CSS a jeho vedeni

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Chiko
Příspěvky: 111
Registrován: 24 úno 2013 16:36

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Chiko » 07 úno 2016 16:17

Sheerif píše:Ještě se vrátím k nominaci na ME Vz.Hned po zveřejnění na svazových stránkách mi volal jeden repre/nebudu uvádět jméno,mnozí ví/a též trenér I.tř.,proč do dr. mužů nezařadí Nepejchala,Haman měl být samozřejmostí!! a mohou o QP úspěšně bojovat/je to i o momentální formě i štěstí,jak to tam padá,víme to ne?/a podstatná je i účast družstva ne?A Gyor máme za rohem,proč tam teda o jednoho navíc neposlat?A může se další QP zadařit.V juniorech se QP nedá vystřílet!Jaké jsou utajené záměry těch, co o nomin.rozhodovali?Docela se domnívám,že na nenominaci Hamana má výrazný podíl jeho odchod z Rapidu Plzeň!No a tak mu to někdo takto vrátil!
Tak s tímhle názorem plně souhlasím.Nominovat Vaška a k němu dvě mladé pušky Nymburského a Nepejchala(viz.jeho včerejší výkon na závodech v Poděbradech).Akorát nevím,jestli je možné Filipa postaršit,když je věkem ještě dorostenec.Pokud by to šlo,tak nechápu, proč to tak státní trenéři neudělali.Za jistých okolností , se dá QP získat kolem 15-18 místa pořadí ME.


Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 07 úno 2016 18:27

Chiko píše:Za jistých okolností , se dá QP získat kolem 15-18 místa pořadí ME.
jestli je to až takto, tak myslím, že s tímto právě kalkulují... vlk se nažere (Haman nejede) a koza zůstane celá (qp bude, co na tom že za 15.-18. flek). Mnohdy ale takovéto kalkulace nevychází...
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 07 úno 2016 22:08

stale jde o ME... zda bude QP nepředbyhejme. Jistě Petrovi to přát budu. Ale vždy počtem potencionálních možností narůstá pravděpodobnost. Těžko lze sázet na to že 100% to tomu, koho vyšlu vyjde (pokud se nejmenuju Sidi nebo podobně...)
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 25 úno 2016 09:38

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 07:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.
Sheerif
Příspěvky: 133
Registrován: 20 říj 2009 10:53

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Sheerif » 25 úno 2016 09:46

Příspěvek smazán na přání autora.
Naposledy upravil(a) harpplayer dne 28 pro 2017 07:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek smazán na přání autora.
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 25 úno 2016 15:29

taky jsem s údivem zjistil, že Nepejchal je v Mužich. Zda to je dobře, nebo ne si netroufám hodnotit... Rozhodně to je pochopitelný tach. Na druhou stranu mi je ze všech stran vysvětlováno, že jsou dána pravidla pro všechny stejná a přez ně není. A ejhle, nejsem si jist, zda jsou pro všechny stejná, pokud někdo bojuje o juniorskou repre a je nominovan za seniory, a jiny je pod tlakem v seniorské kategorii... jsou tedy stejná? :D :D :D Asi jako každy rok, skratka jsme si všichni rovni, někteří rovnější ;)

Každopádně Filipovi i dalším přeji, at se jim Evropa podaří
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 25 úno 2016 21:34

to mě přijde jako smrtelná křeč někoho, kdo si ve tři ráno zpocený ze sna uvědomil, že ten jeden střelec taky ten QP vzít nemusí... :D
tak není nad kvalifikované sportovní vedení no ne? :lol:
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 27 úno 2016 16:01

znalci nechť mě případně opraví, zde krátká rekapitulace ME kde se hrálo o poslední QP:
=====
ženy 10m puška: 13. Mazurová, 23. Brabcová, 33. Bruns, bez zisku QP
muži 10m puška: 36. Nepejchal, 44. Nymburský, třetí chyběl, taky bez zisku QP
=====
U žen to asi nemá smysl komentovat, prostě se nazadařilo... zajímavá bude až volba pro RIO, ale asi je nám nyní ještě více jasný proč se Střelec roku 2015 zvolil tak jak zvolil...

Těm dvěma se taky nazadařilo, to se prostě stává. Ale nepostavit třetího borce a snížit šance byl evidentně záměrný tah za který by měly padat hlavy...
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 27 úno 2016 19:41

[quote="Cora"]... ale asi je nám nyní ještě více jasný proč se Střelec roku 2015 zvolil tak jak zvolil...

