Nezletili mladici znasilnili ctrnactiletou divku

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2007 19:57

Po řádném soudu má následovat odpovídající trest. Ne výsměch....
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 10 dub 2007 01:18, celkem upraveno 1 x.


Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 21:03

Samozřejmě objektivnost našich médií je nula,proto tohle neřeším.Co mně prudí je důsledek tj. to co se stalo.Nepochybuji o tom že šetření prokáže ještě plno jiných souvislostí, já teď hodnotím situaci jak je nastavená teď a z tohohle pohledu je to celé špatně,pokud k tomu přidám pohled rodiče tak je to jasně konfliktní záležitost,bez ohledu na další tj.pozdější informace.To znamená že podávám sice ne zcela objektivní ale i přes to svůj názor,což je záminkou pro další diskuzi se všemi co o tom chtějí mluvit. :wink:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 22 bře 2007 21:12

plesnivec: no ja to vidim tak, ze ty to vidis moc s horkou hlavou. Je to o tom, ze fotr te holky na ni dle vseho kasle. Ty si treba decka hlidas a nedoslo by k tomu za zadnych okolnosti. Navic nevime, co v tom bylo.
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Lynx

Příspěvek od Lynx » 22 bře 2007 21:37

co třeba takhle: čtrnáctka se chtěla zbavit věnečku a dva mladší blbounci se nabídli. Jenže holka si až pozdě uvědomila,že nebere antikoncepci a klukum kondomy ještě nesedí. Jeden z nich už jaksi "byl schopen" otcovství. Než aby se najednou zjistilo že je těhotná, nahlásila to jako znásilnění. Prostě to pro ní byla snadná cesta "jak se dostat z obliga" a případně i k potratu. A k tomu všemu by pro ní zůstal relativní klid v rodině...

Takhle to klidně taky mohlo bejt. A pokud se ta holka nepřizná, nezjistí se to. Kdo by přeci věřil těm klukům? :idea:
...a kdyby to takhle fakt bylo a my ty kluky zlynčovali bez proštření...bylo by to dost barbarský...
Vendeta asi nikdy neprojde..... :wink:
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 21:48

to-Lynx
Tak v tomhle máš naprostou pravdu,statisticky je toto vcelku dost užitá metoda.Ovšem u tohohle konkrétního případu nevím. :?:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lynx

Příspěvek od Lynx » 22 bře 2007 22:11

....nooo....totiž bejt já vychcaná holčička co si chce štrejchnout a možný rizika mi dojdou až po aktu, tak bych udělal přesně tohle. Protože to řeší v podstatě komplet pro mě vzniklou situaci.... :?
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2007 22:49

No ty voe... to nesmíte píchat vopice.
Normální holka si to nechce napoprvý rozdat hned se dvěma.
Ty jsou ještě romantický.

Je mi jasný, že tady některejm nestojí a tak si dávaj inzeráty: Hledám mladého kluka na grupáč s mojí manželkou :lol: :lol: :lol:

Ale 14ti letá holka to chce hezky pěkně a jen s jedním.

Takže si to těžko vymyslela.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 22 bře 2007 23:21

to.epetr2008
Jo počkáme a uvidí se,zatím mám naprosto jasno,tohle nemám rád.
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 22 bře 2007 23:35

edelweiss píše:to.epetr2008
Jo počkáme a uvidí se,zatím mám naprosto jasno,tohle nemám rád.
To jsme dva.

Mě je milejší parchant, kterej při přepadení (protože nemá co zřát) někoho nešťastnou náhodou zabije, než tyhle různý devianti.
Luke
Příspěvky: 192
Registrován: 23 led 2006 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luke » 23 bře 2007 11:32

Lynx píše:co třeba takhle: čtrnáctka se chtěla zbavit věnečku a dva mladší blbounci se nabídli. Jenže holka si až pozdě uvědomila,že nebere antikoncepci a klukum kondomy ještě nesedí. Jeden z nich už jaksi "byl schopen" otcovství. Než aby se najednou zjistilo že je těhotná, nahlásila to jako znásilnění. Prostě to pro ní byla snadná cesta "jak se dostat z obliga" a případně i k potratu. A k tomu všemu by pro ní zůstal relativní klid v rodině...

Takhle to klidně taky mohlo bejt. A pokud se ta holka nepřizná, nezjistí se to. Kdo by přeci věřil těm klukům? :idea:
...a kdyby to takhle fakt bylo a my ty kluky zlynčovali bez proštření...bylo by to dost barbarský...
Vendeta asi nikdy neprojde..... :wink:
Jo, tohle se mozna deje, leckterou "priceznu" by to asi napadlo, ale tohle ten pripad nebude. V TV se ten fakan doznal, ze minimalne na zacatku ji do ty boudy tahli nasilim. Pak rekla, ze pujda sama. Otazka je, jestli si to rozmyslela, nebo se bala, ze ji ublizi. Jinak osobne si myslim, ze v tomhle pripade pravda vyjde najevo pomerne rychle. V tom veku jsou deti jeste emocne nevyzrale, takze az na ne policajti pritlaci, jako ze to umi, tak se jim tam rozbulej a reknou vsechno. Pokud to skutecne znasilneni bylo, pak odstrasujici trest pro deti ,ale hlavne pro rodice. Ti jsou vinni na prvem miste.
Naposledy upravil(a) Luke dne 23 bře 2007 11:40, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
edelweiss
Administrator
Příspěvky: 4299
Registrován: 30 črc 2005 17:55
Bydliště: bez nálady :-)

Příspěvek od edelweiss » 23 bře 2007 11:37

To-Luke
Tak s tímhle postupem bych mohl souhlasit,pokud to teda dotáhnou do konce.
:twisted:
Úloha osobnosti v dějinách sestává prakticky z ochoty dotyčné osobnosti zemřít nebo nechat se zabít dříve, než stačila odvolat.
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 23 bře 2007 12:02

Já bych si nedělal klamné naděje. POKUD :?: pravda vyjde najevo, my se ji asi nedozvíme. Policie ostatně poměrn dlouho tajila i to, že se takový případ vůbec stal - kdyby se děcka neprokecla sama ve škole a nedostalo se to k novinářům, nejspíš je to ještě teď pod pokličkou. Ostatně ještě asi týden po celé události nikdo nic nevěděl (oficiálně, jen samé drby) - ani ředitelka školy, ani starosta. Jak se totiž jedná o nezletilé, policie má tak velký strach něco zveřejnit, že raději neříká ani to, co by mohla. Takže ve finále se domnívám, že případ bude pro nízký věk údajných pachatelů odložen a bude ticho po pěšině...
Odpovědět