CZ75 Duty P07

Vše o vzduchovkách, plynovkách, aisoftu a popřípadě i paintballu.

Moderátoři: Moderátoři, GunShop.cz

monikash
Příspěvky: 303
Registrován: 19 říj 2010 20:48

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od monikash » 10 pro 2011 20:00

To možná tu CZtu Duty nebo Compact. Gamo má kovový vnitřek zásobníku a vnitřní rám (zkoušeno magnetickým křižákem), závěr a pojistka (blbě se s ní manipuluje) je spíš nějaká slitina, tělo, zásobník a vnější hlaveň jsou z plastu, vnitřní hlaveň samozřejmě kov. Oproti PT80 je těžká, cca 750g. A oproti CZ a HPP je na diabolky. Po vystřílení zásobníku nezůstane závěr vzadu, takže je lepší výstřely počítat. A zatím jsem na něj neviděla v eshopech náhradní zásobník.


Umarex Smith&Wesson M&P R8,
Zoraki M906
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 365
Registrován: 22 úno 2009 10:37
Bydliště: daleko, předaleko..

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Lukáš » 11 pro 2011 20:41

šla by vyměnit v CZ75 Compactu hlaveň? Myšlenka je dát tam hlaveň drážkovanou a střílet olověné broky :idea:
Uživatelský avatar
Kavy
Příspěvky: 2858
Registrován: 24 bře 2009 19:52

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Kavy » 11 pro 2011 21:13

Olovem jde střílet už teď. Kup Broky Gamo,jsou lepší než naše z KP.

Vyrábět hlaveň místo původní trubičky by bylo super.
Ale na takové pistoli by to bylo jako "házet sviním perly". Motor z BMW do Favorita ty nemá smysl dávat.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 365
Registrován: 22 úno 2009 10:37
Bydliště: daleko, předaleko..

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Lukáš » 11 pro 2011 21:38

no z BMW zrovna ne, ale z Crosmana357 :wink: .Snad to s těma gamáckejma brokama bude znatelně lepší než ty ocelový broky.Neptal bych se ale zatim nad tím Compactem jen uvažuji, jako náhradou za 357, která je po úpravách sice přesná ale blbě se mi drží.Proto mě zajímalo jak je hlaveň usazená a jestli by tám případně šla ta z revolveru.Kdyby byl nějaký jiný model co2 pistole, který by měl hlavěn podobně usazenou jako crosman 357 tedy pouze vlepenou tak by nebyl problém hlavně prohodit.Za případné nápady děkuji předem.
wiky
Příspěvky: 6
Registrován: 08 pro 2011 21:00

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od wiky » 13 pro 2011 20:48

zdravim,tak mam dutynu bicolor objednanou u pazba.cz,uz se tesim,az prijde... Jen se chci zeptat,videl jsem,ze se na ni da namontovat tlumic. Ma to i jine vyhody nez tlumeni pri vystrelu? Treba lepsi presnost strelby nebo vyssi ustovou rychlost?
A jak je to s laserem,da se na to namontovat a popripade kde se da sehnat?
Predem diky za jakoukoliv odpoved.
rik26
Příspěvky: 102
Registrován: 10 zář 2011 06:50
Bydliště: Blava

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od rik26 » 10 bře 2012 08:33

No včera mi prišla moja CZ Duty Blow-Back.Týmto bi som chcel podakovat portálu pažba.sk za skvelí individuálny prístup,profesionálne jednanie a zabalenie zásielky.A teraz čo sa tíka pištole-Je krásne zabalená no po rozbalení som bol ešte viac prekvapený zo skvelého spracovania zbrane,kde sa na to hrabe Umarex.Duty je ako jej ostrá sestrička-krásna.
Čo sa týka streľby,myslel som si že to zasa bude len také prskanie brokov,ale už po prvých výstreloch a skontrolovaní vzduchovkového terča som ostal mimo,všetky zásahy na 8m v čiernom a skoro v sebe :shock: Tak toto je super pištolka.
Prekvapenie pokračovalo a ja som bol z mojej kúpi vysmiaty jak lečo.
Mal som už vela CO2 pištolí (Gamo,Umarex,Bajkal) ale Duty a Compact sú úplne niečo ine ako asi všetko od ASG.Jediné čo treba u Duty je dobré mazanie a zabehnutie.Proste Duty je suuuuuuuuuuuper v rámci CO2 replík :P
Mišiší
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2012 09:56

