Plynove pistole

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 16 bře 2007 18:12

Lada píše: útočník uvidí ten oblak když vystřelíš plyňák bude vědět, že máš jen plynovku .
vystrelil som 2 naboje s nonivamidom 120 mg a pri ziadnom som nevidel ani naznak oblaku plynu.....jedine co bolo viditelne bol oblak dymu ako z predovky :)


VDrak

Příspěvek od VDrak » 16 bře 2007 19:07

DEFENCE píše:
Lada píše: útočník uvidí ten oblak když vystřelíš plyňák bude vědět, že máš jen plynovku .
vystrelil som 2 naboje s nonivamidom 120 mg a pri ziadnom som nevidel ani naznak oblaku plynu.....jedine co bolo viditelne bol oblak dymu ako z predovky :)
Střílel jsi z pistole nebo z revolveru? A pokud z pistole, můžeš prozradit, kde jsi je koupil? Už delší dobu je nemohu nikde sehnat, všude jsou k mání pouze "slabší" varianty. I když věřím, že i až 15x 50 mg nonivamidu by udělalo svoje. :lol:
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 16 bře 2007 20:03

strielal som z pištoľe Walther P22 kalibru 9mm P.A.K......naboje s 120 mg by si si mohol objednat tu http://shop.zbrane-frano.sk/proginfo.ph ... .a.pfeffer
Lada
Příspěvky: 295
Registrován: 06 říj 2005 13:10
Bydliště: Near Brno

Příspěvek od Lada » 17 bře 2007 01:54

2DEFENCE
a není snad jedno zda je to oblak plynu či dýmů obsahující plyn? co tedy z té plynovky vyletí když né plyn.....
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 17 bře 2007 08:13

Uff, 33 Kc, to je jeste drazsi jak Federal EFMJ :roll:
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
Lynx

Příspěvek od Lynx » 17 bře 2007 08:55

150 mg PV....to už fkt musí bejt na zabití :lol: včera jsem si koupil 20mg a po nabití do zásobníku jsem si bezděčně promnul oči....asi tak za vteřinu to pálilo jako čert. a to to bylo jenom vysublimovaný na nábojnicích. Myslim,že kdyby člověk dostal 150mgvým nábojem po*ere se bolestí, pozvrací se na kašel a na nedostatek kyslíku možná taky přijde do limbu...ještě tak potom dávat gaunerovi první pomoc 8)
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 17 bře 2007 13:02

Jako 120mg nonivamidu udělá s člověkem pěknou neplechu, viděl sem na vlastní oči učinek...uff nechtěl bych tím zchytat...eště, že sem byl střelec... :twisted:
Lynx

Příspěvek od Lynx » 17 bře 2007 14:10

S.T.E.N píše:Jako 120mg nonivamidu udělá s člověkem pěknou neplechu, viděl sem na vlastní oči učinek...uff nechtěl bych tím zchytat...eště, že sem byl střelec... :twisted:
Mohl bys to trochu rozvést? jen bych rád věděl,jak blízko jsem se s tim odhadovaným účinkem dostal k realitě...předem dík!
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 17 bře 2007 18:32

Lynx píše:
S.T.E.N píše:Jako 120mg nonivamidu udělá s člověkem pěknou neplechu, viděl sem na vlastní oči učinek...uff nechtěl bych tím zchytat...eště, že sem byl střelec... :twisted:
Mohl bys to trochu rozvést? jen bych rád věděl,jak blízko jsem se s tim odhadovaným účinkem dostal k realitě...předem dík!
Po 2 ranách měl utočník co dělat, válel se po zemi, celej se klepal, zvracel, lapal po dechu, zkrátka nevěděl co se děje a nebyl téměř ničeho schopen... 8)
Uživatelský avatar
S474N
Příspěvky: 814
Registrován: 19 kvě 2006 09:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S474N » 17 bře 2007 19:07

S.T.E.N: a co bylo dal?
| [url=http://www.MujGLOCK.com]MujGLOCK[/url] | - < [url=http://forum.mujglock.com]Forum[/url] > < [url=http://foto.mujglock.com]Fotogalerie[/url] >

Citát dne: "Rychlejší, než 158 na drátě, je 357 na opasku."
S.T.E.N
Příspěvky: 71
Registrován: 15 srp 2006 10:34

