BVS Praha - spatna zkusenost

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Kraftradr
Příspěvky: 1
Registrován: 14 pro 2015 12:57

BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od Kraftradr » 14 pro 2015 13:11

Chtěl jsem si koupit 2´ revolver, starší, mám 75 a Glocka, tak něco malého na schování. V BVS v komisním zboží spousta toho, co by se mi líbilo, 4 kusy Rossi...atd. Vydám se na 70 km cestu a ... a oni nemají ani jednu. Když prodavači říkám, že na internetu nabízí to, co nemají, tak se jen hloupě vymlouvá. Po příjezdu domů kouknu na net a revolvery tam jsou pořád v nabídce....Kdysi se mi tohle stalo s autem v AAA auto.
Obrázek si udělejte sami, já už tam nekoupím ani náboj a o tuhle zkušenost se podělím kde to půjde.


scorpions-cz
Příspěvky: 61
Registrován: 09 kvě 2013 11:45

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od scorpions-cz » 15 pro 2015 09:36

jednou jsem jim psal mejla na dostupnost určitého zboží a ani neodpověděli...
pelanj
Příspěvky: 255
Registrován: 28 úno 2013 13:29

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od pelanj » 15 pro 2015 18:33

U BVS pozor - dá se tam narazit na kusy (zejména googlem), které už tam nemají. Zatím tam měli všechno, na co vedl odkaz z hlavní stránky. Mě odpověděli tentýž den a při nákupu mi vypsali ručně papíry (už je to nějaký čas...).
Medvídek
Příspěvky: 4
Registrován: 19 dub 2011 18:37

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od Medvídek » 15 pro 2015 20:48

Loňské jaro jsem tam vyrazil pro flintu , peníze , nákupko , a cesta 100 km . Ještě před cestou jsem koukal na net . Přijdu do prodejny , sdělím přání , pánové se na mne chvíli koukali a prý je to zamluvený . Teď , právě teď , před chvílí , pět minut zpátky pán odešel . No nevím , byl jsem před prodejnou přímo před vchodem v autě . Pomalu půl hodiny protože jsem měl telefon . A celou dobu nikdo krámek neopustil . Ale strašně se mi snažili nacpat něco podobného v jiné ráži . No flinta byla ještě další dva měsíce zamluvená , a stejná fotka se dala dohledat ještě dva nebo tři roky zpět u stejných modelů . Flinta byla v komisi , tak bych očekával že tam bude aktuální obrázek . Tak nevím .
SansLogique
Příspěvky: 70
Registrován: 04 srp 2013 19:56

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od SansLogique » 15 pro 2015 20:50

Jako ne že bych se chtěl zrovna BVS zastávat, ale to je takřka standard u všech obchodů se zbraněma. Do BVS jsem jel pro Ardesu Pursuit (a byl tam) a koupil nakonec Vorteka, kterýho tam podle netu naopak neměli. Navíc na něj nemohli najít krabici. Ale jinak obsluha docela v pohodě.
Teď jsem sháněl Glocka 19 gen4, pak 26 gen4, na mnoha stránkách to měli "skladem" a když jsem tam zavolal, tak měli kulový. Jeden obzvláštní expert na tel. dotaz nevěděl, jestli to co tam fyzicky leží v pultě je 3 nebo 4gen, ale to byl obchod primárně s western zbraněma, tak se na něj nezlobím, i když je to napsaný na závěru...
Tož že zrovna stránky BVS nejsou úplně aktuální, notabene když už od pohledu nejsou zrovna vrchol technologie, bych se tak nerozčiloval a BVS úplně nezavrhoval.
Severin
Příspěvky: 1
Registrován: 28 pro 2015 15:04

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od Severin » 28 pro 2015 15:21

Zdravím, také se mi této zkušenosti dostalo, když jsem sháněl plynovou pistoly. Na stránkách je skladem měli, na prodejně ovšem ani kus. Na druhou stranu, do prodejny chodím už skoro 5 let a za tu dobu je to skoro jedina nepříjemnost. Kladné zkušenosti převažují a když se něco vyskytlo, vždy se s nimi dalo mluvit, bez arogance z jejich strany ( což se bohužel o všech prodejcích říct nedá).
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od Biggles » 31 pro 2015 04:56

Několikrát jsem tam nakupoval a musím říci, že k mé plné spokojenosti.
zaxxon
Příspěvky: 205
Registrován: 04 led 2011 17:39

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od zaxxon » 01 led 2016 20:30

Psal jsem tam před Sylvestrem dotaz na nějaké náhradní díly co nabízejí, tak jsem zvědavej jestli mi vůbec odpoví, zatím nic. Zvláštní, že nemají na netu ani kontaktní telefon..
pavel9
Příspěvky: 15
Registrován: 18 kvě 2011 23:56

Re: BVS Praha - špatná zkušenost

Příspěvek od pavel9 » 02 led 2016 10:40

V BVS mají od 23.12 do 4.1. vánoční dovolenou, proto ti ještě neodpověděli a proč neuvádějí telofonní číslo píšou na svých stánkách.
Odpovědět