Uprava spouste GAMO CFX

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
alesaK1188
Příspěvky: 25
Registrován: 01 srp 2014 21:35
Bydliště: brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Úprava spouště GAMO CFX

Příspěvek od alesaK1188 » 06 zář 2014 20:46

Čaute, tak jsem si pořídil Gamo CFX pevna hlaven, optika Walther 6x42 a pustil jsem se do nějakých uprav. Spoušt jsem ve finale upravil trochu po svém, protože vyndat pružinku vubec nestačí, spoust potom plandá jak nevím co. Navrtal jsem díru skrz, zašrouboval červík a hotovo, ten mrtvej chod se tím dá odstranit a paráda. Viz obrázek. Další věc, nelze na CFX dostat u nás NITRO SPRING, tím mě dost nasrali. Pustil jsem se do výroby vlastní pružiny a hotovo, nemá to chybu, prostřelí to 60l sud od oleje, víc jsem neskusil, snad mi to neprostřelí střelnici s čuníkama :-D.
Přílohy
uprspoust.JPG
červeně vyznačený místo pro červíka


CZ200 cal. 4,5 (.177) hunter, AirArms 10ran zasobník, optika Walther 8-32x56, FX dreamline bullpup synthetic Bottle cal. 5,5 (.22) walther FT 8-32x56
hunter72
Příspěvky: 15
Registrován: 13 bře 2010 10:33

Re: Úprava spouště GAMO CFX

Příspěvek od hunter72 » 07 srp 2015 18:36

Zdravim Vas,trosku tuto staru temu ozivim.Asi 3 roky dozadu som kupil pre svoje gamo CFX spust od Charlieho GRT III a skusil ju namontovat.Po montazi som marne cakal na zazrak-no ten sa akosi nekonal.Druhu polohu som nenasiel aj napriek tomu ze som to steloval po mikronach a vystrielal krabicku JSB.Tak som to nakoniec vzdal a neskor som kupil pcp a ku CFX som sa uz viac nevracial.Teraz rozmyslam ze to este raz skusim z dlhej chvile.Takze viete mi niekto poradit ako najst tu druhu polohu?Viem ze ked sa to nepodari na prvy krat tak tu spust treba vybrat von a este raz nastavit tak aby trcali zo spuste iba 4-5 zavitov a potom pomali hladat.Skusal som to este vtedy no nepodarilo sa mi to najst ani tak.Vopred Dakujem
Odpovědět