EK pritvrzuje?

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Zamčeno
PetrikCZ
Příspěvky: 138
Registrován: 21 kvě 2007 09:42

EK přitvrzuje?

Příspěvek od PetrikCZ » 18 lis 2015 20:45

Zatím jsem nenašel jiný zdroj, ale bohužel to vypadá reálně:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... utoky.html


Slávia 631 (diopter Aeron) + TAU 7 + Vostok ИЖ-38 + Lov 21
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od WohlmuthOta » 18 lis 2015 20:58

http://gunlex.cz/clanky/hlavni-clanky/7 ... kou-komisi

Sledujte aktuální stránku gunLEXu na Facebooku nebo na gunlex.cz, tam jsou další informace k plánovanému odzbrojení legálních držitelů.

Dámy a pánové, nedopusťte, aby se komukoli znovu podařilo to, co Hitlerovi a komunistům - odzbrojení civilního obyvatelstva.
Poučte se z historie, protože jinak budete nuceni ji znovu opakovat.
Uživatelský avatar
jozef hošmanek
Příspěvky: 184
Registrován: 05 říj 2009 17:47

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od jozef hošmanek » 19 lis 2015 01:31

Je to další piča co nemysli hlavou. Ti smetci z nás udělají ovce jak to bylo za komunistických kurev. Prostě to co jste zvolili máté nic víc nic míň. Muslimaci mají jasno pomalu ale jistě dekapitovat europu. To co se tam děje teď není naše vina je to politika jako USA tak EU strkat šňupák tam počem hovno. Kdyby je nechali na pokoji tak je klid. Jenže zmetci z USA a EU jsou nenažraní tak rozmrdají války a pak se diví že padaji hlavy. Bohužel jen nevinných lidí. Ty kurvy co to maji na svědomí jsou v klidu mají sve policajti a badigardy. Život prostých lidí je pro politiky EU pramalo důležitý. Když mě přepadli, tak policajti přijeli ale až po funuse. :lol: Zjistili kulové. Zloději, lupiči, vrahové .... máte volné ruce. Vaše obětí se branít nebudou a nemohou zákon jím svázal ruce !!! A muslimáci ..... co dodat Paříž není tak daleko +
blast
Příspěvky: 18
Registrován: 02 bře 2008 20:48

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od blast » 19 lis 2015 18:29

Petice belgické asociace sběratelů zbraní, kdo můžete tak se přidejte

https://www.change.org/p/council-of-the ... e_petition
Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Rys » 20 lis 2015 18:04

centrum.cz:
"Zákaz prodeje poloautomatických zbraní fyzickým osobám chce Evropská komise navrhnout v řádech týdnů. "Musíme dělat více, abychom naše občany před pašovanými kalašnikovy ochránili," uvedl ve středu eurokomisař pro migraci a vnitro Dimitris Avramopulos..."

Zakážou prodávat fyzickým osobám semiauto, aby tím tytéž občany chránili před pašovanými kalašnikovy. Divná myšlenka.

Předpokládaný výsledek - kdo má legálně, odevzdá. Dacan s černotou vlastní dále.
blast
Příspěvky: 18
Registrován: 02 bře 2008 20:48

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od blast » 21 lis 2015 13:44

Nevypadá to vůbec dobře, odkaz na Finské info
http://www.toiminta-ampujat.fi/phpBB/vi ... 31&t=32778
drewid
Příspěvky: 4
Registrován: 05 lis 2015 17:30

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od drewid » 21 lis 2015 15:14

No nic se neděje. Přeci všichni spořádaně odevzdáme. Penízky oželíme a se zbraněma budeme blbnout jen v counter-striku ne? 8) molon labe !
tomasek
Příspěvky: 384
Registrován: 11 dub 2006 16:07

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od tomasek » 22 lis 2015 11:10

Já si klidně dovedu představit stav, kdy budou pro držitele ZP povoleny pouze zbraně ráže .22LR. S maximálně jedním zásobníkem. Výjma snad myslivců.
Uživatelský avatar
Rys
Příspěvky: 142
Registrován: 11 říj 2006 10:38
Bydliště: kousek od Boskovic

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Rys » 22 lis 2015 11:45

Jo. Jen je škoda, že se omezuje držení legálních zbraní osobám se zbrojním průkazem. Což tak omezit černý trh a zbraně nelegálně držené? To by mi dávalo větší smysl.
Uživatelský avatar
Artifex
Moderátor
Příspěvky: 1848
Registrován: 21 lis 2006 00:47
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Artifex » 22 lis 2015 12:22

tomasek: A uvědomuješ si, že v případě odevzdávání za to nikdo nedostane žádnou kompenzaci hodnoty odevzdaných zbraní, takže se jedná vlastně o stejnou situaci jako v roce 48?
Glock 43, HK USP, CZ 27, 45, 50, 52, 75B, 44/81, 82, Derringer GG .45+9mm,
SVD 63, AKS74u, Brno mod. 4, Optima B12, M870
Sa vz. 26, 58, 61, UK 59, UZI, CQ-A1
Slavia 631, Slavia 634+Nikko Stirling 6x40AO, Crossman 1377
WohlmuthOta
Moderátor
Příspěvky: 741
Registrován: 03 čer 2007 17:43