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Mišiší » 03 zář 2012 12:58

Ahoj,
také jsem si pořídil CZ 75 P-07 Duty s Blow back na 4,5 BB. Pistole je precizně zpracovaná, těžká a manipulace je perfektní.
Co se týče střílení: tak ze začátku mi z hlavně padaly broky :-(. Dost jsem se divil, ale přišel jsem na to, že je potřeba nemanipulovat se spouští. Spoušť má velkou vůli a výstřel vyjde po stisknutí spouště až na konci. Mezi tím, někde v polovině dráhy uvolní brok a když nedojde k výstřelu a pistole se sklopí dolů, tak brok vypadne :-). Bombičky, které jsem si k tomu zároveň objednal vydrží střílet naplno 4 a cca půl zásobníku, tedy 100 - 110 broků.
Chtěl bych se zeptat, poradíte mi, prosím, mazání? Co, jak a čím mazat? Děkuji
Mišiší
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2012 09:56

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Mišiší » 02 říj 2012 16:14

.... asi již zastaralé téma. Nebo se kvůli střelbě na hlavu státu zakazuje s touto pistolí střílet .... :(
imagios
Příspěvky: 24
Registrován: 02 srp 2010 14:29

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od imagios » 28 črc 2014 23:23

Zdravim,
vsiml jsem si tematu a jako majitel 75petky bicollor blowback, pridam zkusenost...
Dnes mi prisla nahradni pistolka, prvni jsem musel vratit do eshopu protoze par natahnutich prestal fungovat "slide release"
Koukam ze tema je zde z roku 2012, predpokladam tedy ze jste s pistolkou dost nastrilely, mate nekdo nejake problemy, nebo jste s ni spokojeni?
Smazaný uživatel 26679

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Smazaný uživatel 26679 » 22 bře 2015 19:23

Jeden tip pro nahradni tesneni prepousteciho ventilu. Me zacalo uchazet a pokusy nahradit ho jinym zklamaly, porad to uchazelo. Material toho puvodniho byl docela tvrdy. Nakonec jsem to vyresil tavnou pistoli... Zbytek jsem oriznul a cely dil postavil na rovnou plochu a prohral pajeckou. Lepidlo pak vytvori perfektni rovinu a funguje pak jako tesneni. Bez vytvoreni perfektne rovne kontaktni plochy to nefunguje!
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 365
Registrován: 22 úno 2009 10:37
Bydliště: daleko, předaleko..

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Lukáš » 23 bře 2015 06:41

Tak to bacha nevím jaké tavné tyčinky používáš :?: ale ti klasické za pár kaček plyn CO2 okamžitě spálí.
V podstatě si myslím, že žádné tavné tyčinky nebudou vhodné jako těsnění, právě kůli své vlastnosti, rychle reagovat na teplotu.
Smazaný uživatel 26679

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Smazaný uživatel 26679 » 23 bře 2015 11:04

Ale no tak... Zas tak agresivni to CO2 neni. A vysoka teplota tam nebude, spise naopak. Zatim po sto ranach drzi.
Uživatelský avatar
Termit
Příspěvky: 714
Registrován: 07 bře 2010 21:38
Bydliště: Bystřany

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Termit » 23 bře 2015 11:47

Používal jsem obyčejnou tavnou tyčinku na Qb jako tesneni airportu na Co a bylo to nejlepší těsnění jaké jsem vyzkoušel. Do dnes když plním Co zásobníky tak používám těsnění z tyčinky. Ještě se nic nerozpadlo.
Uživatelský avatar
Lukáš
Příspěvky: 365
Registrován: 22 úno 2009 10:37
Bydliště: daleko, předaleko..

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Lukáš » 23 bře 2015 12:27

ifin píše:Ale no tak... Zas tak agresivni to CO2 neni. A vysoka teplota tam nebude, spise naopak. Zatim po sto ranach drzi.
Kdo mluví o vysoké teplotě? Všichni víme, že se Co2 ochlazuje. Nevěřím ničemu co je nestále od 75st
aby odolávalo prudkým, změnám teplot, byt na opačné straně stupnice..Hele, zkrátka jsem to zkusil dát do ventilu místo starého těsnění a takžka okamžitě to vybublalo jak coca cola.
Smazaný uživatel 26679

Re: CZ75 Duty P07

Příspěvek od Smazaný uživatel 26679 » 23 bře 2015 20:52

Aha, tak to jsem nepochopil myslenku o spalenem tesneni. Takze ho asi spali mraz. Na druhou stranu, proc by tedy vybublalo? Trochu se ta diskuse zvrtava, to je takovy cesky fenomen. Nekdo neco zjisti, funguje mu to, a jiny se ho snazi presvedcit o tom, ze to vlastne neni mozne... To neni specifikum pouze tohoto fora, se stejnym pristupem se setkavam i v jinych ceskych diskusnich forech. Uz si zvykam.
Odpovědět