Srandicky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
Marglin
Příspěvky: 98
Registrován: 03 říj 2012 16:35

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od Marglin » 03 kvě 2013 13:52

RZ CZ píše:A tohle leží ve sklepě mě :lol:
No jo, somálský Šilingy! Jediná světová měna jejíž kurz se pohybuje na základě poptávky po recyklovaném papíru :lol: okem odborníka částka na fotce dostačuje ke středně velkému nákupu v Mogadišu... :wink:


strelec3751
Příspěvky: 610
Registrován: 30 bře 2012 18:55
Bydliště: východní okolí Prahy

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od strelec3751 » 03 kvě 2013 15:24

Kdosi tady psal o odražených diabolách od pneumatik. Úplný nesmysl.
Nevím jak při vyšších energiích, ale do 16J se diabolka většinou mírně zploští - asi na polovinu původní délky, a odskočí asi 5 - 10 cm. Občas některá zůstane zarytá v povrchu pneumatiky. Obdobně je to i se silnou gumou z dopravního pásu. Mám takhle udělanou "střelnici". Naskládané staré pneumatiky a na nich pověšenou gumu z dopravního pásu na který upevňuji připínáčky terče. Diabolky poslušne padají pod pás - bez vyjímky.
Uživatelský avatar
Trojan
Příspěvky: 439
Registrován: 14 bře 2011 13:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od Trojan » 11 kvě 2013 17:19

Tak já taky jednu veselou přídám...
přijel sem ke kamarádovi s tehdy docela novým crosmanem 1377 s plastovou pažbou, chvilku jsme plinkali do plechovek, pak přiběhl jejich zlý kohout, kamaráda tedy napadlo, že ho trefí - říkal jsem mu, ať to vystřelí vedle, že je to napumpované 10x a kohouta to zabije, že to napumpujem jen 2x.... no tak kamarád zamířil, vystřelil, a diabolka dopadla asi 2m před nás.
Kámoš zvedl ruku a řiká, ku**a, já si prostřelil prst :D - měl ho fakt prostřelený naskrz, lízlo to kost (pokud by mi někdo nevěřil, někde mám i fotku).
Z okna v tu chvíli vykoukla jeho mamka, ptala se co děláme, já jsem vykřikl že si Petr prostřelil prst, mamka zmizela někde v baráku a bylo slyšet jak řve "šmarjá, z toho má bejt myslivec?!" :D

No já jsem nasedl do auta a zmizel...
Každopádně z kamaráda myslivec je, jen si málem ustřelil nohu brokovnicí... :D
OneTouchy
Příspěvky: 757
Registrován: 03 srp 2010 21:42

Re: Srandičky, vylomeniny, trapasy....se vzduchovkou

Příspěvek od OneTouchy » 05 srp 2015 22:50

Trocha to tu ožívim. Mne sa podarilo prestreliť vankúš s SPA. Som ako oporu použil vankúš preložený na polovice a keďže bullpupy sú o čosi kratšie, tak sa časť vankúša dostala pred hlaveň, čo som si ani nevšimol. Vystrelím a zásah nejak vyššie, tak pozerám, že to čo?! A ono samozrejme vankúš pred hlavňou a v ňom 2 dierky :lol:
Odpovědět