Moderator, kompenzator, silencer...a CZ 200 S FS

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pvs
Příspěvky: 9
Registrován: 08 říj 2015 09:02

Moderátor, kompenzátor, silencer...a CZ 200 S FS

Příspěvek od pvs » 16 říj 2015 12:06

Zdravím. Napadá vás nějaký způsob, jak snížit hlučnost větrovky CZ 200 S FS na úroveň KG Cricketu, nebo se jí alespoň přiblížit? No jistě, tlumičem. Ale který je podle vás nejvhodnější, aniž by ovlivnil funkčnost větrovky? Řekněme, že cena a...paragrafy...nehrají roli. Podotýkám, že jsem měl před deseti roky CZ 631 a to zhruba rok, což je veškerý úhrn mých bohatých zkušeností se vzduchovkami, takže ocením pochopení pro případný debilní dotaz. Díky za odpovědi a adminovu shovívavost. :wink:


Mé přebohaté zkušenosti se vzduchovkami
obnášejí zhruba roční užívání S 631,
které jsem utrpěl před deseti roky.
Mám tudíž zákonné právo na DD čili
debilní dotaz.
carp
Příspěvky: 84
Registrován: 12 říj 2015 09:14
Bydliště: Ivančice u Brna

Re: Moderátor, kompenzátor, silencer...a CZ 200 S FS

Příspěvek od carp » 16 říj 2015 13:18

Muj osobní nazor je ten že jakýkoliv tlumič je na ukor presnosti a výkonu zbrane,ale zase je tedy pravda že flinta s tlumičem vypadá kurevsky huste,ale jre to jen muj názor :)
mopako
Příspěvky: 217
Registrován: 21 led 2010 22:35

Re: Moderátor, kompenzátor, silencer...a CZ 200 S FS

Příspěvek od mopako » 16 říj 2015 16:05

Jako jeden z nejlepších(co je ke koupi, vyrobit to jde taky) je už několikrát zmiňovaný z HW100.
Není pravda že každý tlumič zhoršuje přesnost, vše je to na aktuální sestavě, přesnosti práce při výrobě apod..., je spousta lidí kteříříkají jedno i druhé.
QB Home made PCP a další
www.mopako.estranky.cz
pvs
Příspěvky: 9
Registrován: 08 říj 2015 09:02

Re: Moderátor, kompenzátor, silencer...a CZ 200 S FS

Příspěvek od pvs » 17 říj 2015 08:17

Jasný, thx. Úplně nejlepším řešením by bylo rovnou koupit KG, prošel jsem několik instruktážních videí a hračka opravdu nemá chybu, ale zase dát padesátku (za kvalitní komplet), to už by člověk musel být extrémně zapálený fanda. Číza 200 S FS vypadá mnohem skromněji, ale srovnatelných výsledků lze dosáhnout za dvacítku. :?
Mé přebohaté zkušenosti se vzduchovkami
obnášejí zhruba roční užívání S 631,
které jsem utrpěl před deseti roky.
Mám tudíž zákonné právo na DD čili
debilní dotaz.
Uživatelský avatar
cannis
Příspěvky: 2000
Registrován: 12 bře 2012 12:28
Bydliště: 49.1547706N, 16.8744911E

Re: Moderátor, kompenzátor, silencer...a CZ 200 S FS

Příspěvek od cannis » 17 říj 2015 08:41

Je vidět podle posledního příspěvku, že evidentně nevíš o čem mluvíš. Ale to je tady celkem normální jev. Srovnávat Cvrčka s Čízou je opravdu trochu nešťasně volená kombinace. Jinak nechápu, proč bys za komplet měl dávat padesát? Byly tady v nabídce bazaru kolem dvaceti. Ale vraťme se k původnímu dotazu. Pokud bys měl zájem o moderátor HW, jeden bych měl nevyužitý a kdo zná práci Josefa1000, tak se určitě nebude pozastavovat nad mým prohlášením, že tlumí stejně, ne-li lépe než originál :lol: . Ostatní do SZ, pokud budeš mít opravdu zájem.
Ev2 MkIV + Vortex Viper HS LR 2.5-10x32 FFP XLR MOA
Teď už se můžu vymlouvat maximálně na špatnou serii diabolek
https://img33.rajce.idnes.cz/d3301/18/1 ... .jpg?ver=0
pvs
Příspěvky: 9
Registrován: 08 říj 2015 09:02

Re: Moderátor, kompenzátor, silencer...a CZ 200 S FS

Příspěvek od pvs » 17 říj 2015 09:27

cannis píše:Je vidět podle posledního příspěvku, že evidentně nevíš o čem mluvíš.
Vysvětlení nahoře a můžeš to brát jako příležitost, abys ty sám vynikl a omráčil obecenstvo svým gigantickým géniem (neber to osobně). Ojetiny nekupuji. Samotný KG přijde na 37 kolíků, nějaké lepší příslušenství a pade je na světě. Každopádně to zatím není aktuální, jen shromažďuji fakta, ale po důkladné "rekognoskaci terénu" prostě musím preferovat (co nejnižší) hlučnost, takže pružinovky nepřicházejí v úvahu. Prostě to dávám dohromady: Tišší PCP, 4,5 mm, úsťovka nejméně 200. Takže trochu strpení. Prachy se nevydělávají snadno, jsem ochoten je vydat, ale musí to být tah na jistotu. Díky za další tipy.
Mé přebohaté zkušenosti se vzduchovkami
obnášejí zhruba roční užívání S 631,
které jsem utrpěl před deseti roky.
Mám tudíž zákonné právo na DD čili
debilní dotaz.
Odpovědět