Mě to teda jasný není, aneb chytrýmu napověz, hloupýho kopni - asi jsem halt hloupej. To je A.B.S. kmotřenka nějakýho kmotra nebo někomu dala a věděla komu nebo vo co go :?: :!: Podle mě ten střelec roku jasně patřil Davidovi... :twisted:
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 27 úno 2016 20:42

vítěz je jasnej i pro mě...
jsem přesvědčen že kmotři potřebovali udělat alibi pro výběr střelkyně do RIA, kdyby ME náhodou dotyčné nevyšlo... no a jak se ukázalo tak nevyšlo...
ale jak píšu, to se dozvíme v nominacích do RIA, nicméně tipuju, že to Mazurová nebude...
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 28 úno 2016 10:01

Když se podíváš na výsledky, ono se ze sportovního pohledu nedá až tak mluvit o neúspěchu, spíš o smůle. Celkově úroveň byla hodně vysoká a Bruns i Mazurová měly nejhorší ránu 9,7, kterou obě daly 3x. Bohužel se nedařily vysoké desítky.
Stejně tak Nepejchal dal na prvním terči 2x 9,7, což byly jeho nejhorší rány a když k tomu přidal 9,8, byl ten jeho první terč nejhorší v celém jeho závodě. Zas klobouk dolů, že se pak dokázal zvednout. Bohužel, v konci se taky nedařily vysoké desítky, ikdyž zavřel 10,7.
Každopádně nic to nemění na tom, že vedení mělo poslat na ME ještě aspoň jednoho chlapa(V.H.). Je docela šílený, jak je ve světě vysoká úroveň střelby VzPu, když rána 9,7 je dnes špatná. Kdo to někdy střílel, jistě ví...
Cora
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2015 22:39

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Cora » 28 úno 2016 10:55

o výsledky vůbec nejde, problém ryze manažerský...

nejprve byl nominován za muže jeden střelec (a mohli jet myslím 3), nakonec tam v jakémsi křečovitém zmatení přesunuli juniora, kterýho připravili o finále v juniorech, kam by se asi dle jeho nástřelu dostal a třeba i o nějakou placku... A to se nebavím že šance na qp by byla v mužích výraznější kdyby tam bývali byli jeli 3... toto prostě někdo dost posral...
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 28 úno 2016 13:37

já bych celkem ted s ohledem na ME odskočil krapet jinam než co v této debatě probíráte. Mě by zajimalo, jak to na místě vlastně vypadalo. Proč byly celkově tak nízké výsledky. Pistolaři, puškaři, žensky, chlapi... Ve všech disciplínách byly snad nejnižší výsledky co pamatuju. Něco na tý střelnici bylo prostě špatně... a opravdu by mě zajimalo co. V pušce-ženy, žádná nedala ani přez 318? v chlapech nikdo přez 630? takové výsledky v dnešní době už se daří prakticky na každém menším mezinárodním závodě... těžko soudit, snad nám to naši profíci vysvětlí. Tipuju to na osvětlení, ale nechapu, že by se s tim nepopral nikdo... Osobně jsem odhadoval před ME že na finále bude tak 627, realita byla, že se poslední finalista k tomuto výsledku ani nepřibližil... tak nevím
Vaskent
Příspěvky: 323
Registrován: 14 říj 2009 23:33
Kontaktovat uživatele:

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od Vaskent » 29 úno 2016 17:53

no, tak mame po ME... Jak dopadlo asi každý ví. Ale zde je reakce nejen na tento zavod:
http://sport-strelba.cz/ocemsemluvi/81- ... ava-hamana

Svaz už vyštval ze svých řad Maruškovou, defakto i Emmons, a to mluvim jen o těch nejvýraznějších osobnostech. Nechame je pokračovat?
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Re: ČSS a jeho vedení

Příspěvek od harpplayer » 01 bře 2016 10:04

V rámci objektivity je vhodné připojit také reakci Kateřiny Emmons na otevřený dopis p.Kozáka:
http://sport-strelba.cz/ocemsemluvi/82- ... reny-dopis
Z něj ale nevyplývá, že by pí.Kateřina měla pocit jakéhosi "vyštvání".
Těžko si udělat objektivní názor, když řadový člen ČSS neslyší také "hlas z druhé strany".
Odpovědět