Slavia 634

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
papun
Příspěvky: 65
Registrován: 13 črc 2015 18:22

Re: Slavia 634

Příspěvek od papun » 04 říj 2015 18:32

Jestli taky není na vině ten tuning. Ono přeci jen i malá konstrukční drobnost může celkem hodně ovlivnit.


lamela
Příspěvky: 29
Registrován: 22 črc 2015 19:04

Re: Slavia 634

Příspěvek od lamela » 06 říj 2015 19:09

Včera jsem qvér rozebral.Odsranil jsem veškerou vazelínu z pouzdra i válce a vše,včetně pera vytřel dosucha.Namazáno je jen spoušťové ústrojí.Přiznám se bez mučení,že jsem qvér před tím namazal asi jako lokomotivu-co se do něj vešlo.To myslím doslova.Pro představu-vazelína mi vylézala i mezi pouzdrem a pažbou,tak jsem ji každý den otíral.Nyní již druhý den střílí O.K.Pokud se soustřel znovu rozhodí,tak pátrám po nové optice,zbraň je přesná.Jak se bude chovat qvér dál,to nevím.Pokud špatně,tak další můj příspěvek bude začínat slovy jednoho televizního komentátora:Vážení diváci,radovali jste se předčasně,Martinec stál v brankovišti :-)
Man
Příspěvky: 154
Registrován: 06 lis 2014 18:57

Re: Slavia 634

Příspěvek od Man » 18 říj 2015 20:36

Lamela:ty seš přesně vzor toho,jak se to nemá dělat :lol: Všechno je tady dávno ve vlákně o S 631 napsáno :lol:
Na 8 m to musí lítat jednou dírou.
Uživatelský avatar
madbugie
Příspěvky: 1008
Registrován: 16 říj 2008 07:50
Bydliště: Trnava, SK

Re: Slavia 634

Příspěvek od madbugie » 23 říj 2015 07:11

mno... konečne je to čierne na bielom, že slávky sa od 2003 vyrábajú na Slovensku...

ešte sa priznať, že diely im vyrábajú v číne a je to komplet...

tak som zvedavý na tie nové pažby :shock: a vylepšenia v roku 2016

http://www.cas.sk/clanok/334156/vzducho ... racia.html#
- - - = = = (( as mad as possible )) = = = - - -
AirArms Pro-Sport + Hawke Eclipse 30 SF 6-24x50 + Kozap č. 23 + JSB Exact 4,52 mm (bolo 5,52 mm)
josse
Příspěvky: 310
Registrován: 28 úno 2009 17:02
Bydliště: Ostrava

Re: Slavia 634

Příspěvek od josse » 24 říj 2015 10:53

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: těmi díly z číny jsi mě dostal... Ty zmetky nejsou z číny ale z zvs

Informace že vyrábí zvs je veřejně známá od roku 2003:
http://www.etrend.sk/firmy/ceske-vzduch ... vahom.html

Změny oproti Slavii jsou jasné, jediné co se změnilo je jméno a první číslo v názvu. Je jasné že změny příjdou protože se bude ZVS chtít vyvlíknout z licenční smlouvy. Otázkou je kolik toho budou muset změnit aby to bylo nenapadnutelné že se již nejedná o původní zbraň. A jak dlouho to bude trvat, když vezmu v potaz že na tom pracují už 12 let a žádná inovace se nedostavila. A když přihlédnu k vývoji jejich pistole 9x19 který se vleče taky neuvěřitelně dlouho a krom pár prototypu na propagačních videích je ticho po pěšině.

Důležitější otázkou je:
Když teď budou dělat pod svojí značkou budou to i nadále zmetky? A nebo to konečně budou dělat pořádně?
Nastřelovat se bude zase hřebíkem? Povrchovka tak hrubá po smirku že to zrezne dřív než to stihnete nastřelit. Vazeliny v systému víc než na parním stroji. Otřepy i tam kde by je nenechal učeň prvního ročníku zámečnického učiliště...

Nic proti Slovákům nemám ale vymístění do ZVS byla chyba kterou tento produkt zabilo. Vsetín nebo Brno by se o tento produkt postaraly mnohem lépe. Bavil jsem se s klučinou přímo z zvs a jeho postoj byl jasný, vedení výrobě vzduchovek přikládalo v roce 2003 velkou duležitost ale čím níž se v hierarchii firmy šlo tím víc na to lidi kašlali...

I nadále poběží výroba pod označením Slavie pro czub (neofic info z dvou na sobě nezávislých zdroju přímo z czub a zvs, je tomu proto že zvs se nedostane obchodně jinam než do evropy) výpadky dodávek jsou způsobeny právě přechodem z kooperační výroby na licenční. Kdy ani jedna strana nevěděla jak to vlastně bude kdyby se nedohodli.

