Drulov Rada 5,5 mm CO2

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 28 bře 2007 09:39

Redydyn píše: To.Karl Třaskavina..jak "válčíš s Radou?!" :roll:
Nějak teď nestíhám, neměl jsem čas víc střílet, ale nějakých nedostatků jsem si přece jen všiml.
- viklá se mi hledí, ze strany na stranu to dělá asi 0,5mm! :shock:
- předpažbí je špatně usazené, z jedné strany se opírá o lauf a na druhé je 2mm mezera.
- někdy slabě uchází COčko, ale jen trošičku, takže mi to tak nevadí.
- šroubek na uchycení drátěné pažby měl stženej kousek závitu.
Jestli seženeš chromo, rád se přidám.


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 28 bře 2007 09:43

Karl Třaskavina píše:
J.Laser píše:Alexxxus napsal: ....
Děláš si z nás prdel, že jo??? :D
Zapomněl říct, že tam byl s pěti kámošema a opékali u toho párky... :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Redydyn
Příspěvky: 38
Registrován: 22 úno 2007 14:31

Příspěvek od Redydyn » 28 bře 2007 14:10

to Karel Třaskavina:..no s tím hledím to mám stejné ,ikdyž jsem ty dva šroubečky dotahl na max.no zkusím to nečím vypodložit ..možná to bude v tom..nebo na tvrdo přilepit..Jinak to C02 by Ti nemělo vůbec ucházet..měl jsem to rozebrané ale ted si nevzpomínám..jak jsem to udělal..podstatné je že můžeš mít nějaké smítko na ventilku který je v "bílem těsnění"(máš jej také přiložené v sáčku)..ten ventilek "chodí " v tom těsnění..A nebo to drhne jako mě..přímo v tom těsnění a je v těle zbraní špatně vyvrtaná dírka pro to těsnění
Jinak střílel jsem včera cca 50 diabolek..no po přepouštění z kynety mi to dá cca 6 "pěkných výstřelů"..což je málo..no někdy to nevystřelí vůbec..problém asi vidím v GAMO 5,5 pro magnum..jdou tam težce..a některé lehčejí..ty pak vystřelí ..no prostě bomba :lol: .ty které jdou huř střelí uspokojivě..tak nevím..zd a to je vzduchovklou nebo Diabolkami..jdou ..jen strkat do hlavně-komory špatně..zda se mi ž e hlavička diabolky ..nějak drhne...(jinak 4,5 Gamo Magnum do S630..jdou krásně ..tak jsem na vážkách zda to není..začátek hlavně -komora"vola aký čudný"
budu muset vyzkoušet i jiné druhy ..prostě zajet do Bohumína...JSB
i já jak jsem psal ..nemám ted moc času ..ale vím že v OPavě je střelnice kde by snad nějaké chrono mohli mít v OV nevím..
..To KArel Třaska....kde chodíš nebo kde bacáš s Radou?!..
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 28 bře 2007 15:34

Redynyn - jj, ten plíšek mířidla na dvou šroubkách se trošku hejbe, kapka sekundovýho lepidla by snad neměla vadit. Taky jsem musel nastavit mířidla nahoru a doprava, docela dost.

Jak psal Valdez, při plnění zbraně vzhůru nohama se toho tam vejde víc. Taky se mi stalo, že zbraň občas nevystřelila. Gamo pro magnum tam jdou opravdu špatně, se sílou jsem problém neměl. Mám objednaný JSBcka, tak se uvidí, zatím bohužel nic.

Nevíte někdo jestli je nutné po skonční střelby CO2 vypustit nebo vystřílet ? Ikdyž u Rady to takový problém není, u Tauky už docela jo.
Redydyn
Příspěvky: 38
Registrován: 22 úno 2007 14:31

Příspěvek od Redydyn » 29 bře 2007 08:08

..no s tím lepidlem máš i pravdu ,měl jsme za to že jsou šroubky o kousíček delší,ale hýbe se celá "lištiška hledí"ale aspon u mě to nemá vliv na přesnost!tzn..nehýbe se to ani do boku ani nahoru-dolů"..Ty Gamo jsou asi opravdu šity..ikdyž ty 4,5mm pro ti nim nic nemám :P ..ale je pravdou že bych měl vyzkoušet JSB-ečka..no mám to cca 10km..tak s emusímodhodlat tam zajet :oops: ..no a jak mi někdo tady radil "poprosit"..o pár PREDÁTORŮ"...
Co se týká toho CO2...vždy to vystřílím do prázdna!..a než uložím Radu ke spánku kápnu trochu WD40 do hlavně..a nechám..volné zacvakávání nab.komory..at se těsnění nenamáhá..
ale ještě jsem nezkoušel plnit kynetu z hasičáku..odebral jsem cca 3 do kynety..a pak jsme zkoušel dopustit a nic...asi musí být kyneta prázdná a řádně podchlazená?! :?: doufám že to není hasičákem..mám uvnitř tu stoupací trubici..dle rady druhých.. :!:
Redydyn
Příspěvky: 38
Registrován: 22 úno 2007 14:31

