Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 21 bře 2007 15:46

Věc. kterou bych já v případě akutního a těsného napadení nožem vytahoval jako první, by byla asi peněženka.... :D


Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 21 bře 2007 15:54

Nebo sluzebni preukaz? :lol:
Lynx

Příspěvek od Lynx » 21 bře 2007 17:03

Andy píše:Nebo sluzebni preukaz? :lol:
to je dobrý :lol: zajímalo by mě,jak by se asi tvářil poberta,kdyby mu policajt v civilu při přepadení ukázal služební průkaz... :D
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8890
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 21 bře 2007 17:55

Rovnou by to zmáčkl... :twisted:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Uživatelský avatar
FRENKY
Příspěvky: 182
Registrován: 29 led 2007 16:31
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FRENKY » 21 bře 2007 18:13

Lanky píše:Věc. kterou bych já v případě akutního a těsného napadení nožem vytahoval jako první, by byla asi peněženka.... :D
A jako druhou věc bych zřejmě vytahoval hovno z kalhot :)
Jsem jednoznačně pro zavedení povinného psychologického vyšetření ... humanistů.
Lynx

Příspěvek od Lynx » 21 bře 2007 19:50

nevim nevim jestli by to rovnou zmáčkl....přeci jen odkráglovat policajta neni taková sranda jako normálního člověka....
Ale když už se bavíme o tom noži,tak s nožem půl metru před čumákem bych pokorně a ochotně odevzdal i svoje trenky,kdyby si o to řekl....a že mám svý trenky hodně rád! :lol:
Lanky
Příspěvky: 257
Registrován: 04 led 2007 16:32

Příspěvek od Lanky » 22 bře 2007 07:59

Už bych pomalu brzdil - co když to tady pročítá nějaký potenciální loupežník a už na nás začíná v klidu brousit kudlu....... :D
Lynx

Příspěvek od Lynx » 22 bře 2007 16:12

Nooo.....tak ne že bych chtěl prudit, ale spousta majielů legálně držených zbraní konkrétně v tomhle threadu pasuje všechny,co maj plynovku do rolí banditů a pobudů, zlodějů atd. větami typu "vytáhnout na mě někdo plynovku,sypu do něj zásobník" 8) ...jelikož pánům asi nedochází, že plynovka asi nebude pro hajzla to pravý ořechový na přepadávání lidí. Přeci jen tady vede ta kudla..... :wink:
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 22 bře 2007 16:41

Lynx píše:...jelikož pánům asi nedochází, že plynovka asi nebude pro hajzla to pravý ořechový na přepadávání lidí
Hele jak se jmenoval ten kokot co zastřelil Velíška? Lubina? Před několika lety šermoval s plynovkou v tramvaji. Kdyby ho tehdy někdo smáznul tak slavnej střihač mohl byt naživu. A noviny by neměly o čem psát.....
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 22 bře 2007 16:56

Jo a sedel by ten manik misto Lubiny... to vis (za vrazdu a za obecne ohrozeni). Depak v tomhle state...
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 22 bře 2007 17:14

To je věc druhá. I když myslím že šikovnej právník by tě z toho mohl vysekat, přece jen to bylo vytažení zbraně, v šalině plné lidí.... a jestli byl vožralej a šermoval tam s tím....

Myslel jsem to spíš tak že z grázla co ohrožuje okolí plynovkou jednoho dne vyroste grázl, co střílí lidi ostrou.....
Arnie

Příspěvek od Arnie » 22 bře 2007 17:20

Vetsina psychopatu ktery pak ohrozujou a strilej lidi zacnou strelbou na zvirata :mrgreen: Jestli je plynovka predstupen to je tezky rict ...
Alfonss
Příspěvky: 2779
Registrován: 17 bře 2006 14:16
Bydliště: Brno-venkov

Příspěvek od Alfonss » 22 bře 2007 17:22

Anebo taky začne rovnou s těma lidma, záleží jak moc velkej je to magor :)
Lynx

Příspěvek od Lynx » 22 bře 2007 17:24

Alfonss píše:
Lynx píše:...jelikož pánům asi nedochází, že plynovka asi nebude pro hajzla to pravý ořechový na přepadávání lidí
Hele jak se jmenoval ten kokot co zastřelil Velíška? Lubina? Před několika lety šermoval s plynovkou v tramvaji. Kdyby ho tehdy někdo smáznul tak slavnej střihač mohl byt naživu. A noviny by neměly o čem psát.....
No, vzhledem k tomu, že jsme tu (předpokládám) všichni inteligentní lidi, tak je vcelku bezpředmětný se tu bavit o Lubinovi, kerej "šermovla plynovkou v tramvaji". Jednoduše nebyl normální...my,co tu diskutujeme, diskutujeme o OBRANĚ a ne útoku. Protože útočit plynovkou,to musí bejt člověk hodně blbej :roll: (což ale bohužel nevylučuje,že nebezpečnej). Nebo vy máte snad ty pistole na okrádání a přepadávání lidí? Je tohle fórum normálních lidí, nebo zločinců? :?: :?: :?: :?
Uživatelský avatar
Andy
Moderátor
Příspěvky: 2230
Registrován: 22 bře 2005 09:36
Bydliště: Praha

Příspěvek od Andy » 22 bře 2007 17:27

Arnie píše:Vetsina psychopatu ktery pak ohrozujou a strilej lidi zacnou strelbou na zvirata :mrgreen: Jestli je plynovka predstupen to je tezky rict ...
Tak to uz mam prvni fazi za sebou :lol: Ted se teste. :lol:
Odpovědět