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od WohlmuthOta » 22 lis 2015 12:51

A i kdyby dostal sebevětší kompenzaci, půjde to z našich daní, takže vlastně zaplatíme 2x za zbraň, kterou zkonfiskuje stát. Je mi jedno, jestli mi za to dá stát zlatou cihlu nebo se mi vysměje, protože příjdu o svůj legálně nabytý majetek, a to se neslučuje s tou demokracií a svobodou, na kterou si tady hrajeme.
Uživatelský avatar
xpetrx
Příspěvky: 661
Registrován: 20 dub 2013 15:24
Bydliště: Svitavy- Lány

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od xpetrx » 22 lis 2015 13:06

Rys píše:Jo. Jen je škoda, že se omezuje držení legálních zbraní osobám se zbrojním průkazem. Což tak omezit černý trh a zbraně nelegálně držené? To by mi dávalo větší smysl.
Smysl by to dávalo, kdyby někdo použil alespoň občas hlavu. Takhle je to přece jednodušší a bude to dobře před volbami vypadat.
Air Arms EV2 MK4 / Optisan CP 10x32P mil-MH10x
Slavie 620, Slavie 630
Je lepší to blbě dělat, než o tom chytře kecat.
COOK
Příspěvky: 386
Registrován: 27 čer 2010 20:16
Bydliště: j.Mor.

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od COOK » 22 lis 2015 13:34

Jde samozřejmě mnohem o víc. Tohle nemá s terorismem nic společnýho, je to jen částečka z konečné likvidace národních států a celých národů. O to jde. Je to starý PLÁN těch, co ovládají zápaďáckou civilizaci. A právě jde skoro všechno podle plánu. Že to EU přijme, je vysoce pravděpodobný, stejně jakože přijme TTIP, neboli budeme otroci emeriky. Že zůstane pouze u samopalů, to si doufám myslí jen naivní blbci. Proto musíme vyvinout maximum, co každý může investovat, do zabránění téhle totalitně-fašistické zrady, těch lidí, který jste si tam vy naivně zvolili (já je nevolil).

Sám T.Trávníček nakonec zmínil občanskou neposlušnost, jako krajní případ. To by ale neměla být "až krajní možnost" ale zcela reálná skutečnost. (Údajný) stát nemá kapacity, aby ty zbraně mohl efektivně vybírat násilím! Takže pokud je neodevzdáme, tak je prostě neodevzdáme a budeme je mít dál. Pokud někdo odevzdá tyhle nejefektivnější dostupný zbraně, podepíše nad sebou ortel, podepíše smlouvu o zotročení sebe a své rodiny. Zrovna si může u přepážky uříznout koule a odevzdat je taky.

OPPT je zcela reálný a platný. Možný humánnější příklad: Kalach bych zahrabal do lesa a cajti by mě mohli tak leda odvézt a strkat mi pendrek do řitě. Odpovědná osoba následně dostane ZU. Sankce za odejmutí svobody údajnou policií, je za jeden kalendářní den, hodnota 1000 stříbrných uncí (viz příloha ZU). Co radši udělá dotyčný důstojník PČR? Pustí mě. Protože i oni pochopí, že jsou zaměstnanci soukromé firmy a nemají žádný právo mě držet. To se v Rakousku už děje.
Až by tenhle bruselský smrad konečně přešel, anebo by byla společnost v takovým stavu, že se cajti budou starat už jen o sebe a rodiny, nebude problém ten kalach zase vyhrabat.

Vyvarujme se poraženeckých řečí a začněme investovat energii.
Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 1099
Registrován: 09 črc 2008 00:28
Bydliště: LKPR

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od Biggles » 22 lis 2015 14:41

Ty bys měl hlavně investovat do kvalitního lékaře.
tomasek
Příspěvky: 384
Registrován: 11 dub 2006 16:07

Re: EK přitvrzuje?

Příspěvek od tomasek » 22 lis 2015 16:48

Artifex: Můj děda po roce 1970, kdy se stal veřejným nepřítelem, musel odevzdat pistoli 6.35 CZ 45 a po stížnosti, že mu za ni mají dát peníze, nějakou sumu dostal. Takže věřím, že finanční kompenzaci bych dostal taky.
Zamčeno