Bosenskeho lovce postrelil vlastni pes

Vše co se událo v souvislosti se zbraněmi

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Bosenského lovce postřelil vlastní pes

Příspěvek od golfkiller » 22 úno 2007 12:48

http://www.novinky.cz/koktejl/bosenskeh ... p8457.html

Lovecký pes nemusí představovat nebezpečí jen svými zuby. Přesvědčil se o tom osmačtyřicetiletý Radovan Milovoj, jehož pes omylem vystřelil na svého pána. Milovník myslivosti tak skončil v nemocnici s prostřelenou nohou.

22.2. 2007 12:18
SARAJEVO - Během lovu na kachny zavěsil muž bezstraostně svou pušku na přívěs, určený ke shromažďování úlovku. Brokovnice však vyvolala nečekaný zájem Milovojovy fenky.

"Gara začala na pušku vyskakovat. Asi jen pánbůh ví, jak se jí povedlo stisknout spoušť a trefit mě do levé nohy," svěřil se listu Nezavisne novine nešťastný nimrod, kterému se lékaři v nemocnici v Banja Luce snaží zachránit končetinu. Prý se ale na psa nezlobí.


Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 22 úno 2007 15:45

No to se stává...
Sousedovic synkovi zas někdo ukrad mobil, ale simka mu zůstala. Zvláštní že? :wink:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
cmk
Odborník na zbraně
Příspěvky: 624
Registrován: 17 srp 2005 09:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cmk » 22 úno 2007 16:27

Zrejme slusnej oddil zlodeje :-)

SIMka by mu byla na nic, tak ji nenapadne vratil :-)
Slim Jim
Odborník na zbraně
Příspěvky: 717
Registrován: 07 lis 2005 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Slim Jim » 23 úno 2007 07:58

Kubajzz píše:No to se stává...
Sousedovic synkovi zas někdo ukrad mobil, ale simka mu zůstala. Zvláštní že? :wink:
Kolik mu je? V pubertě a krátce po ní ke krádežím tohoto druhu občas dochází, hlavně když zároveň dochází kapesné...
Žádná zbraň není přesnější, než jí dovolí střelec.
Uživatelský avatar
Kubajzz
Příspěvky: 8891
Registrován: 29 zář 2005 10:17
Bydliště: HFT závody...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kubajzz » 23 úno 2007 09:38

Bude mu nebo těsně je 18. :wink:
Nejlepší je, že mu to rodiče sežrali. A v hospodě mi to vyprávěli jako historku co se právě stala. S vážnou tváří: Si představ, náš mladý jenom na chvilku vylez z auta, zamkl ho a nechal v něm telefon, ale i ta chvilka stačila aby tam vlez zloděj a ukrad mu ho, ale simka tam zůstala ležet nebo ji mu někdo dal teď nevím prý to byl nějaký ukrajinec, kam to dneska spěje, co není přivařené, to ukradnou.
Na to jsem se začal chlámat (myslel jsem, že si ze mě dělají srandu) a říkám, jo ukradli mu mobil a simku tam nechali, no pohádky mám rád, ale ta o červené karkulce je přecijen větší klasika.
To jste měli vidět. Bylo asi minutu úplné ticho, pak si vyměnili pohledy a ON: Já toho hajzla zabiju! a ONA: Na co by moh potřebovat peníze? (na co asi v 18-ti? :lol:)
Tak jsem si do nich ještě kop a řek jsem s vážným výrazem, že třeba potřebuje, protože dluží prachy ukrajinské mafii. No co, když jsou blbí, tak ať to mají se vším všudy. :lol:
http://www.fieldtarget.cz/ - Vše o zbraních, střelbě, srazech a HFT závodech.
Yizreel
Příspěvky: 128
Registrován: 10 bře 2006 11:46
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Yizreel » 23 úno 2007 14:00

Něco podobnýho se stalo kámošovi, ale ten dělá při škole programátora a spíš neví co s penězma, takže mu věřím.
Šel večer z hospody a cestou ho obestoupilo pět proslulých spoluobčanů.
Spoluobčan: Hej, puč mi mobil.
(Tak co dělat, dal mu mobil)
Spoluobčan: Dík, chceš SIMku?
Kámoš: Jjo.
Spoluobčan: Na, čau.
epetr2008

hmmm

Příspěvek od epetr2008 » 24 úno 2007 22:34

Není lepší přijít o mobil než mít problémy? To je otázka...
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 20:09, celkem upraveno 1 x.
qwer
Příspěvky: 373
Registrován: 07 říj 2006 15:38

Příspěvek od qwer » 25 úno 2007 10:12

Už vidím naše soudnictví. Jak bys asi dopadl u soudu? Kde by se řešilo použití zbraně na záchranu mobilu. To že Ti hrozila těžká újma na zdraví apod. nechci ani odhadovat. Navíc po případném incidentu by Ti nejspíš byly odebrány "hračky", aby jsi se zase nepokusil něco bránit. Před případným vyřizováním účtů by Tě mohla zachránit jen anonymita vzdáleného města, možná???
golfkiller
Příspěvky: 2737
Registrován: 05 bře 2006 18:31
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od golfkiller » 25 úno 2007 12:23

při podávání telefonu kopačka na koule,pak koleno do držky a většinou cigáni zdrhnou (někdy nezdrhnou a vytáhnou nože) :lol: :lol:
harpplayer
Odborník na zbraně
Příspěvky: 1569
Registrován: 31 bře 2006 12:48

