvě věci ,design a spolehlivost.Taky si nekoupím hnusnou obývací stěnu jen kvůli tomu že má hodně úložných prostor :wink:
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 01 dub 2007 17:43

Hlasuji jednoznačně pro P99. Přiznávám, že jsem trochu zaujatý, protože tato zbraň je moje srdeční záležitost - podle mého subjektivního názoru je minimálně stejně kvalitní jako Glock (stejná povrchová úprava) a navíc lépe vypadá. Nicméně jsem střílel i z ČZ. Záleží opravdu na tom, na co zbraň chceš - na mířenku se P99 opravdu moc nehodí, nicméně je velmi slušně přesný (má nejen drážky v hlavni ale i polygonální vývrt). Na chod spouště je třeba si zvyknout, ale nevidím to jako problém. V kopání nevidím zásadní rozdíl - snad jen u ČZ jsem měl nepřjemný pocit, že mne kope do prstu na spoušti. Na nošení je jednoznačně lepší, je menší a cca o třetinu lehčí, kapacita 16+1 pro někoho může být také rozhodujícím faktorem. Není nijak mlsný na náboje, velmi snadno se rozebírá a čistí. Několik bezpečnostních mechanismů prakticky znemožňuje nechtěný výstřel. Náhradní díly jsou poměrně drahé, ale pravděpodobně je při slušném zacházení nebudeš potřebovat. ČZ se dá na druhou stranu dost individuálně doladit, na P99 lze snad opravdu jen vyměnit zadní část pažbičky. P99 je sázka na jistotu kvality (můj je 9 let starý a rozhodně to na něm není vidět), ČZ je také sázka - ale do loterie.....
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 01 dub 2007 18:02

P99 jsem chtěl, ale pak jsem si radši koupil USPc.

Co myslíš tím, že "má nejen drážky v hlavni, ale i polygonální vývrt"?

Není to trošku kravina??? Mám pocit že P99 má klasickou drážkovanou hlaveň.
Smazaný uživatel 177

Příspěvek od Smazaný uživatel 177 » 01 dub 2007 18:11

Už jsem pár zbraní měl ...Kdybych měl vybírat mezi ČZ a Waltherem P99 a ještě ke všemu spíše na nošení, vybral bych určitě Glock 19 . :D
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 01 dub 2007 18:17

Alfonss: Není to kravina. Hlaveň je samozřejmě klasicky drážkovaná, ale navíc i polygonální - jinýmy slovy na průřezu není kruhová, ale osmiúhelníková. Aspoň doufám, že jsem to dobře spočítal, teď jsem do ní chvíli čuměl.
Jinak USP je taky velmi hezký "mazlík"
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 01 dub 2007 18:32

Aha, tak to slyším poprvé. zajímavý :shock:
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 01 dub 2007 18:37

Nic si z toho nedělej, já to taky nevěděl - když mi to trvdil jeden machr na střelnici, reagoval jsem taky překvapeně a trochu jsem se zastyděl, že nevím co mám doma :-)
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 01 dub 2007 18:45

tak v hlasování nám zatím vede ČZ ,no uvidíme .Mám zhruba ještě jeden až dva měsíce na rozmyšlenou.Kdyby byl někdo z okolí Žatce kdo má tuhle čízu abyl by ochoten nechat mně z ní prásknout byl bych moc rád :wink:
Uživatelský avatar
Lala
Příspěvky: 129
Registrován: 22 bře 2006 06:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lala » 01 dub 2007 19:16

Nechápu volbu mezi těmito dvěmi zbraněmi naprosto rozdílné konstrukce (jedna s kohoutem a druhá bez), každopádně jak s kohoutem tak bez je v této ceně na výběr dle mého názoru daleko lepší kvalita a nebral bych ani jednu z možnosti výběru
PS:co takhle glock :lol:
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 01 dub 2007 19:21

Ach jo, to se dalo čekat, že zarytí Géčkaři nemohou zůstat zticha - kurňa, chlapi, vy jste jak inkvizice :-) Jediná správná víra je Glock a nevidím vlevo, vpravo... Ne, nic ve zlým, Glock je jistě výborná zbraň, ale spoustě lidí se prostě nelíbí, jak vypadá - a Golfkiller už tady jasně deklaroval, že je jedním z nich. A ještě něco (prostě mi to nedá) - ještě jsem nikde neslyšel rozumný a objektivní argument, v čem je Glock lepší, než Walther... :?:
Odpovědět