Příspěvek od S.T.E.N » 17 bře 2007 20:51

S474N píše:S.T.E.N: a co bylo dal?
No a asi tak po hodině byl schopnej něco dělat, jinak asi už nic víc, žádný následky...nic...podle mě je plynovka ideální obrana, když zrovna nestřílíte proti větru... :lol: :lol:
Lynx

Příspěvek od Lynx » 17 bře 2007 23:09

nooo...takže jsem se vcelku trefil! tož to mám radost.... :lol:
a ba ne,tak zlý to se mnou neni. Ale jestli to má fakt tyhle účinky,tak má S.T.E.N. pravdu,asi to krom opravdové kulky bude to nejúčinější,co se dá použít. Spíš jde o to vyhodnocení situace,kdy použít a kdy hrozí,že mi na plynovku bude odpovězeno kanónem...nejlepší příklad - cikán, popřípadě tlupa, s nožíkama => tahám plynovku. Osamocenej Ukrajinec, nebo týpek vyhlížející jako východní mafián s kudličkou v ruce => poslušně dělám co chce. Na druhou stranu,když se člověk do ničeho nezaplete,tak nevidim důvod,proč by po něm měla jít mafie. Banda cikánů, skinů, feťáků a já nevim jakejch dalších humusů po mě půjde pro pobavení,jen tak si třísknout,nebo když budou chtít mojí šrajtofli....
PS.: ty kudličky v ruce berte s nadhledem. Vim že je obrana proti noži dost o hubu i s ostrou zbraní a výcvikem...je to tam jenom pro dodání "dramatičnosti" :wink:
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 17 bře 2007 23:23

vyskusal som na kamosovi naboj s nonivamidom 120 mg vzdialenost bola asi tak 3 metre, vietor oproti smeru strelby a utocnik mal nasadene okuliare ( kvoli lepsiemu pocitu obete :D a aj kvoli tomu aky je ucinok na niekom kto ma ciastocne chranene oci)...ak mam byt objektivny tak by utocnik :?: mozno :?: bol schopny utoku keby mal v sebe dostatok odhodlania a adrenalinu.....ale je zas mala pravdepodobnost ze utocnik bude mat okuliare a ja by som urcite :!: neostal len pri 1 vystrele ale vystrelil by som minimalne dvakrat.....obet sa pocas 5 minut za nadavania :D a vymivania oci dala dokopy...oci boli zasiahnute len ciastocne vdaka okuliarom (overili sme to oliznutym skiel okuliari a stipalo to kvalitne) zvlastne bolo to ze obet vobec :!: nevdychla ziaden plyn a nekaslala.....bolest v ociach prirovnaval ku rezaniu piesku pod vieckami.....rezanie v ociach preslo az rano.

na dokaz prikladam video
DEFENCE

Příspěvek od DEFENCE » 17 bře 2007 23:39

Lada píše:2DEFENCE
a není snad jedno zda je to oblak plynu či dýmů obsahující plyn? co tedy z té plynovky vyletí když né plyn.....
myslel som dym zo zhoreneho prachu.....pozri videa co som dal na forum...vsimny si ze dym z prachu sa zastavy tak po 2 metroch ale ciastocky nonivamidu pokracuju dalej
Lynx

Příspěvek od Lynx » 18 bře 2007 09:24

DEFENCE píše:zvlastne bolo to ze obet vobec :!: nevdychla ziaden plyn a nekaslala.....bolest v ociach prirovnaval ku rezaniu piesku pod vieckami.....rezanie v ociach preslo az rano.

na dokaz prikladam video
Tak tomu,že nic nevdech le ani nedivim, jelikož podvědomí je mocná věc a ačkoliv se vědomě snažíme chovat tak,jako bychom o útoku při tom testu nvěděli,naše podvědomí nám v tom účině brání a my to ani nevíme....navíc bych řekl,že ten účinek byl dost zkreslenej i tou kuklou. Ale musim ocenit snahu to otestovat a strčit sem něco konstruktivního,s čim se dá pracovat :!:
takže díky,DEFENCI!

to S.T.E.N. a DEFENCE: minulej pátek mi přišla plyn.P22 od umarexu,tak se chci zeptat,jak to čistíte? Proplachujete hlaveň vodou? Mě se to moc nezdá,bojim se aby nezačala reznout. A čim to mažete? Stačí obyč WéDéčko 40 :?: :?:
Odpovědět