Příspěvek od harpplayer » 25 úno 2007 12:32

Zrovna nedávno v televizi mluvila živoucí legenda český kriminalistiky a soudnictví, PAN Miroslav Antl, kterak vysvětluje studentům pojem nutné obrany. Zrovna tam zmiňoval, že přestože máme zbraně na ochranu života, zdraví a MAJETKU, v posledním případě varuje před použitím zbraně, protože to u soudu nikdo neobhájí. Jediná možnost snad je zastoupit tomu hajzlovi, co ti něco loupí, cestu a v okamžiku, kdy proti tobě něco zkusí, aby si vynutil ústup, už by se to dalo kvalifikovat jako útok, takže PRÁSK, PRÁSK a smáznout ho tak, aby u soudu nevypovídal nějaký vykonstruovaný bláboly. Otázka ale stojí tak, kdo z nás je takovej hrdina, aby v takovýhle chvíli bránil hajzlovi v ústupu.
Dokud hajzlové nebudou muset při loupežích a krádežích kalkulovat s tím, že v tom taky budou moci nechat svou prašivou kůži, budou bude jich pořád víc, než dost. Kdyby jich pár v "akci" zařvalo a soud by to posoudil jako nutnou obranu, nejmíň polovina by toho nechala, protože jsou to v podstatě poserové. Problém je, že ten zbytek by asi útočil ze zálohy a se značnou agresivitou, takže šance se bránit by asi značně klesala.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Příspěvek od tomcat » 25 úno 2007 13:13

mam kamosa ktory pracuje ako ochranar ustavnych cinitelov, rozpraval som sa s nim na temu co spravi ak by mal branit niekoho co mu bol zvereny, povedal mi ze maju jednoznacne instrukcie nie znehybnit a zabanit utoku, ale ak uz musi strielat, tak utocnik to nesmie prezit z dovodu zbytocnych opletaciek... Z toho je jednoznacne ze ak sa chcete nejakym zbytocnym problemom s utocnikom vyhnut (sud a jeho vymyslena verzia svedectva...), treba zrejme davat po spacifikovani ranu milosti...
epetr2008

dorážení

Příspěvek od epetr2008 » 25 úno 2007 19:01

tomcat píše:mam kamosa ktory pracuje ako ochranar ustavnych cinitelov, rozpraval som sa s nim na temu co spravi ak by mal branit niekoho co mu bol zvereny, povedal mi ze maju jednoznacne instrukcie nie znehybnit a zabanit utoku, ale ak uz musi strielat, tak utocnik to nesmie prezit z dovodu zbytocnych opletaciek... Z toho je jednoznacne ze ak sa chcete nejakym zbytocnym problemom s utocnikom vyhnut (sud a jeho vymyslena verzia svedectva...), treba zrejme davat po spacifikovani ranu milosti...
Tvrdit:
No..no.... Napadl mě a já se bránil a protože jsem duše empatická, nemohl jsem vidět jak trpí a tak jsem ho dorazil :D

No nevím :shock: To by asi neprošlo :D
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 20:14, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
tomcat
Moderátor
Příspěvky: 1204
Registrován: 08 zář 2006 00:19
Bydliště: SK

Re: dorážení

Příspěvek od tomcat » 25 úno 2007 20:00

epetr2008 píše: No..no.... Napadl mě a já se bránil a protože jsem duše empatická, nemohl jsem vidět jak trpí a tak jsem ho dorazil :D

No nevím :shock: To by asi neprošlo :D
si asi nepochopil co som chcel povedat, strielat na istotu aby to uz nerozchodil, a ak uz musis dat viac ran tak aby aspom jedna z nich bola definitivna
ci chces povedat ze ty by si pri vysetrovani povedal ze "znehybnil som ho a potom som ho dorazil..." kolko je pripadov ze staci len jedna gulka aby zastavila utok...? ak si si precital rozne udalosti na fore spomenute, bolo pisane ze niekedy nestacili ani 2 gulky... co ak to bol aj ten tvoj pripad, preto si strielal viac krat...
dalsia otazka je, ci sa vie urcit ktory zasah bol ako prvy a ktory ako posledny... skratka poradie zasahov
epetr2008

Re: dorážení

Příspěvek od epetr2008 » 25 úno 2007 20:18

tomcat píše:
epetr2008 píše: No..no.... Napadl mě a já se bránil a protože jsem duše empatická, nemohl jsem vidět jak trpí a tak jsem ho dorazil :D

No nevím :shock: To by asi neprošlo :D
si asi nepochopil co som chcel povedat, strielat na istotu aby to uz nerozchodil, a ak uz musis dat viac ran tak aby aspom jedna z nich bola definitivna
ci chces povedat ze ty by si pri vysetrovani povedal ze "znehybnil som ho a potom som ho dorazil..." kolko je pripadov ze staci len jedna gulka aby zastavila utok...? ak si si precital rozne udalosti na fore spomenute, bolo pisane ze niekedy nestacili ani 2 gulky... co ak to bol aj ten tvoj pripad, preto si strielal viac krat...
dalsia otazka je, ci sa vie urcit ktory zasah bol ako prvy a ktory ako posledny... skratka poradie zasahov

Rozumím ti. Prostě je lepší když je jedna(tvoje) verze, než aby tam on cintal něco do spisu.

Ale mezi náma...je to silný kafe.
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 20:16, celkem upraveno 1 x.
epetr2008

povzdechnutí

Příspěvek od epetr2008 » 25 úno 2007 20:21

Bejt tak za znásilění od 10 let, za vraždu od 20ti let a krim takové leháro, možná by klesla i zločinnost :shock:
Naposledy upravil(a) epetr2008 dne 21 čer 2007 20:15, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět