Kde budu delat ZP?

Otázky týkající se zbrojního průkazu, držení a zařazení jednotlivých zbraní atd.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Weitr
Příspěvky: 7
Registrován: 25 dub 2012 22:35
Bydliště: Mladá Boleslav

Kde budu dělat ZP?

Příspěvek od Weitr » 11 zář 2015 23:22

Ahoj moc se tady nevyznám tak snad se můžu tady zeptat.
Scháněl jsem někoho kdo mě připraví na zkoušky na ZP, většina mi odepsala ať zavolám na střelnici kde budu dělat zkoušky a domluvím se s níma na nějakém kurzu ( je to prý lepší )
Ale jak zjistím kde budu dělat zkoušky ? Jsem z Mladé Boleslavi tak spadám pod Mělník?

Děkuji za vysvětlení.


E-Ryc
Příspěvky: 57
Registrován: 21 bře 2012 08:53

Re: Kde budu dělat ZP?

Příspěvek od E-Ryc » 12 zář 2015 07:21

Jediny spolehlivy zpusob je dojit se prihlasit ke zkouskam, tam dostanes papir, kde je budes delat. Byva to tak, ze v prislusne oblasti zkousky dela nekolik strelnic a po tech se to toci.

EDIT: nebo si muzes pozadat, ze chces delat jinde nez kam spadas (treba protoze pracujes v Brne a domu jezdis jen na vikendy), ale to je na jejich dobre vuli, jestli ti vyhovi.
Uživatelský avatar
Weitr
Příspěvky: 7
Registrován: 25 dub 2012 22:35
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Kde budu dělat ZP?

Příspěvek od Weitr » 12 zář 2015 22:59

Jsem totální amatér v tomhle oboru tak přiznám, že se naučit pro mě dost těžké otázky bude trvat určitě měsíc.
Takže ideální postup bude až budu umět všechny otázky jít se teprve přihlásit?
E-Ryc
Příspěvky: 57
Registrován: 21 bře 2012 08:53

Re: Kde budu dělat ZP?

Příspěvek od E-Ryc » 13 zář 2015 08:15

Asi jo, vypada to tak, ze prineses prihlasku a vesmes ti rovnou nabidnou, jestli chces jit za xy dni tam a tam.
I.C.E
Příspěvky: 19
Registrován: 16 bře 2015 21:21

Re: Kde budu dělat ZP?

Příspěvek od I.C.E » 15 zář 2015 13:43

Nevím jak jinde ale u nás jít podat přihlášku a nejdříve dávají termíny za dva až tři měsíce a řeknou i kde budeš zkoušku dělat. Pak už opravdu zajít na danou střelnici a vše si osahat udělat kurt opakovaně rozborky a střelbu naučit se otázky a je to doma. Dřívější termíny nedávají. Jednak mají většinou plno. Spíš na požádání dají termín pozdější
Odpovědět