NOVA: Strelec skolil kravy primo na pastve

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

Odpovědět
pavelll

NOVA: Strelec skolil kravy primo na pastve

Příspěvek od pavelll » 25 úno 2007 17:57

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238v=49886 ... 2007&238o=
(možná se při prvním spuštění zprávy přehraje reklama) :cry: nevím přesně jaké tu panují názory na trénování střelby na zvířatech, ale tohle je mi "slušně řečeno" proti srsti. :evil:


Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 25 úno 2007 18:17

Jo, viděl jsem to už včera ve zprávách. Tomu blbovi neměl nikdy nikdo dát zbroják (pokud ho ovšem vůbec má). Popravdě si nedovedu pro takového člověka představit jiný trest než takový, který zavání násilným chováním, proto raději nic neříkám.
epetr2008

imho

Příspěvek od epetr2008 » 25 úno 2007 19:12

Každej - kdo jí maso - zabíjí(přímo/nepřímo)

Každopádně té krávě je jedno co jí z mozku udělalo prejt.
Jestli to je řeznícká ,,pistole" a nebo nějaká jiná.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 20:16, celkem upraveno 2 x.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 25 úno 2007 20:35

Možná sis to neuvědomil, ale ten člověk sejmul ta zvířata zjevně jen tak pro zábavu a nechal je tam ležet, takže o jídle nemohlo být ani myšlenky. Myslivec nejsem a zvířata nestřílím. Osobně si nemyslím že bych měl natolik rozmlsaný jazýček, že bych si oproti té spoustě masa co je na pultech musel ještě zpestřovat jídelníček. Ale jasno mám v tom, že při nutnosti se uživit lovem (což v součastné společnosti jaksi není) bych problém s odlovem neměl. Jenže magor, který tohle udělá pro vlastní zábavu opravdu patří pověsit za koule do průvanu!
pavelll

Příspěvek od pavelll » 25 úno 2007 22:39

Ares " plně stebou souhlasím. To co ten člověk(předpokládám že to člověk byl) udělal je pěkný svin..vo,částečně pochopím když by to někdo udělal z hladu, ale jen tak, to je zbabělý a při nejmenším týrání.Při představě že by takových lidí bylo víc mi leze mráz po zádech a uvažuji o vyjimce na nějaký automat (sa58). Ve chvíly co jsem viděl tu reportáž jsem tomu dotyčnému přál při nejmenším to samé a podle mně tento čin s jatkama nemá nic společného.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 25 úno 2007 22:43

A to nemluvím o tom, že je nám snad všem jasné, že takovéhle ku.vy nám všem kazí dobré jméno a nemáme se pak čemu divit, že po nás všude pasou a to mě pěkně žere.
epetr2008

hehe

Příspěvek od epetr2008 » 25 úno 2007 23:59

Střílet pro zábavu krávy nebo potkany a nad potkanama se nikdo nepozastavuje.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 20:21, celkem upraveno 2 x.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 26 úno 2007 00:05

A jéje, ty si zase převracíš vše vyslovené k obrazu svému ... nejsi ty náhodou ženská? Když říkám všichni, tak tím myslím úmyslnou medializaci kriminální činnosti všech co vlastní zbraně. Jestli sis toho ještě nestačil všimnout, tak asi žiješ někde na opačné straně téhle planety.

Jinak pochopitelně vím že to co je na pultech je ze zabitých zvířat a nevyrostlo to na stromech. Jen nevidím žádný rozumný důvod zvyšovat počet zabitých zvířat tím, že si jdu ještě něco picnout do lesa nebo k sousedovi na pole.
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 26 úno 2007 00:16

Ares píše:A jéje, ty si zase převracíš vše vyslovené k obrazu svému ... nejsi ty náhodou ženská? Když říkám všichni, tak tím myslím úmyslnou medializaci kriminální činnosti všech co vlastní zbraně. Jestli sis toho ještě nestačil všimnout, tak asi žiješ někde na opačné straně téhle planety.

Jinak pochopitelně vím že to co je na pultech je ze zabitých zvířat a nevyrostlo to na stromech. Jen nevidím žádný rozumný důvod zvyšovat počet zabitých zvířat tím, že si jdu ještě něco picnout do lesa nebo k sousedovi na pole.
Hele v klidu :wink: chtěl jsem tě jen popíchnout abys o tom přemýšlel :)

Jinak s tím že ,,nás" nikdo nemá rád bych to až zas tolik nepřeháněl .)
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 10 dub 2007 01:59, celkem upraveno 1 x.
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 26 úno 2007 00:38

No, jestli na to nahlížíš takhle "optimisticky" a je pro tebe světlá vyhlídka to, že kvůli takovýmhle magorům se může stát, že budeme generaci až 50 let beze zbraní, pak asi není co řešit. Já osobně jsem rád za to, že mám alespoň taková práva jaká mám a vůbec se mi nelíbí vyhlídka, že bych o ně měl přijít kvůli někomu, koho vůbec neznám a kdo si prostě chtěl udělat radost a sousedovi naschvál něčím takovým. Mě k přemýšlení popichovat nemusíš. Voda je mokrá, nebe je modré ....
Ares
Příspěvky: 1552
Registrován: 24 srp 2005 10:46
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ares » 26 úno 2007 00:39

Ale už se to zvrhává těžce k OT, takže se vraťme zpět k tématu zastřelených krav a tohle si nechme tak max do SZ. Omlouvám se moderátorům
epetr2008

Příspěvek od epetr2008 » 26 úno 2007 08:20

Na druhou stranu - o čem se bavit u 3 mrtvejch krav, které z nás ani jeden neviděl, neznal a nechodil s nima na pastvu :shock: Podle toho co se v médiích říka(a jak to zkreslují), se klidně mohlo jednat o 3 krávy s BSE, které majitel sám raději zastřelil dřív, než mu někdo vybije celej chov.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 20:23, celkem upraveno 1 x.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 26 úno 2007 08:37

No - jeden duvod, proc resit 3 (pro nas neznamy) kravy je ten, ze co vim, tak Kalivoda si svoji zbran nejdriv taky zkusil na kravach a pak sel na lidi :-( A to uz se pokud mozno nesmi opakovat.
epetr2008

CMK

Příspěvek od epetr2008 » 26 úno 2007 18:50

Já bych to rozhodně nepřeceňoval.
Chytit toho vola a dát mu to celé uhradit. A navíc ho nechat polní lopatkou vykopat hrob pro ty 3 krávy by bylo tak akorát. Jo a sebrat zbroják(pokud vůbec nějaký měl).
Odpovědět