Příspěvek od Redydyn » 29 bře 2007 08:48

..ještě byl bych rád kdyby jste se podělili s čím vám RADA v 5,5mm event. i 4,5mm nejlíp "nese"..co se týká průraznosti a přesnosti .(které z JSB).snad by mě i zajímaly zkušenosti s KOvohutáckýma
JINAK jak jsem psal GAMO pro Magnum v 5,5m neé--ééé!
Děkuji Vám... :lol:
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 29 bře 2007 14:40

Už jsem taky sehnal hasičák, hadičku až ke dnu mají snad všechny. Plní se to docela v pohodě, kyveta musí být podchlazená. Úplně prázdná být nemusí, ale když zmrazim poloprázdnou, stává se mi že jí dost přetlakuju, ještě mi to moc nejde.
Přílohy
Plneni kyvety z hasicaku.jpg
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 29 bře 2007 17:14

K tomu hledí, nehýbe se jenom plíšek (ten jsem dotáhl a celkem drží). Hýbe se celá horní část hledí, protože mezi spodkem, který drží na hlavni a horní části hledí je vůle.

Jaký máte průměr závitu matky na přepouštěcím ventilu? Mě došla s průměrem 26mm a na hasičáku mám závit 22. Redukci se mi nedaří sehnat, ty na vodovodní trubky jsou na nic.

2 Redydyn: zatím střílím u rodičů na zahradě, ale nejdelší vzdálenost, kam se dá terč postavit je 15m, kolem jsou baráky a zahrady sousedů, takže nic moc.
Ale před časem jsem koupil kousek země ve Vrbici, pruh širokej 15m a dlouhý cca 180m. Z jedné stany vede železnice a na druhém konci je parádní šestimetrová halda, všude kolem džungle. :P Stačí vzít sekeru, vysekat mladý hloh a může to být parádní vzduchovková střelnice. :D
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 bře 2007 17:16

Takže příští vzduchovkový sraz bude u tebe? :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 29 bře 2007 17:24

Kubajzz píše:Takže příští vzduchovkový sraz bude u tebe? :lol:
Klidně může být hned, ale nezapěňte si vzít sekery!! :lol: :lol:
myzrael
Příspěvky: 163
Registrován: 31 kvě 2006 16:17

Příspěvek od myzrael » 29 bře 2007 17:39

To Karl: Jak na hasičáku tak na svařovací láhvi mám průměr závitu 26 mm. A to si koupil pozemek, aby si mohl kde střílet ? :)

Chtělo by to více kivet, dá se to někde přes net levně objednat třeba přímo od výrobce ?

Kubajzz: nechci tě nějak popohánět, ale už bys mohl představit nový mašinkver :)
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 29 bře 2007 17:59

Koukni se do Setkání vzduchovkářů. :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
Karl Třaskavina
Příspěvky: 173
Registrován: 31 srp 2006 14:43
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od Karl Třaskavina » 29 bře 2007 18:17

myzrael píše: A to si koupil pozemek, aby si mohl kde střílet ? :)
Jo. :wink: :D
sifon
Příspěvky: 25
Registrován: 18 říj 2006 21:11
Bydliště: Vých.Morava

Výkon+střelivo

Příspěvek od sifon » 29 bře 2007 19:39

To Redydyn:nějaké testy jsou na samém začátku této diskuse.Já mám Sokola ráže 4,5mm,hlaveň 20palců,co se týká střeliva, tak kovohutě neber,v mé zbrani se pravidelně strhávaly v drážkách,do terče narážely napříč,rozptyl jako hradní dělo!Přešel jsem na JSB EXAKT, a je to perfektní.Ještě jsem vyzkoušel Gamo Rocket,musel jsem je všechny napřed zkalibrovat,aby to šlo vůbec dostat do hlavně,mají moc velké sukýnky.Co se týká kalibru,nechal jsem si ho poslat z Drulovu i s náhradní kivetou,takže mám dvě,a zatím to stačí.Je to docela pakárna,musíš protlačit celou pikslu hezky jeden po druhém přes kalibr,doporučuji na dlouhé zimní večery,to co propadne volně, vyhoď bokem.Kalibr stál asi 70kč,doporučuji objednat náhradní těsnění,šroub na předpažbí,nebo něco jiného,jinak ten kalibr samotný vyjde s poštovným dost draho!Kalibrační bazmek viz foto níže!!
Přílohy
Kalibr z čela1.jpg
Kalibr1.jpg
Naposledy upravil(a) sifon dne 31 bře 2007 14:22, celkem upraveno 2 x.
Redydyn
Příspěvky: 38
Registrován: 22 úno 2007 14:31

Příspěvek od Redydyn » 30 bře 2007 08:50

to sifon:"Ještě jsem vyzkoušel Gamo Rocket,musel jsem je všechny napřed zkalibrovat,aby to šlo vůbec dostat do hlavně,mají moc velké sukýnky.Co se týká kalibru,nechal jsem si ho poslat z Drulovu"
..tak to jsme nepochopil oni Ti poslali nějaký "kalibrační bazmek "..na diabolky?!..Budu rád když napíšeš více...díky
Odpovědět