Diana 340 n-tec

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
MiroR
Příspěvky: 3
Registrován: 17 kvě 2016 19:43

Diana 340 n-tec

Příspěvek od MiroR » 17 kvě 2016 20:04

Obrázek

Prosím Vás čo si myslíte o vzduchovke Diana 340 Classic ? Hľadám niečo silné na škodcov a zároveň aby som to trafil na 30 - 40 metrov. Po Slavia 630 som mal Hammerli Hunter Force 900 pred pár rokmi a predal som ju, že si kúpim niečo bezpečnejšie (nie čínu), keďže aj deti chcú si zastrielať a mne raz privrela prsty.
Dnes som ju videl a veľmi sa mi páčila, hlavne hladký výstrel bez nejakých vibrácií. Len tá cena. Oplatí sa na pár sto výstrelov ročne ? Ochotný predajca mi ju poukazoval a vychválil a znel dosť presvedčivo, zdal sa mi seriózny, ale nekupujem hneď na prvý šup bez overenia a nevidím ju nikde na SK alebo CZ eshopoch ani tu o nej nik nepíše.
Nemá pružinu ale láme sa len raz a už je nabitá.

http://www.diana-airguns.de/index.php?i ... height=800


supercub66
Příspěvky: 101
Registrován: 06 led 2015 12:06
Bydliště: Nové Zámky SR

Re: Diana 340 n-tec

Příspěvek od supercub66 » 27 srp 2022 12:23

Po šiestich rokoch trošku oživím tému Diana 340 N tec, nie kvôli reklame , iba pre zaujímavosť a vyjadrenie sa k tejto vzduchovke: skutočne excelentné vyhotovenie, krásna povrchová úprava všetkých kovových a drevených častí, silná spolahlivá konštrukcia, vynikajúca presnosť, dômyselne urobené uchytenie montáže puškohľadu, lišta je prichytená k valca komory piestu, silná nitropružina poháňajúca piest, po osadení lepších tesnení vzduchovka pracuje excelentne s výbornou konzistenciu s mimoriadnou presnosťou, spúšť typu T 06 s úpravou pre tento typ piestu sa dá nastavovať v rozmedzí 400 až 500 gramov, čo pri iných vzduchovkách býva niekedy až 2500 gramov a viac, prispieva k velmi presnej a dobre kontrolovatelnej presnosti zásahov.Zhruba asi tolko, samozrejme sú od tejto vzduchovku i lepšie na trhu, ktoré sú zároveň aj drahšie, ale kto chce pracanta mať doma, tak Diana 340 N tec v kal.4,5 mm je dobrou voľbou.
TOZ 35 22 l.r
ZKM 456, 22 lr
Weihrauch HW 80
Diana 340 N tec .177
Ruger American 8301 22 lr
Odpovědět