Josse
Peter 72
Příspěvky: 64
Registrován: 08 srp 2011 21:06

Re: Slavia 634

Příspěvek od Peter 72 » 25 říj 2015 21:16

Zdravím všetkých,
josse čo si napísal citujem "Nic proti Slovákům nemám ale vymístění do ZVS byla chyba kterou tento produkt zabilo. Vsetín nebo Brno by se o tento produkt postaraly mnohem lépe." je pekná blbosť !!! ako si CZUB nastavil požiadavky a kontrolu na kvalitu tak sa tu vyrába a výsledok je taký ako píšeš. Veď predsa nemôžem nadávať teraz na Čechov ktorí vyrábajú a montujú dieselový turbo motor do Škodoviek ktorý sa kazí alebo nespĺňa emisie, ale na Volkswagen ktorý má v rukách všetko - on si určuje v akej kvalite budú autá.... ved výsledný produkt bol pod hlavičkou CZUB a nie ZVL - môj názor.
Prepáčte že som OT viac sa k tomu už vyjadrovať nebudem s pozdravom Peter.
josse
Příspěvky: 310
Registrován: 28 úno 2009 17:02
Bydliště: Ostrava

Re: Slavia 634

Příspěvek od josse » 26 říj 2015 15:27

Jak jsem psal, bavil jsem se přímo s klukem z výroby zvs a například nastřelování hřebíkem opravdu ze strany CZUB požadováno nebylo. A to je jen jeden příklad z mnoha. Čím nižší pozice ve firmě tím víc to bylo lidem jedno.
Jak jsem říkal snad vzduchovkám prospěje že je budou dělat na svoje jméno.
bump2
Příspěvky: 14
Registrován: 23 srp 2015 19:51

Re: Slavia 634

Příspěvek od bump2 » 04 lis 2015 11:27

neviete niekto ako spoznám rozpadnutý kríž na puškohlade?mam optiku nikko...mountmaster 4x32ao vystrelil som s nim asi 1/2 krabicky jsb a vnutri niečo začalo hrkať v mieste kde sa napráva chyba oka.kríž je stále celistvý.ale rozptil na 10m je 3cm. montáž sa nehla ani o mm. cez pevne to lieta 1dierou.takže asi ho dam reklamovať. otazne je či mi reklamáciu uzná...mate s tým niekto skúsenosti ?
puskohlad je kupeny v kamenom obchode.
dik za všetky nazory
pparatkoo
Příspěvky: 83
Registrován: 16 zář 2015 19:03

Re: Slavia 634

Příspěvek od pparatkoo » 04 lis 2015 15:27

Přesně tenhle puškohled jsem taky měl na S634. Po pár ranách se začal kříž pootáčet při každym výstřelu proti směru hodinových ručiček.
Pokud je kříž stále v celku tak se to dá velice snadno opravit (přijde se teda o dusík který by měl být vevnitř ...... i když já myslim že jsem ho tam neměl od začátku protože se optika rosila).
Podle mě i když by uznali reklamaci tak ten novej kousek by na týhle vzduchovce taky nevydržel.
bump2
Příspěvky: 14
Registrován: 23 srp 2015 19:51

Re: Slavia 634

Příspěvek od bump2 » 04 lis 2015 17:34

ak mi reklamaciu uznajú tak puskohlad ihned predam . v najlepšom pripade by mi vratili peniaze ,to by som uz kupoval airkinga alebo deltu. a ak ju neuznaju, tak puskohlad rozoberem...
inac skusali ste rozobranú optiku znova napustit nejako dusikom?
Man
Příspěvky: 154
Registrován: 06 lis 2014 18:57

Re: Slavia 634

Příspěvek od Man » 05 lis 2015 18:12

bump2:tak to si musíme dávat v inzerci bacha...
Martin634
Příspěvky: 10
Registrován: 04 lis 2015 23:21

Re: Slavia 634

Příspěvek od Martin634 » 08 lis 2015 22:28

Zakoupil jsem novou 634 pažba dřevo , jsem nováček , tak se ptám , nastřílím terč na 15m , pak si zajdu na 30m, a lítá mi to doprava , 40m mám stranový šroub na doraz, je úplně z osy hlavně , je to normální ? , přece furt při změně vzdálenosti nebudu nastavovat stanový šroub ? nebo jo ? , díky za rady , něco málo se řešilo na straně 4 , ale nějaka nedořešilo...........
JosefRune
Příspěvky: 207
Registrován: 10 lis 2015 20:49
Bydliště: Šumperk

Re: Slavia 634

Příspěvek od JosefRune » 11 lis 2015 09:14

To jsi teda měl štestí, že jsi dřevo ještě sehnal (pakliže nejde o rážu 5,5 mm). A zkusil jsi otočit mušku o 180 st.? Někde jsem to zahlédl jako řešení onoho problému, kdy nešlo již více do strany.
igorek
Příspěvky: 113
Registrován: 03 zář 2015 19:40

Re: Slavia 634

Příspěvek od igorek » 12 lis 2015 18:46

MARTIN 634 Upevni otevřenou hlaveň a podívej se přez ni na na cíl tak, aby jsi viděl začátek a konec hlavně jako dvě soustředné kružnice a uprostřed cíl. Pak se podívej přez mířidla, kam jsou seřízena. A nebo opačně, zamiř a podívej se přez hlaveň. Chybu oprav. Platí: Kam muška, tam puška. U hledí je to opačně. Orientačně bych přiložil k hlavni ocelové pravítko, není-li křivá. Jinak ti doporučuji pušku rozebrat, odmastit v technickém benzínu, vyčistit od špon z výroby, ojehlit všechny součástky. Zkontrolovat těsnění pístu není-li už od špon pořezáno. Jinak si přečti, co jsem vložil asi před dvěma měsíci
losos
Příspěvky: 40
Registrován: 22 srp 2012 03:20

Re: Slavia 634

Příspěvek od losos » 13 lis 2015 14:31

igorek napsal "Platí: Kam muška, tam puška. U hledí je to opačně."

Vloudila se chybička, ve skutečnosti je to přesně obráceně...
Odpovědět